Indiczech

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Re: Indiczech

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 led 2012, 18:46

Zájem o tu zpávu mám, je jasný, kdo ti to řekl a určitě to myslela dobře :) Jen bych to chtěla trošku víc rozšifrovat.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 led 2012, 19:32

Jen to postni a nezapomeň, že to že máš dávat bacha a cvičit ještě neznamená, že nemáš dělat..to je ostatně hloupost, že :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 04 led 2012, 22:18

Nevím kam to napsat, tak budu spamovat svůj topic.

Nevěděli by jste o literatuře, která se zabívá historií magie v starých civilizacích atp.?Zajímala by mě historie... Jinak bych byl rád kdyby jste doporučeli více knih v řadě za sebou, aby vlastně ta mytologie na sebe navazovali a já se v tom netrácel při skoku z jiné knížky na druhou. Strašně mě to táhne, tak budu rád za pomoc v této věci, o které nic nevím.

Díky.
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Na ruce: 1,333.63
Banka: 0.46

Poděkoval za: 23 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 23 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 09 led 2012, 16:44

Dneska se musím vytáhnout - přišel jsem ve škole o dvě hodiny angličtiny, ale nakonec to stálo za to. Byl jsem opřený o levou ruku - sedím u dveří na straně zdi, takže to mohlo vypadat jako spánek, ale to u mě znají učitelé a spolužáci. No využil jsem to, položil jsem si propisku na sešit a přál s ní pohnout, to se mi nakonec lehce dvakrát povedlo, ale ten pocit ještě nemám v ruce... Prostě to fungovalo, tak že jsem na chvilku vypnul, nepřemýšlel, učitele co vyprávěl látku mluvil strašně potichu a nic jsem nerozuměl. Zaryl jsem se do té propisky a hnul. Jsem nechápal co to dělám a jak je to možné. :D

Takže to bych jen nahlásil jak na tom jsem. JSem šťastný a nevěděl jsem, že dokáží tolik potlačit hluk... Sice jsem byl první dvě hodiny unavený, ale malej krůček se povedl. :)

'Sorry' Nedalo mi se s tím vytáhnout... PS: Jiné vlivy na propisku nepůsobili, bylo to čistě myslí při hodině, kromě mě s tím nikdo nehnul pokud ve třídě ovšem není mág co s tou propiskou hnul za mě :D

Po návštěvě si dám hodinku cvičení meditace a zkusím to znova, ale s plamínkem ohně od svíčky, papírem a hladinou vody. :p
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Příspěvekod Sam Tektzby » 09 led 2012, 17:25

Natočit
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Indiczech » 10 led 2012, 13:59

Dobré odpoledne.
Tak jsem dnes využil volného času, po škole kdy jsem měl jen tři hodiny, jsem byl plný dobré a svěží nálady. Zašel jsem si do knihovny a přešel do mé sekce. Bylo toho tam tolik, po politiku, magii, náboženství, proroctví, duševno, že jsem si vybral asi po půl hodině a z knihovny vycházel jak politej kýblem vodou, protože mě nenapadlo si sundat teplou zminí bundu. Rozhodnul jsem poslechnout Merlina a je pravdou, že na mě mrkla snad každý třetí kniha ve stovce knih. Takže jsem si vybral Šamanské léčení, Medicínu indiánských šamanů od J.T.Garretta & M.T.Garretta a Kristin Maddenové. Jsem natěšený se dát do čtení. Šamanismus mě strašně láká a proto jsem si nakonec vybrat tyto knihy. Nelituji toho, i když tam těch knih bylo tolika, tak bych s žádnou neprohloupil. Chci poděkovat některým, kteří mi pomohli dotáhnout do knihkupectví, změnit svůj životní styl. Hlavně Arpaix a Merlinovi. !no1

Padám si číst, jsem z toho opravdu natěšený - je čas prolomit svůj strach.

"Šamanské techniky dýchání, snění a záchrany duše;Praktický průvodce obřady a tradicemi*

Přeji všem hezký den. :)
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Příspěvekod Indiczech » 09 kvě 2013, 16:25

Od ledna jsem moc nenavštěvoval fórum. Je z z mnoho důvodů, hledal jsem stále uplatnění v reálném životě. Vybral jsem si opět špatně, stálo mě to zbytečně moc energie, i když jsem tu věc dělal s chutí a moc rád. Najednou jsem poznal, že to bylo nejspíš iluze nebo odkoukání od druhých, kterým jsem záviděl jejich krásné životy pohodlí. Bohužel jsem člověk, který do smrti nebude v pohodlí, protože pro tenhle život nejsem nijak k užitku. Možná to teď zní jako slova člověka, který si myslí, že si myslí ke svému poznání jako kdyby poznal vše a nyní zjišťuje, že vše je vyřízené. Ale tak to není, přišel jsem na to z mnoho meditací, zkoušek ze života... jsem si dost jistý, že jsem tu proto, abych ukázal lidem směr a jejich chladné či prázdné srdce naplňoval láskou. No a ty zlomené léčil. Ovšem na léčitelství se nechystám, cesta magie je ještě v mém případě dlouhá a reiky či jiný druh léčení je pro mě nad lidský úkol. I když mě to zajímá, stejně tak jako šamanismus, ale ten už mi je více otevřenější než cokoliv jiného.

No co se dělo dále v mém životě? Bohužel všechno očekávání se změnilo v úplný výbuch paniky a nejistoty, a vlastně jsem přestal očekávat, protože už nemám žádnou cestu - tedy pokud jde o reálný život. Bohužel i ten musím žít, nelze se zastavit ve snech nebo v astrálu v božském objetí. Snad brzy mě osvobodí nás Stvořitel, chybí mi...
Takže jsem přišel o dobře nakročený vztah, slečna mi pořádně polámala sebevědomí a vše co souvisí s klidem v duši. Dnes se cítím jako kdyby po tom všem co bylo, se moje duše navždy odpoutala od toho světa, a lítá nad mou hlavou z cílem utéct hned jak bude moc. Stále očekávám otevření třetího oka, hned po něm začnu s astrálním cestováním, i když teď jsem si usmyslel jinou věc.

Najednou cítím svůj smysl bytí a vše mi dává jasno. Poprvé kdy jsem viděl článek o breathariánství, tak jsem věděl co má duše a i tělesná schránka si žádá. Stále nemám takový ten výstřel z luku oného šťastného šípu, který letí do cíle a ví co dělá, ale je to krok o osvícení a k sebedokonalosti. Chtěl bych být duše osvícená a dokonalá, když můj reálný svět úplně roztrhaný na kusy a mě nějak síla nedovolí vše dát tam kam to patří. Možná po tom co se zbavím všech negativit. I na tom pracuji... omezil jsem maso a budu dbát, abych dodržoval jedno denní půsty. Při nich chci pít jen čistou vodu a připravit své tělo na příjem prány. Ach ano to je ta cesta, kterou se ubírám, chci zde naplnit své očekávání, abych mohl s vědomím říct, že mohu jít na další krok a učit se novým věcem. No, ale bude to tedy asi dost těžké, jsem ve 20 letech lehký a hubený, takže počítám, že jestli se budu očišťovat od negativit, jedů, které mi dalo lidstvo, tak bych mohl přijít o další kila. Snad se tak nestane, jelikož cítím, že důvod proč jsem takový je ve směs z mé nemoci (plný negativit, bolesti, osamělosti z minulosti - nelze to snad napsat do jednoho vysvětlujícího slova). A pak také tu je další handicap, tak ten real je pro mě obtížný se vším všudy.

Ale láska k Matce Země, Stvořitelovi mě jistě uzdraví, věřím v to, protože se očistím od všeho co mě ovlivňovalo a tahalo ke dnu. Jsou dny bez masa kdy cítím velkou sílu a lásku, jsem schopen o všem přemýšlet a být klidnější v napjatých situací. Je to zvláštní průzkum, ale pokud jím maso, tak jsem agresivnější, a pak mě vše moc bolí, protože bolesti způsobuji lidem či stvořením, kteří si to nezaslouží.

Nicméně začal jsem psát web, mám ho v profilu, nechci dělat reklamu - snad i tam není nebezpečný. Tímto chci poděkovat Samovi s pomocí ohledně našeho stejného handicapu a pak mooooc obrovsky Razorečce, která tu je se mnou vždy, když to potřebuji.

Nu a to je tak něco ke mě.. snad to někoho zajímalo, přeji Vám s láskou krásný den, užívejte si sluníčka, očistujícího a meditačního deště. Nacházejte sami sebe a buďte šťastní.
Poustevník Indi.
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Příspěvekod Razorka Tektzby » 11 kvě 2013, 14:29

Přeju, ať najdeš, co hledáš. Pozor na ubírání na váze, ale zjevně si to uvědomuješ. Jo a není vůbec zač :)
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 11 kvě 2013, 17:50

Souhlas s Razorečkou, bacha na váhu.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 10 čer 2013, 23:03

!blazen!

Ve vodě uběhlo již dost vody a kdo ví kam náš, Indiczech směřoval.
Člověk by si řekl v lidském světě ,že už uběhl nějaký ten rok.
Pro který ,jakoby spadl list ze stromu právě teď .

Stále ti Indiczechu držím palec.

!no1
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Relies » 28 čer 2013, 10:43

Zdravým tě Indy

Setkal jsi se s velkým problémem ve svém životě. Často se setkávám s lidmi, který mají stejný, výše zmíněný, problém. Ale řekněme si na rovinu, kdo s tímhle problém nemá? Všichni praktici nebo lidé, který získali tento posvátný dar (a nemusí se zrovna magii zabývat) se potýkají s problémem "astrálního magnetismu". Jsme pro ně jako úžasně planoucí hvězdy v temném vesmíru. Jsme pro ně branami do našeho světa. Jsme hybná energie, která byla poslána do tohoto světa proto, aby se stala právě touto "branou", vyrovnávající jazýček na vahách osudů.

Víš je více cest a učení jak se s "astrálním magnetismem" vyrovnat, či se v něm nakonec zdokonalit. Nemusí to být přímo vyrovnané pouze věkem, to je jedna ze starých učených cest :) Sice výhodná cesta učení, avšak pro pravého praktika spíše znevýhodňující, stejně s tím budeš muset nějak bojovat:).
Měl by jsi se dále zabývat svým "magnetismem", protože to je jediná cesta učení praktika. Není nic lepšího, než jít cestou, která ti byla zvolena, nežli se s ní potýkat dalších dvacet let jako se svým nepřítelem:)

Docela rád bych věděl jak jsi na tom teď?

S přátelským pozdravem Reliés :)
Relies

Školák

Na ruce: 18.63

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 28 čer 2013, 16:35

Zdravím Tě Relies-i!

První návštěva fóra, první příspěvek a ten si napsal zrovna mě do tématu. Nevím jestli to mám pojmenovat jako úplnou náhodu k okolnosti, nebo je "síla", která přišla právě teď, aby mi pomohla s mým životem. Kdo ví...

Tvůj příspěvek jsem si musel přečíst třikrát za sebou a měl bych ještě jednou, abych ho pochopil mnohem více. "Astrální magnetismus" by mohl mě jako člověka nějak omezovat v sebe zdokonalení? Já to totiž analyzuji jako překážku, kterou bych měl nějak přemoci, abych se dostal dál... Proto je pro mě obtížné pochopit to co jsi mi napsal víš. Asi bych potřeboval ujasnění... omlouvám se za své nepochopení.
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 čer 2013, 01:48

Není hloupý kdo se ptal, hloupý byl ten co neodpověděl. Pamatuj si to bratříčku :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Indiczech » 15 led 2016, 07:15

Zdravím čáro-rodinu.

Podíval jsem se na své téma a podivilo mě, že jsem jej dlouho neaktualizoval. Je pravda, že má aktivity jsou menší na fóru od kdysi dávné doby, asi proto, že si vše hledám v sobě samém, tak mne nenechá spát myšlenka rozkladu. Určitě nehrozí a chci to napravit - pro všechny kdo se zajímají o bytost Indi :D.

Nový rok jsem začal s nadšením pro vlastní změnu. Motivací jsem já, nikdo jiný. Poprvé to byla dívka, ale co jsem ji ztratil, tak nebyl důvod pokračovat. Chci vypadat dobře, přibrat, abych se cítil lépe. A zatím funguji. :)
Bohužel pro mne špatnou zprávou bylo, že mé šesti měsíční vegetariánství musí prozatím uložit a nechat pro příště. Bez masa bude přibírání těžké a svaly neporostou. Až svého cíle dosáhnu, vrátím se zpět na tento životní styl a váhu, svaly budu udržovat pohybem, třeba cvičením, během atd. :)

Tak a k magii. Není moc motivace zkoušet a pátrat. Spíše tahle má energetická část šla maličko stranou v aktivitě. Vžila se do mně, už si nemusím dokazovat nic praktickými věcmi. Ale jsem v kontaktu s duchovní bytostí v reálu, což mi nahrazuje starý duchařský hledáček. :)

Ještě se chci podělit o tvorbu své knihy pod názvem Sidereus. Mé velkolepé celoživotní dílo, otisk mé duše. Rád a vlastně moc rád bych po sobě něco nechal a kniha či knihy jsou jednou z nejlepších možností. Aneb knížka poprvé je naším učitelem a podruhé starým přítelem. :)
Všechny aktualizace knihy najdete na nově vzniklé FB stránce zde: https://www.facebook.com/Sidereus-562152383941500/.
Pro zvědavé bych mohl poslat nějaký úryvek, to by nebyl problém.

Nakonec minulí rok byl velký a obtížný, doufám, že tento bude velký a realizuji vše co mám v plánu nebo na srdci. Na závěr přikládám svou fotografii, proč sakra ne. :D :)
https://drive.google.com/file/d/0B41yhmZyKjYGbzlOOE8wZG9pU1U/view
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Příspěvekod Sam Tektzby » 31 led 2016, 21:10

To je hrozný jak to utíká.
Jsi vyrostl :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Trisha » 21 úno 2016, 11:10

Cisty budha s nie prilis ludskou dusou.. pekne :)
Trisha

Školák

Na ruce: 592.45

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

PředchozíDalší

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..