Informace o upírech

Magie konkrétně i všeobecně

Re: Upíři/vampýři/vampíři

Příspěvekod black master » 09 úno 2009, 18:26

No uprov stretavame bezne bud su to ludia ktori sa nepovazuju za upirov ale maju nejaku fizicku poruchu alebo lubia ktori si mislia ze su upri piju krv a podobne oniupiri vznikli niekedy kolo 17.stor ked vypukla tuberkuloza lubia nakazeny tuberkulozov vykasliavali krv takze boli obvineny z upirstva ale boli objavene aj lebky s nadmernymi ocnymi zubmi ale tu sa jedna o poruchu zubov.
<a href="http://fsonline.unas.cz/" target="_blank" title="Simpsonovi CZ a Futurama CZ ke shlédnutí online">Simpsonovi a Futurama ke shlédnutí online</a>
black master

Učeň

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sethe » 09 úno 2009, 22:58

zvláštní.. tvrdit o něčem, že určitě neexistuje, zrovna tady na tomhle foru.
Spousta filmů byla natočena o duchách, mimozemšťanech... dělá je to méně reálnějšími?

to AngelVamp:
byla jsem na tvojí stránce, jen mi bylo neustále hlášeno, že článek neexistuje. Docela škoda, protože mě zaujal mj. článek - noční setkání - ... setkala ses s upírem snad?

Našla jsem ale zajímavé informace od Jenny Nowak... "http://hierarchie.blog.cz/0708/jenny-nowak-upiri-existencialni-problem-neresi". jinak na tom blogu je více zajímavých článků.
Sethe

Školák

Příspěvekod AngelVamp » 10 úno 2009, 06:38

Pro aldarona:
No ja si myslim ze male mnozstvi pigmentu v kuzi by mohl byt takovy typicky priklad.Jelikoz mnoho nechodi na slunce tak se tento pigment u nich nevyviji.Dale samozrejme prostredek pro prisun krve do tela.Ano myslim tim i zuby ale ne jen ty.Mam takovou teorii ze upiri nemusi pouze vysavat krev usty (zuby) ale mohou mit i jiny organ,ktery by tuhle praci zastoupil.Ale je to jen teorie.Hodne lidi ma nazor ze upiri jsou vetsinou pohubli.Ja si myslim ze to zalezi na tom,jak se kdo narodi.Lide jaou taky ruzni.Jeden hubeny,jeden svalnaty,jeden pohubly.V tomhle si myslim ze nejsou nejake kriterie.Jinak nevim co bych jeste dodal.Mozna (ale zase pouze muj nazor) by mohli mit i pozustatky drapu.Ne jako nehty ale neco vice ... jak to rict ... silnejsiho.Tot asi vse z meho hlediska.
Pro black mastra:
No ... myslim si ze upiri tady byli uz pred 17.st.Jak rikas bylo nalezeno mnoho lebek s nadmernymi zuby.Ty to zde popisujes jak poruchu zubu.Ale nektere nazory (i ten muj)je ze cely druh celkove jako jsou upiri jsou poruchou lidi.Nechci to rikat nejak tak ze by upiri byli nemocni ale myslim si ze proste vzesli z lidi jako dusledek nejakeho viru,bakterie a nebo evoluce.Jelikoz se nejvice podobaji nam.Mam nazor ze upiri tady byli uz pred nasim letopoctem (Kristem) a mam pocit ze jsem i cetl neco o spojeni upiru a sarobyleho Egypta,ale nechci lhat nejsem si jisty.
Pro Sethe:
No ja jsem se osobne s upirem jeste nesetkal (teda myslim ze ne).Na ten clanek se podivam a zkusim ho opravit.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
AngelVamp

Školák

Příspěvekod aldaron » 10 úno 2009, 15:56

To sethe.. Ja tu nikoho nepresviedčam, že neexistujú, je to len moj osobný názor a asi mi ho nikdo nerozhovorí, až keď by som také dačo ako upír videl...
TO angelvarp... Docela som sa zamyslel nad tým, čo si hovoril ohľadom tej evolúcie, keď si to tak zoberieme, určite nie sme na vrcholnom stupni.. mozno sa z nás všetkých vyvinú upíri !smejesa!
aldaron

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod AngelVamp » 10 úno 2009, 21:51

No jak rikam mozne je vsechno ale myslim ze ne tak uplne.Stejne jako ze mas mnoho druhu treba tromu muze byt mnoho "druhu" lidi.
Vem si treba (pouze ted hipoteticky neber me za slovo,nejsem toho nazoru,jen chci predvest prikald) ze vsechny takove ty zahadne bytosti jsou lide ale nejak vyvinuti.Treba andele,upiri,dablove,skritci,vily ... nebylo by to zajimave?Ale jakovych otazek je ... ja si myslim ze az lidstvo dospeje na urcity "stupen" tak tomuhle vsemu porozumi.Nyni tomu rozumi asi jen hrska lidi.Bohuzel mezi ne nepatrim.Ted muzeme pouze vznaset ruzne domenky a dohady.Jej trosku jsem se do toho zamyslel a zapletl.Pardon.
'ss10'
AngelVamp

Školák

Příspěvekod aldaron » 10 úno 2009, 22:06

Jaké pardon.... veď uvažuj nahlas, budem len rád. Hm.. možno keď sa posunieme na vyšší stupeň tak sa na toto všetko zanevrieme..bohvie !no1
aldaron

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod AngelVamp » 10 úno 2009, 22:12

A nebo to je taky moznost.Mnoho lidi totiz rika ze kdyz se uz tzv. "povznesli" na vyssi uroven ze je uz nejake pozemske problemy vubec netizily.Ale zase je tohle problem jen pozemsky ?Je to jedno velke klubicko ... jen najit konec.
'brou'
AngelVamp

Školák

Re: Informace o upírech

Příspěvekod aisha2110 » 24 bře 2009, 22:34

No ja neviem presne čo si mám o tomto myslieť. Ale podľa mňa môžu upíri existovať. Prečo nie? Je v dnešnom svete ešte veľa vecí nepreskúmaných a o veľa veciach ešte nevieme. Ale ked sa zamyslím už celé stáročia sa hovorí o upíroch a nato musel byť nejaký dôvod prečo sa to začalo hovoriť. Môžu existovať ľudia s ktorými sa zahrala matka príroda sú bledý majú špicaté očné zuby. Počula som aj to že bolo niekoľko prípadov ked do nemocnice priviezli človeka ktorý bol bledý a mal nedostatok krvi a po transfúzii sa mu stav zlepšil ale nie nadlho pretože zas mal po čase nedostatok krvi a lekári si nevedeli vysvetliť kam sa tá krv v ich tele tak náhle podela. Upíri? No nemám dôkaz že existujú a ani to že neexistujú. A možno sú to len veľmi chorý ludia s čudnou genetickou anomáliou.
aisha2110

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 13 kvě 2010, 17:51

dokud nějakého neuvidím,tak si o tom budu myslet své.ale to neznamená,že by nemohli existovat,a aby mohli přežít museli by být už zmutovaný a né čistý upíři!!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod matas » 22 zář 2010, 21:23

no o upiroch ako o nich vravite (vyciciavanie krvi) neverim, ale upiri sajuci životnu energiu je už niečo ine. takyto upiri podla mna existuju, dokonca sa mi zda že som sa aj z jednim stretol ale neviem to určite mal som strašne divne zmiešane pocity a nejme som citil akoby zo mna niečo išlo preč, proste som stracal silu. naviše som čital že upiri ani nemusia vedieť že vlastne upirmi su jednoducho saju životnu energiu nevedomky. ale či je to naozaj pravda neviem ale verim že existiju... :)
matas

Školák

Na ruce: 15.22

Předchozí

Zpět na Magie