invaze dávných démonů

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

invaze dávných démonů

Příspěvekod pentagramové oko » 23 dub 2010, 22:38

věčný souboj-nebe versus peklo.svatí,andělé a učinné tvarové zářiče.středověký antivirový program.základna démonů v kostele.příšery z jindřichova hradce.varování nebo šílenost! démoni byli tvrdým oříškem nejen pro zkušené vymítače.zvlášt prý měli spadeno na církevní stavby,kostelíky či kaple slouží ke shromaždováním věřících a k motlibám,poskytují se tu svátosti,rozhřešení a ochrana před zlem.lidé ve strachu,že se démoni pokusí jejich svatyně zničit,tyto stavby chránili.jak-obrazy světců,kříži,masivními dveřmi,speciálními tvary oken a vitráží,různými typy skel a kamenů,často vzácných.šlo vlastně o jakýsi středověk antivyrový program,protože i démony lze za viry-narušitele-považovat.pokud by se démonům podařilo proniknout přes ochranné prvky proniknout,způsobily kolaps,chybu systém by pracoval špatně.napadený mozek věřícího by potom měl zmatek v myšlení i orientaci,lidé by podléhali přeludům,inklinovali k herezi.jedním z možných důkazů by mohl být kostel svatého jana křtitele v jindřichově hradci.nalezneme v něm ochranu velmi podivnou,je vyobrazena na jakémsi dominu,či obřích kartách.když jsem se dívala na velmi odvážné a pro katolický kostel naprosto netypické malby běhal mi mráz po zádech.jsou zde kombinovány nejrůznější příšery,nahé bytosti,mutanti,znetvořenci,a fantastické postavy s obrázky lidí a podivnými znaky.vypadají jak omyly dávných genetických laboratoří.nebo jde o zvěčnělé postavy démonů.viděl je snad někdo-zdejší obrazy jak jsem uvedla podivné doprovodné symboly.kresby v obdélnících se vinou přesně,podél oken a také v blízkosti hlavního oltaře.některé obrazy jsou trochu komické,jiné překvapivě součastné.jiná představovala vědce ponořeného do práce počítačového uživatele.jde o portret ideového autora celé té podivné výzdoby...je na zdech kostela překreslen záznam z počítače,aby se zachoval příštím generacím......
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy