IsabellMoon, zdravím všechny

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

IsabellMoon, zdravím všechny

Příspěvekod IsabellMoon » 20 úno 2016, 16:18

Takže má přezdívka je Isabell Moon. O magii a nadpřirozeno se zajímám opravdu dlouho. Provádím své výzkumy, praktikuji, vykládám karty a učím se novým věcem. O svém světském životě moc nechci prozrazovat, musí vám postačit, že jsem ženského pohlaví.
Zhruba v roce 2012 jsem měla hloupý blog, kam jsem si ukládala probádané stránky a užitečné články, který již naštěstí neexistuje. Tak to bývá, když už nemáte, kde čerpat, že? ;) Po tomto trapném fiasku jsem se posunula do pozadí, aby bylo jasno, nejsem technicky zdatná. Nicméně na těchto hrůzách lze nalézt spoustu informací.
Má nynější studie se zabývá hlavně vampirismem. Nejsem zastáncem seriálových postav, spíše mě zajímá jejich magická stránka. Tedy rituály a jejich tradice. Hodně mě fascinuje jejich magie: Stříbrná magie Měsíce, avšak pro mé studie o tomto odvětví mám pouze 18 stránek formátu A5. Také se zajímám o astrální cesování a astrální bytosti, které jsou v podstatě vyšší formou upírů. Ráda bych začala praktikovat onu zmíněnou vysokou magii, jenže mi dochází zdroje, které jsou pro to nezbytné a proto jsem zde - získat nové.
[spoil][/spoil][highlight=#800000][/highlight][fade][i]Isabell Moon[font=Palatino Linotype][/font][/i][/fade]
IsabellMoon

Školák

Na ruce: 32.17

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: IsabellMoon, zdravím všechny

Příspěvekod Trisha » 21 úno 2016, 10:50

Ahoj vitam ta. Chcem sa opytat preco chces vykonavat rituale a vyssiu magiu ? Ja by som asi najskor zacala zo sebapoznavanim. Inak neviem kazdy sme uceni inak ale cisto vampirizmus nieje zalozeny na ritualoch. ;)
Trisha

Školák

Na ruce: 592.45

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 21 úno 2016, 14:33

Vítej :) Jméno Isabell apod. je v těchto kruzích oblíbený :p Kdo nic nepokazil, ničemu se nenaučil :) Carpe noctem!
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 úno 2016, 14:24

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 02 bře 2016, 00:17

Vítam Ťa.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..