Jak začít s bílou magií?

Magie konkrétně i všeobecně

Re: Jak začít s bílou magií?

Příspěvekod Lexa971 » 19 zář 2015, 22:59

panter píše:Podľa mňa sa pozeráš na mágiu ako na nejakú hru. Chcem sa naučiť to a chcem sa naučiť tamto. Mágia je v podstate urýchľovač procesov. Všetko, čo dokáže mágia sa dá urobiť aj normálne, ale bude to trvať dlhšie. Aby si mohol robiť mágiu, musíš pochopiť základné princípy a zákony. Jedným zo základných zákonov je zákon príčiny a účinku. Nič sa nedeje náhodne, všetko má svoju príčinu. Všetko, čo robíme, každý náš skutok, každé slovo, každá myšlienka vytvára príčinu vo sfére príčin. Táto príčina si nájde spôsob, miesto a čas, a zrealizuje sa v hmotnom svete. Tento proces môže trvať celé roky. Avšak mág dokáže tento proces urýchliť. Najprv sa nauč chápať súvislosti medzi príčinou a účinkom. Prídeš na to tak, že sa budeš pýtať : prečo ? Prečo sa dejú veci, ktoré poznáme, ale nechápeme ich.

Zdravím, omlouvám se že se míchám mezi Vás jsem tu nový a zajímám se o takové věci (telepatie, telekineze aj.) Zdravím všechny :)
Brouzdal jsem fórem a četl příspěvky o Bílé magii, zdá se mi to zváštní nevím jak to říct, ale před několika lety jsem začal věřit tomu že každý krok co udělám se děje s nějakého důvodu, i když tohleto píšu nějaký důvod k tomu je. Možná mě někdo odpooví a budu čím dál blíž, krůček po krůčku blíž k mé odpovědi. Přesně jak píšeš tyto otázky jsem si pokládal a začínají se semnou dít zajimavé věci. Někdy slyším čistě přes několik zdí, jak si někdo něco povídá, jak zvoní telefon nebo jak někdo s něčím pohne. Když někdo telefonuje vím naprosto přesně s kým volá i když dotyčnou osobu neznám. Zdá se mi že dokážu s málého procenta předpovědět budoucnost. A někdy se mi zdá že je toho víc..

Možná jsem blázen, možná nejsem. Sám nevím, chtěl bych tomu víc porozumnět, jen nevím jak.. Doufám že na těchto stránkách najdu nějaké odpoědi a budu to mu zase o krůček blíž.
Lexa971

Školák

Na ruce: 38.91

Poděkoval za: 9 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Jak začít s bílou magií?

Příspěvekod Sam Tektzby » 24 zář 2015, 11:50

Ono světlá (morálně kladná) magie a psychomantie jsou maličko odlišný věcičky.
Bohužel nepomůžu, jsem spíš na to temno :p

Ale jinak vyzkoušej Akyanu, ta je tu přes podobný věci.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Předchozí

Zpět na Magie