Jasnovidectvi

Magie konkrétně i všeobecně

Re: Jasnovidectvi

Příspěvekod Mortis » 27 led 2010, 22:41

Dekuji za prispevky, moc si toho vazim, zkusim si to rpelouskat jeste jednou abych tomu poradne porozumel. kusim i tu meditaci zkusim dat na tu intuici :)
9 z 10 lidske moudrosti, je byt moudry vcas :)
Mortis

Školák

Na ruce: 82.48

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 10 kvě 2010, 20:11

ted vám napíšu co se přihodilo mě osobně,přišla k nám do obchodu paní a měla velký náramek hodně cinkal.já koukám za ní do té uličky kde byla a prohlížela si věci.najednou zašla do druhé uličky a hádejte.viděla jsem obraz jako plátno v kině rozmazaný,jak ta paní bourá a policati předavají manželovi ten náramek.hodně věcí co řeknu se stanou.moje dcera to má po mě,nejenom,že čte myšlenky ale i vidí určité věci napřed.každý si může říkat,že je to dobrá intuice,ale v určitých věcech se člověk vážně lekne.nejhorší když vidíte nějakou pohromu a jak to těm dotyčným zdělit šetrně.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 10 kvě 2010, 20:12

ted vám napíšu co se přihodilo mě osobně,přišla k nám do obchodu paní a měla velký náramek hodně cinkal.já koukám za ní do té uličky kde byla a prohlížela si věci.najednou zašla do druhé uličky a hádejte.viděla jsem obraz jako plátno v kině rozmazaný,jak ta paní bourá a policati předavají manželovi ten náramek.hodně věcí co řeknu se stanou.moje dcera to má po mě,nejenom,že čte myšlenky ale i vidí určité věci napřed.každý si může říkat,že je to dobrá intuice,ale v určitých věcech se člověk vážně lekne.nejhorší když vidíte nějakou pohromu a jak to těm dotyčným zdělit šetrně.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Předchozí

Zpět na Magie