křesťanství a okultismus

Re: křesťanství a okultismus

Příspěvekod Arpaix » 23 črc 2011, 01:40

Ano,a jeste i ted se smeji kdyz ve Finsku mezikatoliky o mne rikal ze nejsem ani muz ani zena,mozna trans, nebot mam rovnou postavu, velmi stihlou, zadne "zenske" tvary, vysoka jsem jako on, deti nemam, ani zadny estrogen. Ja mu odpovedela ze "neni muze ani zeny", kdyz on se ptal jestli jsem zena nebo muz, nebot jsem 100% bezpohlavni androgyn.
Ja se moc musela smat kdyz on myslel ze jsem muz s dlouhymi vlasy a jemnymi rysy. On nikdy nepochopi, ze jsou opravdu lide, kteri nejsou ani muzi ani zeny, bezpohlavni a ziji vice duchovnim zivotem a odmitaji fysicke rozdeleni na muze a zenu.
On nepochopi ze ja necitim se byt muzem,ale ani zenou a jiz v 9 letech zacala s askesi,a zajimal mne jen duchovni zivot,a pak zacala pracovat se zemrelymi jiz ve velmi mladem veku.
On neumi pochopit cloveka ktery je skutecne androgyn,a je bezpohlavni. A ktery nema zajem byt otec ci matka. On stale rozdeluje podle pohlavi a u mne nerozumi.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 črc 2011, 16:39

U nich nejde o nic jinného než "ordodogmatismus" patrialchálního uspořádání jejich společnosti.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 25 črc 2011, 23:11

To je pravda, oni nepochopi ´ze ja zila velmi asketickym zivotem, ne k vuli nejake anorexii, pivo mam rada.
Ale ja zacala jiz asi v 9 letech a od 11 let zacala s temi 40 dennimi pusty podle katarske viry.
I jsem se zrekla fysickeho styku, a vetsine svetskych veci. U katoliku je muz, otec nebo knez,a zena matka nebo jeptiska.
Nepochopi ze muze byt nekdo, kdo je absolutne androgynni a neciti se byt ani muzem ani zenou.
Neni muze ani zeny. Duse je bezpohlavni.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 26 črc 2011, 03:27

Já chápu tvůj pohled na danou věc, ale nesmíš se ničit. Vím, že kataři dali všechno na duši a vím, že to je smysl tvýho života a proto říkám. Nenič se sama a nenič se ani těma řečma co ostatní vedou.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 26 črc 2011, 23:22

Ano, ja mam doma mnoho knih o historii i katarske filosofii. Muj ucitel v tomto byl Yves Maris, ten jiz nezije tez.
Mame i svoji stranku o katarismu, http://www.chemins-cathares.eu/ (katarske cesty)
ale vsechny akce jsou jen ve Francii, ve Skandinavii katarismus neni znamy.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 črc 2011, 20:41

Katarství je pro "tvora", mýho ražení, dost povznesené. To já se spíše omezuji na pouhý vzdělávání.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 28 črc 2011, 01:44

Ja praktikuji i pisi o katarismu,ale ta filosofie je narocny text a pisi jen francouzsky, Chci ale aby i Finove toto uceni poznali a hledam dobreho prekladatele. V meste Helsinki zije pani Marja Manninen, studovala francouzskou filologii, zila v Parisi, umi fr. na urovni native, prekladala mi dokumenty proFinsko,ale ona je luteranska a ona mi katarske texty pro Finy prekladat nebude. Ja ji poznala, nebot jsem potrebovala oficialni tlumoceni pro soud a dokumenty.
Ale i ona vydelava na tom ze ovlada reci, a nedela to z zadne "krestanske lasky",ale za simultanni preklad pocita mnoho.
Proc ona jako "krestan" bere za sve sluzby penize i od tech kteri potrebuji pomoc?
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Arpaix » 12 srp 2011, 00:37

Za tyden, ve ctrvretk v 12 hodin bude cirkev luteranska /zastupci v meste Kuopio/ a zastupci svazu pohrebnich ustavu jednat se mnou o tom, jestli ja jako Francouz, "heretik", katar,a necromantsky okkultista, mohu vykonaval praci v posledni sluzbe lidem v luteranske zemi jako je Finsko. Ja prerusila svoji cinnost v pohrebnictvi v dubnu 2011,ale oficialne nejsem nezamnestnana , jen mam "neplacenou dovolenou", na kterou jsem byla doporucena zastupci cirkvi luteranskou a katolickou. Nebot funkci ma pry zastavat "tradicni krestan" a ja tyto pozadavky nesplnuji. Uvidime. Zatim pracuji doma na netu jako prekladatel, to je velmi slusne placene,ale plat neni vse. Mne zajimaji vice posledni sluzby nez prace tlumocnika.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 12 srp 2011, 02:33

Tak hodně štěstí, protože já si myslím, že to musíš projít :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 13 srp 2011, 01:45

Uvidime, snad bude zase lepe. Ja mam vyhodu nebot mam v pohrebnictvi dlouhou praxi.
Jen se musim smat utoky "cirkevnich krestanu na facebooku". Nikdo mi nerekne nic zde do oci, nikdo za mnou neprijde,ale na FB varuji pred "hrich proti zivotu vecnemu". Krestane opravdu poslouchaji sve "pastyre"jako ovce,a kdyz pastor neco rekne, tak slepe veri. Nejedna se o zadne mlade lidi,ale o lidi ve veku 40 az 50 let! Velmi se i divim jak se nechaji "ovecky" manipulovat. Pastor ma plat okolo 3000 euro,ale jemu podrizene lidi v kancelari, diakoni maji jen okolo 1000 euro a nestezuji si ani, ani nepozaduji vyssi plat nebot "cirkev pry nema penize". Zde 85% lidi patri k cirkvi, cirkeni pohreb stoji v prumeru 4000euro, hrbitovy i krematoria patri cirkvi. Cirkev zamnestnava lidi za minimalni plat, s vyjimkou pohrebnictvi!
I dnes se dovedela ze cirkev prijima na uklid hrbitovu studenty, kterym za plny mesic plati mzdu jen 500euro, za 130 hodn v mesici, coz je neco jako podpora v nezamnestnanosti. Jak mohoi lide byt tak hloupi? I ti mladi?
Jedini kdo maji pod cirkvi dobry plat jsou pastori,a pak pohrebni sluzby,ale ty tez neplati cirkev,a kdyz, tak zaplati co my uctujem.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 13 srp 2011, 17:15

Věř mi, že se najdou i světlé vyjímky. Nevím, jak to je tam u Vás, ale osobně řeším člověka podle toho, jak se chová vůči okolí a ne jakýho je vyznání atd :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 04 zář 2011, 19:05

Tak se musim smat. Ten nas katolicky apologeta Emil Anton, co studoval v Polsku a je fanatickym katolikem, se vratit do Finska,a kontaktoval mne, ze ma mne pry v ucte i znalosti katolicke theologie a hlavne historie. Kontaktoval s tim ze v cirkvi luteranske je transexualni pastor, ktery nechal zmenit pohlavi z muze na zenu,a uziva estrogen, ma asi okolo 50 let jiz a je zkusenym teologem,ale katolicke cirkvi vadi ze tento muz-zena kaze v kostele a v civilu nosi sukne. At pry katolikum pomohu tomuto muzi-zene vysvetlit, ze nemuze byt pastor. Ja o Marja -Sisko Aalto vim,ale mne se to netyka, nejsem luteran ani katolik.
Anton tez se zajima, jestli bych nemohla hrat u nas rekonstrukci inkvisicniho tribunalu", pry myslel na mne cele mesice a az ted mne oslovil s tim, jestli nemohu udelat rekonstrukci tribunalu napriklad v pohrebni kapli, nebot mam znalosti o teto organisaci, hovorim francouzsky i occitansky,a narodila jsem se blizko mista odkud pochazi jeho vzor Bernard Gui /1261-1331/.
Anton "jako inkvisitor" neni presvedcivy, nezna francouzsky ani occitan, je velmi mlady, jen 25 let a inkvisitor musel mit alespon 40 let. Ja se ptam, kdo by byl vyslychany, Marja Sisko Aalto? Antona ale zajima teorie procesu a soudu a jak vse bylo ve 13-14 stoleti v jizni Francii. Ja mohu tento proces rekonstruuovat ale z hlediska historie, ne pomsty ani ponizeni clena jine cirkve. Jako divadlo jsem pro,ale jinak ne.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Arpaix » 19 zář 2011, 00:28

Tak ja jiz v lutheranske zemi v poslednich sluzbach pracovat nemohu,ale mam jinou praci,a v pondeli jdu do prace ale az v 17 hodin. Ja jsem takovy bohém, ktery jde spat asi okolo 6 rano a prace od 6 nebo 8 rano neni pro mne. Firma pro kterou budu pracovat ted 3 mesice vsak potrebuje me jazykove schopnosti a tak mohu si vybrat pracovni dobu sama. Jen v patek a pak pondeli i patek musim byt v urade v 9 rano. Jinak k tomu jeste pisi o historii,ale sva studia a vyzkum si financuji z prace prekladatele i v obchodni firme. Jinak jsem svobodna, do prace musim pondeli a patek 6 hodin prace, ostatni dny az vecer 4 hodiny prace,ale vydelek to same co maji jini lide za 8 hodin prace denne. Doma pak pisi historii,a studuji i ctu, neb ziji sama, nemam rodinu amam vse volny cas,a nejsem nikym vazana. V prosinci chci vypravit se do Francie,a delat dalsi zkoumani v oblasti parapsychologie a historie.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod thechosenone729 » 21 zář 2011, 00:21

Tak prepáčte budem asi hnusní ale : Tvoju babku ked je ten článok pravda ochránila jej energia , Veriť v boha je veriť v energiu : Myslím to tak že ona sa modli za ochranu atď a funguje to ako štíť. Ja som sám neveriaci v boha ako takého ktorý uvádza biblia kresťania a boh vie ake ešte náboženstva. To že si uveril že tie schopnosti niesu od boha a prišiel si o ne tak teraz neviem či si sa nachytal sam na vlastnej pasci ako sa vraví ale schopnosti boli len a len tvoje to že si sa ich rozhodol zahodiť v mene boha je len tvoja chyba. Na takéto schopnosti by trebalo mať zmluvu či už v astrále alebo niekde inde. To nejde len tak že príde niekto a tie schopnosti ti dá. A preto vychádzam že boli tvoje lebo ak by ta zmluva tam bola a chcel by si tie schopnosti zatratiť tak by sa ti to v živote nepodarilo.Áno možno si urobil dobre ale skúšal si preboha skúsiť sa zamyslieť že tie schopnosti máš na to aby si z nimi pomáhal ? čo ? asi nie...
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 21 zář 2011, 00:31

Moc Vasi zprave nerozumim neb neumin slovensky , ucim se cesky asi 18 let,ale snazim se lidem pomahat jak to jde. Nejsem dokonala,ale to neni nikdo z lidi na tomto svete. V Otce nebeskeho verim,ale jsem jen nedokonala Duse, kterou jiste ceka rada i staleti réinkarnaci aby zdokonalila se. Omlouvam se za svoji nedokonalost. Jsme jen lide a zivot na planete Zeme je zkouska. Nejsem dokonala ale to neni nikdo z nas.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 zář 2011, 15:47

Je to nesrozumitelný i pro mě, pořád se jená o víru v energii a to ať je zatím cokoliv. Takže se mi tohle zdálo od milýho "thechosenone" trošku dost mimo.
Sam Tektzby

Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Příběhy k zamyšlení