kdo stanovil karmu druhých?

Veškere vyřešené temata

kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod Andrei » 21 črc 2009, 09:24

mně velmi zajímá kdo a jak stanovil karmu druhých...v tomto serveru
Naposledy upravil PA7RICK dne 21 črc 2009, 10:58, celkově upraveno 1
Důvod: Dávej pozor kam píšeš témata!!!!!!
Andrei

Školák
 
Příspěvky: 40
Registrován: 20 črc 2009, 02:24
Bydliště: lisboa, poprtugal

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod aumirek » 21 črc 2009, 09:34

Andrei píše:mně velmi zajímá kdo a jak stanovil karmu druhých...v tomto serveru

velice jednoduchá odpověd a než neustálé hloupé otázky tak stačí si přečíst pravidla kdo tu karmu uděluje i když teda popravdě ta karma ne vždy ukazuje hodnotu toho kdo se jí pyšní
aumirek
 

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno


Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod Andrei » 21 črc 2009, 13:00

to je výborné ....já nevím kde jsou ty pravidla ...ale hlavně jeden mně odpovídá o budhysmu a druhý mně píše přečti si pravidla udělení karmy ....jak si může někdo vůbec dovolit udělovat něco jako karma? dokonce Dalalajáma není tak dobrý jako vy zde , že by si dovolil udělit někomu karmu ...to vy si tedy přečtěte co je to karmaa a potom mne pište , že já mám hloupé otázky ...já jsem se naivně domníval, že to měří a stanovuje nějaký fundovaný psychotronik a nyní vidím, že vám je vše pro legraci. Bůh je jen jeden, nevážno jestli církev je budhismus, muslimánská nebo křesťanská ....vysmívat se karmně jejím stanovováním a udělováním hraničí podle mne! a říkat o druhých, že na serveru kde se píše o se seriozní mystrerii, někomu, že má hloupé otázky je opět ta negativní energije o které jsem psal...kdyby zde byl jediný člověk, který něco přečetl a pochopil, tak by hned dal mne za pravdu o tom, že nelze psát myslet a mluvit hanlivě a negativně ...
Andrei

Školák
 
Příspěvky: 40
Registrován: 20 črc 2009, 02:24
Bydliště: lisboa, poprtugal

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod unknown_01 » 21 črc 2009, 13:31

Andrei: Je třeba to chápat více abstraktně, je Karma a "Karma", kterou udělují uživatelé tohoto fóra. Jsem si jist, že tím tvůrci rozhodně nechtějí znevažovat Karmu jako aspekt budhismu a hinduismu.
Omnis festinatio ex parte diaboli est.
(Všechen spěch jest od ďábla.)
Uživatelský avatar
unknown_01

Školák
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15 čer 2009, 20:51

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod aumirek » 21 črc 2009, 13:58

tak za prvé každé forum jak jistě víš má svá pravidla a ta si mužeš přečíst a pokud to uděláš zodpoví ti naprostou většinu tvejch dotazu které jsi tu napsal.A pokud nepřeneseš přes srdce že karmu ti muže dát i vzít každej člen tvuj problém nikdo tě nenutí sem chodit.Za druhé nechod na mne z budhou ani žádným bohem to je jen banda podvodníku jejichž kazatelé jsou těmi co nejvíce ta přikázáni porušují.Ono většina tvejch dotazu a příspěvku je mírně řečeno podivná.Připadáš mi jako z jiného světa v tom případě tu jsi správně.No možná nás chceš připravit na rok 2012 a odvézt nás ve své vesmírné lodi do bezpečí.Ja se ale narodil tady tak tu chci i zemřít takže se mnou nepočítej.A jak furt píšeš že se nemá myslet negativně tak neboj já sám jsem spokojenej.Penězi neoplývám přesto jsem štastnej a nic mi neschází dokonce nepotřebuji sadit ani tu květinu děngovník nebo jak jsi to napsal a pak tu brečet že ti nerodí peníze ale asi někomu jinému za tebe.
aumirek
 

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno


Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod lykantrop » 21 črc 2009, 16:27

Andrei je přesně ten člověk co rejpe klackem do exkrementu. Nedá a nedá pokoj a hledá a hledá odpovědi na svoj zvídavé otázky.

Karma je systém. Ten systém je zde. Ten systém se jmenuje Karma. Proto uděluješ karmu.

Baví tě ty tvoje stupidní amatérské a povrchní témata s textem a proč a já chci a kde a jak?

Proč máš tak stupidní otázky na tak jednoduché věci?
Jak ...
kde...
proč?!!!

Ne tohle mne nebaví, ja se zde taky neorientoval. Pár hodin na foru a už jsem to pochopil. Klidně se ptej, ale svoje "Karma zněčišťování" vem do EU ať ti to projednaj. Nikdo to kvůli tobě měnit nebude. Jestli si myslíš, že to tu hodnotí nějaký psycholog (karmu uživatele), tak to samo o sobě vypovídá o tvojí inteligenci. Určitě víš o co jde, jen děláš hlupáčka. Pokud jsi vážně mimo, je mi tě líto. A ano, můžu ti doporučit ty největší amatéry - www.terapie.info kde chtějí nehorázné ceny za sezení a kde si i zaplatíš jídlo ("Malé občerstvení je v ceně poplatku"), které jsi ani nechtěl. Kdyby jim šlo o to, aby se zlepšila atmosféra mezi psychologem a pacientem, dali by ti to občerstvení zdarma a myslím, že to bude čaj, kafe, sušenka... Tam bych nešel ani za milion...Hlavně že se pyšní svými tituly. Já byl tady a tohle jsem studoval a jsem takhle dobrej! Přesně jako v Den-D nějaké ing. kterej tvrdil "Jsem inženýr, takže dokážu vyrobit tohle a tamto, přes tohlencto, počínaje tímto a konče tamtí a taky tohle." Ale ani si neuměl zavázat kravatu, neuměl se obléci do společnost (to co měl byl fakt hnus, už lepší byl bezdomovec) a ještě přišel s "nápadem", kdy sloučil 2 fungující věci dohromady. A to 5 diod a plastovej obal a nazýval to nějakým hustým svícením. A o co mu šlo? O prachy. Je to přece ING. VELKÝ ING O VELKÝ INŽENÝR.
lykantrop
 

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno


Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod PA7RICK » 21 črc 2009, 17:28

Andrei píše:to je výborné ....já nevím kde jsou ty pravidla ...ale hlavně jeden mně odpovídá o budhysmu a druhý mně píše přečti si pravidla udělení karmy ....jak si může někdo vůbec dovolit udělovat něco jako karma? dokonce Dalalajáma není tak dobrý jako vy zde , že by si dovolil udělit někomu karmu ...to vy si tedy přečtěte co je to karmaa a potom mne pište , že já mám hloupé otázky ...já jsem se naivně domníval, že to měří a stanovuje nějaký fundovaný psychotronik a nyní vidím, že vám je vše pro legraci. Bůh je jen jeden, nevážno jestli církev je budhismus, muslimánská nebo křesťanská ....vysmívat se karmně jejím stanovováním a udělováním hraničí podle mne! a říkat o druhých, že na serveru kde se píše o se seriozní mystrerii, někomu, že má hloupé otázky je opět ta negativní energije o které jsem psal...kdyby zde byl jediný člověk, který něco přečetl a pochopil, tak by hned dal mne za pravdu o tom, že nelze psát myslet a mluvit hanlivě a negativně ...


Tak pozor! Ty jsi chtěl vědět co karma je. Já ti dal odpověď spolu s návodem jak ji zde na foru používat. Jestli ti zde něco vadí tak sem přece nemusíš chodit.
'k12'
PA7RICK

Školák
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 led 2008, 17:41

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod Andrei » 21 črc 2009, 19:54

Vážení členové fora : Jestli si myslíte, že dělám idiota, pletete se ....za prvé já jsem již několikrát napsal nežiji u Vás/Nás v čechách. Jsem Ekonom a jako takový také žiji na této planetě. Při tom v rozdílu od Vás , kteří nevím, proč se tedy zajímáte na takovém serveru - já věřím v Boha a věřím v minulé životy, věřím v paranormální jevy, věřím v magiji a věřím v léčitele, i jiné projevy psychotroniky.

- píši na několik předních ekonomických servrů a píši i to co vím o paranormálních jevech na podstatně známější a odbornější servery než je tento.

-kdyby se mi server nelíbil, nebyl bych zde.

- server se mi líbí, a velmi si vážím, že mladí lidé se zajímají o to co znali již generace , které známe jen z vykopávek .

- kdyby jste se opravdu zajímaly těmito jevy, které server chce soustředit podle svého názvu, věděly, byjste, že nergije je velmi velká věda a není tak prosté ji narušovat a porušovat - mimo jiné to platí i v ekonomiji a politice.
(ano možná je přehnané například tvrzení, že pokud většina němců věřila, že Hitler vyhraje válku a přála si toto vyhrával, když přestaly věřit a přály si konec prohrál, nicméně ....síla energije myslí německého jako ostatních zůčastněných národů bylo obravská podpora, větší jak zbraně) - (mimo jiné vypálení Lidic - je pro toho co zemřel a narodil se na této planetě, prostě maličkost, no možná jej bude zajímat , že lidé v Lidicích byly postříleni a ženy a děti odvedeni do vyhlazovacích koncentračních táborů ne proto, že obyvatelé Lidic pomohly Parašutystům atentátníkům, jak jsme se učily v dějepise, ale jako demonický obřad, neboˇpřed vypálením Lidic, mělo gestapo důkaz, že obyvatelé Lidic nikomu nepomohly, že dopis o který se opíraly byl prostě řešením mileneckého vztahu a s atentátem na Haidricha nesouvisel) jen trochu málo o magiji, která podle vás, kteří jste se sešly na serveru o mystériji a magiji není součástí běžného života nás všech.

- normální servery tohoto typu mají administrátory kteří ihned objasňují, mně se opravdu v některých věcech těžce orientuje.

-s tvrzením, že karma zde je jen název, jste přišly nyní, beru to, ale nelíbí se mi to, neboť to je velmi seriózní věc a jako kdyyb zde autor psal, že je bůh, také bych napsal, že je děsivé, použít takové slovo pro hru.

-neměňte nic...neměňte svůj přístup k životu - nemám právo vám říkat aby jste psali pozitivně a neplnily planetu zápornou energejí, vy jste přece lidé, kteří se zajímají o energije, proto jste zde, ale udělat pro lepší svět něco malinko, jen lépe volit slova myšlenky a jednání, to ne.

Na peněžní strom, neo jak se to jmenuje se ptám a vysvětlil jsem proto, že je u mně kamarád, který tomu věřím a mýty je dobré uctívat a vážit si jich. Já chci pomoci ostatním. A pokud zasadí strom, tak mimo jiné pomůže čistšímu ovzduší a bude-li věřit, že přinese finance, on je opravdu přinese , neboť víra zobrazuje boha v každém z nás, je známkou energeje mysly, která přináší to, čemu jedinec věří.
(toto je dokázané dokonce na lécích a na medicíně - nemálo těch co se vyléčilo z Rakoviny tomu vděčí za víru v uzdravení více než medicíně samé)

U karmy jsem se ptal u pravé karmy jak se počítá, odprošuje a nebo není dobré ji odprošovata a tak dále. Neboť v tomto ohledu není u profesionálú jednotný přístup a já chci najít pravdu.

Protože jsem pochopil, že je zde mnoho dychtivých navŕhl, jsem zainteresovat odborníky - dal tipy, to je špatné. podle vás. tak se vám omlouvám.

A ptát se co a proč, no já nevím...tak mně řekněte proč na jiných servrech si lidé váží učení a fundovaných odpovědí a zde ne..já nečetl, že by se server jmenoval, děti budeme se smát z minulých životů...
Andrei

Školák
 
Příspěvky: 40
Registrován: 20 črc 2009, 02:24
Bydliště: lisboa, poprtugal

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod PA7RICK » 21 črc 2009, 20:47

Když máte takové zkušenosti a jste tak chytrý,tak nechápu proč nezakládáte smysluplnější témata. Zbytečně tady řešíte nějaký slovo.
PA7RICK

Školák
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 led 2008, 17:41

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod lykantrop » 21 črc 2009, 21:28

Souhlasim s Patrikem.

Lidé na tak "vysoce postavených a hodnotných fórech" jsou natolik inteligentní, že si uvědomují, že název témata: Otázka, kdo stanovil karmu druhých, karma (2x stejné téma) a kde najít co" rozhodně není to pravé ořechové.

Tím rozhodně nenarážím na něší inteligenci, jen podotýkám, že na odborných fórech, které podle mne spíše nejsou moc v módě, neboť se tito lidé spíše scházejí, nenaleznete takovýto název tématu.

Otázka - můžeme to vyřešit třeba jiným názvem - "Mám několik otázek ohledně fora" když už je těch otázek víc.
Karma a kdo stanovil karmu druhých, no coment
Kde najít co - co třeba "Orientace ve foru"

Zrovna lidé, kteří zakládájí témata s těmito názvy si u náš vyslouží předčasné podezření a to proto, že jsme se zde už sektali s podobnými jedinci, kteří fóru spíše škodili. Ano, mluvím o druhých, nemluvím o Vás. Můžete být výjimka.
lykantrop
 

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno


Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod Andrei » 22 črc 2009, 01:46

prostě jsem založil dvě témata ..téma skutečné karma a karmické životy ...tam čekám reakce zážitky informace a téma dotazu ---na karmu zde, kde tsačilo napsat - to není karma a převzaný trik stanovuje se tak i tak jak již dnes vím a dost a mne to více nezajímá...má zkušenost je prostě ta , že vysoká karma je velmi špatná věc a karma u luxe před smrtí bylo kde to 130 a proto již nebylo záchrany ...proto jsem tu vaší karmu nějak nechápal....vše piště jen ke skutečné, chci server obohatit sebe také a prospět a ne jej bořit, stoprocentně chyba byla v příliš prostém dotazu a příliš prosté reakci z mé strany. nezlobte se že jsem se nevyjádřil , že jen skutečně chci info jak to je s tou vaší karmou...to již vím a nnyí do té rubriky KARMA kde opravdu chci vědět o sketečné, ne vaší karmě. Děkuji ( mimo jiné byli zde takový---je držení zla v sobě a to je špatné pro jedince skupinu karmu i planetu.)nedržte zlo na nikoho.prosím.
Andrei

Školák
 
Příspěvky: 40
Registrován: 20 črc 2009, 02:24
Bydliště: lisboa, poprtugal

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0
Re: kdo stanovil karmu druhých?

Příspěvekod PA7RICK » 22 črc 2009, 16:26

To nemá žádný smysl LOCK.
PA7RICK

Školák
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 led 2008, 17:41

Na ruce: 0.00

 Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Karma: 0

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníkůZásady ochrany osobních údajů