Kdo vedle mě ležel?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Kdo vedle mě ležel?

Příspěvekod CatJett » 22 črc 2012, 10:15

Dneska v noci se mi stalo něco divnýho, co mě dost vyděsilo.

Včera večer jsem moc nemohla usnout, nakonec jsem ale asi tak v půl 12 spadla do takovýho toho polospánku, něco se mi zdálo, ale pořád jsem slyšela hrát televizi, furt jsem byla jakoby při vědomí. A potom jsem se probudila. Chvíli jsem ležela, televize pořád hrála. Přiotevřela jsem oči a najednou jsem viděla, jak vedle mě někdo leží.. jako by to byl nějakej kluk, koukal na tu televizi a cejtila jsem, jak má kolem mě ruku. Bála jsem se pohnout, protože mě to fakt vyděsilo, takže jsem viděla jenom asi tak pod oči, ale neznala jsem ho. Říkala jsem si, že to neni možný, že se mi to musí zdát, tak jsem zavřela oči a když jsem si myslela, že už jsem uplně vzhůru, zase jsem je otevřela.. ale byl tam pořád. Takhle jsem to udělala asi pětkrát, ale nepomohlo to. Tak jsem si představila, že jsem nad svým tělem(chtěla jsem vycestovat ze svýho fyzickýho těla). Začlo mi brnět tělo a hrozně pískat v hlavě, a nějak mi to nešlo. Potom to přestalo a já na chvíli měla pocit, že jsem už venku, pak to ale bylo nějaký divný, mam pocit jako bych vylítla někam až moc daleko, byla jsem zmatená. Tak jsem pomyslela na svý tělo a došlo mi, že se tim vrátim zpátky a to jsem nechtěla, ale už bylo pozdě, byla jsem zas zpátky a zase jsem asi na dvě minuty upadla do toho polospánku. Pak jsem se zase probudila a otevřela jsem oči, a pořád to tam bylo-ten kluk. Bála jsem se pohnout, nebo cokoliv udělat. Nechtělo mě to pustit. Zavřela jsem oči a představovala si kolem mě nějakej ochranej kruh a vší silou jsem to něco tim vytlačovala.. ode mně. Ríkala jsem si, ať jde ode mně pryč, ať mě pustí. Asi za 5 vtěřin mě to konečně pustilo, jakoby to povolilo. Otevřela jsem oči a už to tam nebylo. Vim, že se mi to nezdálo, protože jsem viděla celej ten pokoj jak je, i jsem viděla, co hraje v tv a slyšela jsem to..

Nikdy se mi nic podobnýho nestalo, neumim si to nijak vysvětlit. Nevíte, o co jde?
CatJett

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Kdo vedle mě ležel?

Příspěvekod Arpaix » 22 črc 2012, 11:01

Toto vypada jako by jste vycestovala mimo Vase telo,a ten kluk mohl znamena Vasi budoucnost. Je to spojene s Vasim podvedomim, a toto svedci o budoucnozsti. My kdyz cestujem mimo telo, muzeme videt minule zivoty,ale castecne i budoucnost. Myslim ze toto svedci vice o te budoucnosti.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod CatJett » 22 črc 2012, 11:14

Připouštim možnost, že když jsem otevírala oči, mohla jsem bejt v astrálním těle a neotevírala jsem je fyzicky, asi máte pravdu. Ale vyděsilo mě to - probudit se a vidět vedle sebe někoho ležet, když v domě nikdo nebyl.
CatJett

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 22 črc 2012, 22:11

Ano, vypada to ako vystup z tela... to ostatne... Ja by som radsej neinterpretoval. Treba pockat na buducnost... v astrali sa mozu fantazie zhmotnit... a to lahko. Z podvedomia.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 13 srp 2012, 21:07

To rikam take, v tomto souhasim s panem Pietko. Jedna se skutecne o oddeleni Duse od tela, vystup z telesne hmoty a cestovani Duse samotne casem. Toto ovsem svedci o budoucnosti. Nechme se prekvapit.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy