kllara02

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

kllara02

Příspěvekod kllara02 » 13 črc 2009, 18:11

určitě už mně všichni znáte , ale ještě jsem se nepředstavila.moje oblíbené kapely ?co je to za otázku ?
já poslouchám různý remixy , cascadu , basshuntera a tak různě - moje nej kapela je the rasmus.Je mi 11 let a v lednu 22. mi bude 12 :-)
studuji základku a jednou bych chtěla být zdravotní sestra.Jsem ze zubří , což je město , které leží v beskydech.Narodila jsem se na vsetíně.Jsem nemocná , mám chřipku momentálně.Prodělala jsem toxoplazmozu a mám chorioretinitis.Ve volném čase ? já se spíše vždycky těším na tábor , jinak sedím u pc píšu příspěvky a občas si zajdu ven.O tomto foru jsem se dozvědela pomocí vyhledávače , kde jsem zadala heslo duchové.Po krátkém bádání po výsledcích jsem narazila na krnac.cz a zaregistrovala jsem se.Moc se mi tu líbí , a vím , že nebyla chyba se tu zaregistrovat.Včera jsem se vrátila z tábora , při rozlučovací písni jsem se rozbrečela , protože mnoho mých 15-letých přátel už příště na tábor nepojede , ještě těžší to bylo asi pro ně , protože museli opustit to nejlepší místo na světě - "Ůdolí Damašek".Vůbec se netěším až tam pojedu naposled , protože jsem tam prožila spoustu krásných věcí a je to jediná věc na kterou se opravdu těším, přuiznávám , že je to tam lepší než na tomto foru :-) , ale damašku se nic nevyrovná.Když jsi tento článeček přečtete budu moc ráda , chtěla bych totiž , aby jstze o mně věděli co nejvíce ,děkuji všem , kteří si tento članek přečetli.

PS:ahoj.
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: kllara02

Příspěvekod lykantrop » 13 črc 2009, 20:18

Pěkný ;)
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod darren_specter » 13 črc 2009, 23:44

To ja jsem cca jako 12ti lety byl na táboře jenom jednou a moc to na mě teda nezapůsobilo:o) Ještě horší byly školandy, ty jsem taky celkem nesnášel, asi to je tou mojí introvertní povahou a taky tím že jsem jedináček;o)
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Na ruce: 23.12

Příspěvekod pudingg » 14 črc 2009, 01:12

Jsem ráda,že jsem se o Tobě mohla dozvědět víc:)) jinak Ti chválím výběr povolání... !no1
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Na ruce: 0.00

Příspěvekod kllara02 » 14 črc 2009, 10:27

díky za zajímavé příspěvky
kllara02

Čaroděj

Příspěvekod pohroma » 14 črc 2009, 11:52

Ahoj kllara02
určitě jsi udělala dobře, že jsi se o sobě tak obsáhle rozepsala. Jak se tak dívám, dost často přispíváš a tak tě aspoň trošku víc všichni poznáme. Já jsem tady na fóru zaregistrovaná teprve pár dní ale fakt se mi tu líbí. Dokonce tak, že i v práci si občas odskočím sem mezi Vás. Užij si pěkný prázdniny. !trio!
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod kllara02 » 15 črc 2009, 11:09

děkuji ....
kllara02

Čaroděj

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..