Krvavá Mary

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Krvavá Mary

Příspěvekod stepheniean » 30 říj 2013, 14:12

Myslím, že už se to tady řešilo, ale stejně..

Snad všichni vědí kdo to je a jak se vyvolává ta zlá osoba, s krvavým obličej, bez očí..
Krvavá Mary.
Stačí prý říct 3x do zrcadla ,, Krvavá Mary,, nebo ,, Krvavá Mary, mám tvé dítě,, nebo ,, Věřím v tebe, Krvavá Mary,, nebo říct pozpátku Otčenáš ( taky 3x).
A co se stane? Je několik možností, buď se vám zjeví její krvavá dráp, který vám vydrápe oči- pokud rychle nerozsvítíte nebo neutečete, nebo se zjeví obličej Krvavé Mary, která vás buď poškrábe v obličeji, na ruce nebo na noze nebo vám řekne něco ve smyslu ,, Už mě nikdy nevyvolávej..!!,, nebo se objeví krev na dvěřích, ve většině případů spíše na zrcadle, kde prý bude napsáno ( krví) Bloody Mary nebo datum vaší smrti nebo jen krvavé šmouhy. Pokud máte napuštěnou vanu, voda v ní se může změnit na krev, nebo se v ní dokonce bude koupat sama Mary.V dalších případech se po rozsvícení objeví růže a když třikrát rozsvítíte a zhasnete, objeví se růže 3 a Mary vás zabije. Pokud se ale ani jedna ze zmíněných věcí nestane, můžete mít pozdější následky, jako např. se ráno probudíte a budete poškrábaní, krvaví nebo dokonce zohavení. Příšerná představa. Zdůrazňuji že rituály se musejí provádět v koupelně se zrcadlem a po tmě.

No a co mě trápí?
Někde jsem četla že stačí na ní každý den myslet a představovat si ji a ona vás zabije, zohaví nebo něco takového..

Další fakta o Mary:

Není vidět na fotkách ani na videech
Může zabít i vaše blízké
Pokud Mary vyvoláváte ve dne, objeví se pouze krev
stepheniean

Školák

Na ruce: 37.27
Banka: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Krvavá Mary

Příspěvekod Pietko » 30 říj 2013, 15:24

To je teda folklor... :krec:
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 30 říj 2013, 17:55

Jsem docela rád, že v našem Vesmíru nechybí Krvavá Marry, která nemá nic lepšího celé dny na práci, než hlídat, jestli ji někdo nevolá, aby mu mohla vyškrábat oči :D

Pardon za ten sarkasmus, ale tady přece musí být každému jasné, že jde o smyšlenou bu bu bu historku :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod stepheniean » 31 říj 2013, 14:47

Hm..
Tady nejde o ,, historku,,.
Je to pravda.
Spousta lidí to může potvrdit.
I já.
Nevěříte? Najděte si pravdivé příběhy o KM.
stepheniean

Školák

Na ruce: 37.27

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 31 říj 2013, 18:41

stepheniean píše:Hm..
Je to pravda.
I já.

Nepochybuju o tom, že všechny příběhy co mi google najde pod tímhle heslem jsou na 200% autentická svědectví, a že ty tomu, aby ti vyškrábala oči unikl jen o vlásek...
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod lina » 31 říj 2013, 22:08

Osobne si myslím že ide naozaj len o legendu, ani presný príbeh kto vlastne Mary bola nepoznáme, je ich viacero. Ale napriek tomu že o pravdivosti celej tejto temnej legendy nie som presvedčená, istý kúsok môjho ja mi nikdy nedovolil vyskúšať to. Zrejme mám strach z nepoznaného. A radšej som opatrná.
Človek začne chápať život až keď začne premýšlať o smrti
lina

Školák

Obrázky: 0

Na ruce: 682.25

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 01 lis 2013, 01:26

stepheniean píše:Hm..
Je to pravda.
I já.

OK. 3x som povedal do zrkadla to, co ste pisali a stale sa este nic nedeje... aAAAAAAaaaaaa moje ociiiii :D
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Příspěvekod Otec všech filozofu » 03 lis 2013, 10:59

Doprdexu jak mužete věřit na nějákou přiblblou Mery!
Otec všech filozofu

Školák

Na ruce: 27.11

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 04 lis 2013, 20:23

Môžu veriť veľmi ľahko...
Sú rôzne podivné veci v ktoré ľudia veria... horšie je keď si svoju vieru neoverujú. Slepá viera je fanatická.
Ja napríklad viem ako astrálne cestovať... a verím, že je to reálna vec. Tá viera mi nestačí a hľadám dôkazy. Testujem. Viem aj lucídne snívať... a verím, že je možná s určitou mierou presnosti spánková telepatia... spoločné snívanie... tu však mám ešte slabšie dôkazy než v prípade astrálneho cestovania.

Pietko

Mysterian

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 lis 2013, 21:11

Lidé rádi uvěří tomu, čemu uvěřit chtějí :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 lis 2013, 21:18

Já už to rozepsal jinde, ono já zkoušel všechno a to od filmových až po urbanistické a nic mě ještě nezabilo/nerozdrásalo/ani smyslu nezbavilo. Popravdě jde tu jenom o urbanistický mýtus. Nenechtě se otupit podobným "šokujícně fungujícím" brakem, co se urbanismu a mýtů kolem týče :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy