Kundalini

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Kundalini

Příspěvekod Koubič » 16 kvě 2011, 14:08

Opět úryvek ze spisu, který píši a jednou možná i dopíši :)

Aktivace Kundalini (pro pokročilé)

říká se, že aktivace kundalini je něco jako prokázání božství, proto symbol hada napříč kulturami a v Egyptě na maskách faraonů. Jedná se o prostoupení energii Universa, jednoduše řečeno se z vás stane na chvíli boží metro. Tato technika je dosti nebezpečná a může vést k šílenství (ostatně jako všechno).
Kundalini se mi povedlo probudit skoro omylem (jak jinak u idiota jako jsem já) při cviření na otevírání čaker.

Tedy meditujte jak je vám to pohodlné, já preferuji ležmo a dýchejte postupně do všech čaker, ten bod musíte rozdýchat, rozvibrovat a roztočit. Poté co dosáhnete takového účinku jděte dál. (jedná se o již známé pulzování)
Pokud se vám zadaří, probudíte hadí sílu, která se vám bude plazit páteří nahoru. Není to nic příjemného, asi jako když vám něco vrazí rozžhavenou tyč do míchy a kroutí s ní nahoru.

Zápis z experimentu datovaného 28.11.: v noci cca o půlnoci poté co jsem si přečetl další povídku od HPL jsem se vrhl na BWG program Boxed Nirvana II který měl stimulovat energetické body a probudit hadí energii. Pustil jsem tedy tento program a začal pomalu a mělce dýchat začal jsem s aktivací kořenové čakry tu jsem pocítil jen velmi málo. Spíše sem pocítil pulsování v nohách než v čakře kořene. Tehdy už to začínalo nastupovala taková skoro křeč jako by mi pomalu tuhlo celé tělo... začal jsem tedy aktivovat čakru pod pupkem tu co je prý nejdůležitější.
v tomto okamžiku už sem pociťoval celkem známý stav jako na kolotoči ale tentokrát jsem ho udržoval pomocí stimulace čakry pupku. Dostával jsem se skoro až do křečí a zdálo se mi že se mi celé tělo nepřirozeně láme ale bylo to jen zdání. V oblasti pupeční čakry jsem cítil velké horko a to postupovalo dál ... začal jsem aktivovat čakru pod Solar Plexus a tím se efekt ještě více znásobil. Už to bylo jako by mi na tělo stoupal tunový slon. Stále sice s obtížemi jsem se snažil co nejpravidelněji dýchat nosem nadechovat pusou vydechovat. Postoupil jsem k srdeční čakře... zde se efekt zase o něco umocnil ale poté sem ztratil kontrolu protože už to bylo na mne moc ... už bez tohoto mega efektu jsem začal aktivovat čakru v jamce krční a poté 3 oko... u 3 oka zase nastoupil tento stav ... vzpomněl jsem si na to co je třeba učinit a otevřel poslední bránu hadovi ... a to čakru na temeni hlavy ( koruní ) ... cítil sem silné tlaky v hlavě a v celé linii hlavních čaker.

Po té co se mi tato událost stala jsem došel závěru, že kundalini může způsobit samovznícení. Po letech jsem zjistil, že opravdu tato teorie existuje a jogíni jí nevyvrací.

Máte zkušenosti s touto technikou? jaké jsou vaše zážitky a prožitky?
"That is not dead which can eternal lie
and with strange æons even death may die"

Obrázek

Stránky našeho Templu http://acetda.ic.cz
Osobní stránky koubic-sytes.mysteria.cz
Koubič

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 718.16

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 11 příspěvky

Re: Kundalini

Příspěvekod KillerLP » 24 srp 2011, 09:50

Velmi zajímavý téma. Někdy bych chtěla zkusit, ale slyšela jsem, že společným rysem obětí samovznícení jsou deprese a někdy přímo touha po smrti. Takže by to asi nebylo na místě..
"Kdo trpí sám, ten trpí mnohem tíž, že vidí štěstí druhých přes svůj kříž."
KillerLP

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 34.82

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy