Kvantové prebudenie - pravda o roku 2012

Vše okolo filmu

Kvantové prebudenie - pravda o roku 2012

Příspěvekod Beowulf » 20 črc 2012, 15:50

nevedel som kam zaradit tento document tak som ho dal medzi recenzie filmou :)

videl som uz dost vela documentou a kravin co by sa malo stat ked bude 2012 no toto ma zaujalo asi najviac :)

ma to 4 casti :)
Beowulf

Školák

Na ruce: 211.57

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Kvantové prebudenie - pravda o roku 2012

Příspěvekod Pietko » 20 črc 2012, 16:28

fakt kravina. je tu rok 2012... zachvilu je po nom. Ktory dalsi rok to ma byt? BTW Kristus sa spomina ze sa narodil 7 rokov pred Kristom. Bolom to zohladnene? alebo sme vsetci mrtvi a nevieme o tom?
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Beowulf » 20 črc 2012, 16:43

kristus ze sa narodil o 7 rokou skor ? lol tak to som este nepocul :)
Beowulf

Školák

Na ruce: 211.57

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Robil » 20 črc 2012, 17:47

O tomto som už počul viac krát, že Zem sa má premiestniť do galaxie Sírius, ale nemusí to byť v 2012... Hovorili tam, že ludia už v tej sústave Sírius chýbaju ako posledný a že všetky civilizácie tam už sú. Ludia tam ale nemajú mať fyzické tela, len duše, takže ten koniec sveta by aj mohol byť ako sa to vezme. Ale to uvidíme neskôr, všetko sú to aj tak len teórie...
Robil

Učeň

Na ruce: 48.13
Banka: 6.07

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 20 črc 2012, 18:42

Ano okolo 7 rokov pred kristom, totiz vtedy bolo v Rimskej risi scitanie ludu. A vtedy museli ist do betlehema. Malo sa to odohravat niekedy okolo augusta alebo septembra. Den narodenia bol staniveny na polnoc z 24 na 25 decembra az v 6 storoci. Podla toho, ako sa slavil nejaky sviatok v oficialnom nabozenstve rimskej rise.

Ejha, galaxia sirius? taka nejestvuje... a suhvezdie sirius? ani to. existuje len dvojhviezda... no je to dost biedne miesto na existenciu, primarna hviezda je dvojnasobnej velkosti a okolo 25 nasobnej svietivosti. navyse druha zlozka je neutronova hviezda, kruziaca zhruba vo vzdialenosti uranu. Pre clovekatam nemoze byt nic co by sa dalo obyvat. duchom by to nevadilo, ale ti by nemali dovod tam existovat.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Příspěvekod Devon » 20 črc 2012, 22:38

Nebudem sa ku tomu vyjadrovať či si myslím či je to pravda alebo nie. -_-
Ale takéto "dokumenty" ma vždy fascinujú zopár vecami. Nad týmito videami má hneď napadlo zopár otázok.

1. Na čom takéto teórie zakladajú? (Nemyslím začiatok kde vravia štatistiky, objavy atd., to sa dá ešte brať za skutočné. Myslím zvyšnú časť kde už rozprávajú o prechode a návrate Krista.)
2. Ako si tu "vlnu" energie predstavujú?
3. Čo sa stane s ostatnými formami života na planéte? (zvieratá)
4. Ovládaní láskou a ovládaní strachom? Príde mi to ako keby to nebol výber ale nutnosť prejsť... :|
5. A otázka nakoniec. Som to len ja alebo to o čom rozprávali cca. posledné 2 časti skôr pripomínalo Astrálne cestovanie než zmenu? :D (radca ktorý nás bude viesť, duchovnosť, astrál, pokoj, láska...)

Edit:

Pietko: Máš pravdu, len ja si nikdy nie som istý či je to 7 alebo 70 rokov. :/
A len by ma zaujímala jedna vec, čo si o tom myslíš ako tak čisto tvoj názor, lebo si o tom nič nenapísal, len, že je to kravina. :P
Devon

Učeň

Na ruce: 224.16

Příspěvekod Pietko » 20 črc 2012, 23:06

Moj osobny nazor je, ze ked niekto veri, nepotrebuje dokazy. Zabedni sa do svojej skatulky a veri nech je to sebevacsia hlupost. Nepripusti iny nazor. Ja sa snazim pozerat z nadhladu. Kedze mi pripada byt nieco ako koniec sveta uletene, zvlast ked sa to zaklada na datume a vestbach, tak pozeram dost kriticky. Nedokazem sa pozriet nekriticky ani na vlastne predpovede... Je mi luto ak vypadam prilis odmietavo.

Na tom videu vidno, ako niekto nevie celkom o com hovori.
Tiez som pocul rozne teorie... jednu som mal na kurze astralneho cestovania co mi vobec nepomohol... skor som mal pocit ze instruktor vie menej ako ja. Tam nam tvrdili, ze v roku 2000 preleti okolo zeme obrovska planeta a znici ju. Iba ludia co sa budu ucit existovat vo vyssich dimenziach dostanu od mimozemstanov sancu a budu sa moct doucit co zacali, ostatni maju smolu. Rok 2000 presiel a nic. Ta sekta teraz hovori o roku 2012. Cochvila aj ten bude prec. Posunu datum konca aby prilakavali dalsich clenov?

Pietko

Mysterian

Příspěvekod Devon » 21 črc 2012, 09:28

Súhlasím, a tiež sa mi zdá, že všetky tieto "dokumenty" sa snažia byť až veľmi perfektné. Proste ťa presviedčajú, že to musí byť určite tak lebo povedali zopár vedeckých výsledkov.

Pripadá mi to trošku ako s náboženstvami, všetci sa hádajú, každý má svoju teóriu ale prakticky (asi) nikto nemá pravdu. :D
Devon

Učeň

Příspěvekod honzafon » 21 črc 2012, 16:06

Dnešní májové budou oslavovat vstup do nějakého jejich dalšího časového úseku a my se budeme bát konce světa. Připadá mě to trošku absurudní a do souhvězdí Velký vůz k dvojhvězdě Sírius se mě taky moc nechce. :D
Enjoy music. honzafone eas nomine mea at skype.
honzafon

Učeň

Na ruce: 93.57

Příspěvekod Devon » 21 črc 2012, 22:27

Ja by som bol rád keby nás navštívila nejaká vesmírna rasa. :P

Nemyslím filmový "mimozemšťania". Myslím si, že keby sme stretli inú rasu tak by bola určite z časti (ak nie z veľkej časti) ako my (ak nepočítam výzor, ale žiadneho ETI-ho!). Dobrí, zlí, skorumpovaní, neskorumpovaní... Veď viete. V každej rase sa nájdu tí dobrí a tí zlí. :D
Devon

Učeň

Příspěvekod Robil » 22 črc 2012, 14:33

Hovorím asi nikto nevie aká je pravda :D To uvidíme po 2012 a myslím, že neuvidíme nič :D
Robil

Učeň

Na ruce: 48.13
Banka: 6.07

Poděkoval za: 11 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 22 črc 2012, 23:48

Pokiaľ sa vám to nepáči tak sa vyjadrite normálne myslím že nieje potrebné tu nadávať alebo písať slova ako sprostosť ak tomu neveríte tak sa vijadrite slušne, alebo respektive vôbec.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,409.09

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 23 črc 2012, 07:21

thechosenone729 píše:Pokiaľ sa vám to nepáči tak sa vyjadrite normálne myslím že nieje potrebné tu nadávať alebo písať slova ako sprostosť ak tomu neveríte tak sa vijadrite slušne, alebo respektive vôbec.

Ak je to mierene na mna tak prepacte tie vulgarne vyrazy, co som napisal. Dakujem.

Pietko

Mysterian

Zpět na Film