LadyRose

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

LadyRose

Příspěvekod LadyRose » 16 pro 2014, 00:59

Pekný večer želám všetkým prítomným.

Aby som pravdu povedala, toto fórum prehliadam už viac ako raz, tentoraz som nabrala odvahu sa registrovať. Volám sa Renáta, pochádzam zo Slovenska z jednej dedinky na záhorí a onedlho sa sťahujem do Brna za prácou a aj za tým, že sú tam možnosti. Nespokojím sa s tým, že tu sú len samé hospody a kostoly. V Brne je si myslim pre každého niečo. Som v podstate čerstvá absolventka(23), ekonomická škola. Na toto fórum som sa dostala či už keď som vyhľadávala informácie o kameňoch, lucidných snoch, astrále a mnohých iných zaujímavých témach. Musím sa priznať, že som to tu pekne prešla. Hlavne vďaka tomu, že vždy keď mi niekto zomrel z blízkej rodiny, tak som určité situácie zažila, čo sa ťažko vysvetľovali zdravým rozumom. Považujem sa za citlivú osobu asi na všetko. Na energiu druhých ľudí, náladu, možno som až prehnane empatická, neviem či sú nejaké meradlá na dnešný svet, čo je už príliš a čo nie. Hudbu čo počúvam, ani neviem či sa to dá nejako zatriediť, počúvnem si čokoľvek čo sa mi páči, pre príklad od NIghtwishu po Franka Sinatru, takže nemám vyhranený štýl. Vo svojom voľnom čase sa venujem cvičeniu, veľa čítam, náhodne si vyberiem vždy niečo z iného súdka, ale väčšinou sa to týka filozofie, prednášky pozerám na youtube od rôznych ľudí, čo podľa mňa majú v svojich slovách hĺbku a dnešná spoločnosť by potrebovala ozdraviť (naliať rozum do hlavičky, aspoň pár kvapiek). Rada trávim čas so s naším psíkom, (už len s jedným, bohužiaľ, vek nepustí) rada tvorím maličkosti, ktoré potešia. ( ale samozrejme len tých ľudí, čo si ich vážia, lebo ako hovorí moja mamka, z nich sa skladá svet). S veľa rovesníkmi si nemám čo povedať, veľa ľudí som zo svojho života vylúčila, pretože mi prišlo, že v ich prítomnosti vnútri zomieram. To znie dosť morbídne, keď to teraz spätne čítam. Teším sa na Vaše reakcie a asi idem založiť jednu tému, čo ma teraz trápi. Všimla som si že ste tu milí a ochotní ľudia, čo vypočujú a pomôžu, tak tomu dám šancu. To by asi na úvod stačilo, dúfam, že som Vás neunudila a prajem príjemný zvyšok noci. (určite tu nie som jediná čo ponocuje). :)

S pozdravom Renka
LadyRose

Školák

Na ruce: 78.65

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: LadyRose

Příspěvekod pohroma » 16 pro 2014, 03:57

Vítám tě, Renko.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 17 pro 2014, 23:19

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod LadyRose » 14 pro 2015, 23:48

Ďakujem za privítanie.
LadyRose

Školák

Na ruce: 78.65

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 15 pro 2015, 05:40

Asi trošku neskoro ale vítam ta medzi nami :)
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,333.04

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..