Láska

Veškere vyřešené temata

Láska

Příspěvekod overdrive » 26 pro 2015, 17:08

Potrebujem kúzlo na lásku on je hetero a ja som gay a chcem aby sa do mňa zamiloval
overdrive

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Re: Láska

Příspěvekod Pietko » 26 pro 2015, 20:13

overdrive píše:Potrebujem kúzlo na lásku on je hetero a ja som gay a chcem aby sa do mňa zamiloval

Tak to mas hned dve prekazky. Jednak zmenit hetero na gay a jednak este dosiahnut zamilovanie sa. Chlape, ani zamilovanie sa samo o sebe nie je o tom niekoho presvedcit! A heterosexuala na gaya nezmenis. Nemam nic proti gayom, sam som mal kamarata s tou orientaciou, ale poviem to tak predstava, ze by som sa mal milovat s muzom mi pride velmi neprijemna. Poloz si otazku- preco si gay a preco su ti neni pritazlive zeny? Plati to totiz aj opacne. Mnoho krat este vyraznejsie.

Kuzla na lasku nejestvuju. Laska moze vyrast, ale nanutit sa neda. To, co by si teoreticky dosiahol ak by si mal tak velku psychicku silu aby si ovladol ineho cloveka by bolo, ze by si mal nevolnika. A ziskal by si negativnu karmu. Stastie by si nenasiel.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Příspěvekod overdrive » 27 pro 2015, 03:10

Tak prekazím im lásku
overdrive

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Pietko » 27 pro 2015, 13:46

overdrive píše:Tak prekazím im lásku

Toto uvazovanie je nespravne.
Pokial je laska pevna neprekazis. Skor posilnis, laska pevnie prekonavanim tazkosti.
A aj pokial ta laska nie je pevna, dosiahnes i tak len to, ze ta znenavidi.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Příspěvekod Pest » 29 pro 2015, 15:36

Zajdi si k bábě kořenářce, tatrmane.
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky