Lemonidas

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Lemonidas

Příspěvekod Lemonidas » 07 lis 2013, 16:40

Ahoj.. :)
Na různých stránkách mám různé nicky, to vše asi hlavně díky tomu, že mám různé koníčky a odděluji jednotlivé části svého života. Rád mám ve věcech jasno a snažím se nabít všeobecný přehled. Díky čemuž beru vzdělávání za pozitivní věc. Až na to vstávání.. no však to jistě valná většina z Vás zažívá i v dospělosti. :) Je mi 15 let a pocházím z Rychnovského okresu v Královéhradeckém kraji. Proč jsem však zavítal právě toto fórum? Již dříve jsem si zde pročítal spoustu věcí a měl o podobné věci slabost. Byl jsem zvídavý asi právě díky událostem z posledních pár let, které se odehrály v naší rodině.
Bylo již téměř pravidlem, aby v našem domě žily 2 a více generací, jako tomu bývali i dříve. Byla nás v domě spousta. Měl jsem bratra, sestru, babičku a matku, která při mně vždy stála. Dnes je tu pro mě už jen jeden člověk z těch vše, ostatní jsou již na lepším místě. Lidé odcházejí a stejně tak se objevují v mém životě i noví. I přes to, jak o bylo pro asi rodinu dřív těžké (samozřejmě i finančně), tak bych nic nezměnil. Jsem rád za svůj současný život, jsem rád za sebe a jsem rád za úspěchy lidí kolem, ke kterým jsem mohl trochu napomoci a sledovat je od počátku.
Rád bych se na tomto fóru dozvěděl více věcí, než se ke mně zatím dostalo. Teoretickými znalostmi bych mohl říci, že jsem na nějaké úrovni, ale nelze to vyjádřit procentuálně a ani nijak jinak, protože vědomostí není nikdy dost. Díky za šanci se rozvíjet nadále.
Mé zájmy a zaměření, kterými bych mohl být užitečný? Rozhodně empatie, ta mi byla mnohokrát oporou, to však není nic, co jste asi chtěli číst. Léčitelství, ochranná kouzla, ale daleko spíš psychická pomoc a podpora, jelikož jen v psychické odolnosti si u sebe mohu být jistý. Rád Vás poznávám a doufám, že budu užitečný! :))

Ryby, Vlk a Vrba..
"Není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost" Jan Werich
Lemonidas

Školák

Na ruce: 387.04

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Lemonidas

Příspěvekod Razorka Tektzby » 07 lis 2013, 19:49

Vítej :) Hezký představení se, zdáš se být stabilním jedinecem :p Mám podezření, že si na vstávání ani nejde zvyknout, spíše bych to nazvala ranní exhumací :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 08 lis 2013, 00:36

Zdravím Ťa, je zaujímavé, že sa nájdu ešte mladí ľudia tvojej generácie ktorí sa radi vzdelávajú, to dáva človeku akú-takú nádej, že keď budeme starí nám bude kto mať robiť na dôchodky :D. Pretože keď vidím, čo niektorí mladí v dnešnej dobe robia, je mi z toho pravdu-povediac zle :(.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sophie.The.Witch » 08 lis 2013, 09:13

Pripájam sa k vyššie uvedeným príspevkom, je obdivuhodné, že v tvojom veku (nieže by som ja bola oveľa staršia :D) sa nájde mladý človek, ktorý je schopný uvažovať takým spôsobom, ako to robíš ty. Vitaj! :)
Panta Rhei.
Sophie.The.Witch

Školák

Na ruce: 79.83

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod Lemonidas » 08 lis 2013, 13:21

Děkuji za krásné zprávy a přivítání! :)
"Není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost" Jan Werich
Lemonidas

Školák

Na ruce: 387.04

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..