Leo-Li Gabor a tajemství Feng Shui

Veškere vyřešené temata

Re: Leo-Li Gabor a tajemství Feng Shui

Příspěvekod aumirek » 19 lis 2009, 20:30

mohu ti prozradit že magii duchovnem a podobným se nezájímám ani v to nevěřím i když kdo ví jsou věci mezi nebem a zemí.Ale přesto ti dám písemě že takoví lidé co se tím zabývaj a třebas to někam dotáhli a jsou uznávaní rozhodně na tom nechcou zbohatnout jak to je v tomhle případě ale konaj nezištně a rádi přesně jak řekl martinik a pokud ne není to mistr snad jen mistr zlodějen
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 20:53

Souhlasím. Napsal jsem přece, že mám obavu jestli ho pýcha neoslepila. Četl jsi to, ne?
Pér

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod vincenzo » 19 lis 2009, 21:30

Pér píše:proč jste plný zlosti? Proč vás ten člověk tak štve? proč ho furt řešíte? Z toho, co jsem napsal, jste pochopil jen zlomek, možná jste to ani nedočetl. Nesuďte ho, ani nikoho jiného. Mějte názor ok, ale proč jste tady pořád tak nasraní ? Proč ho pořád řešíte? Raději řešte a napravujte svoje chyby. Nedělejte ze sebe soudce celého světa. Jo, chápete? Kdo je tady z Vás tak moudrý a osvícený, že mi poradí, jak správně žít? Co dělat, co nedělat? Co říci a co ne? Jak se zachovat v takové situaci a jak v makové? Kdo mi z Vás poskytne odpovědi na všechny mé otázky? Kdo je tady z Vás, tak neobyčejně moudrý, že všechno ví? Kdo vidí až do lidského srdce a mysli?
To zase bude spousta protiargumentů.

Fora jsou od toho aby se na nich řešili rúzné věci a diskutovalo se o nic a jak je vidno tak pan Leo-li je velice diskutabilní téma. To co píšete tak jsi v klidu přečtu o to se nebojte, každý si to přečte ale vy stejně odpovíte že jsem to nepochopily atd. Píšete ža máte obavu jestli ho pýcha neoslepila tak to ho oslepila asi pěkně dávno. Když si dáte do vyhledávače Leo-Li Gabor tak najdete stránky kde taky lidi radí at mu nic neposílají a ty články jsou staré 3 roky. Myslím že už je teda oslepeny celkem dlouho. Ale v te době chtěl po lidech "jen" 500 Kč a tam lidem slíbil: „Způsobím, že před koncem roku se vám splní 5 vašich nejvroucnějších finančních přání.“ Byla k tomu taky diskuze a kolik si myslíte že na to bylo kladných ohlasů? asi jeden někdo stejný jako vy! Psal tam jeden pán :" Dobrý den..Rád bych Vám něco zdělil. O tom kdo nebo co je takzavný dobrotivec a Bohem políbený věštec Leo-li Gabor jsem neměl ani tušení do té doby, než za mnou přišla moje kamarádka a řekla mi, že se její maminka zbláznila..také mi řekla, že neustále vyvolává nějakého Leo-liho Gabora a na jeho rady který jí "šeptá do ucha" provádí očistné rituály které údajně mají pomoci její finanční situaci a štěstí..pro úvod..neustále se modlila a mumlala, všude po bytě rozprášila prací prášek, na plotně osmažila své nechty a plivance, veškeré vybavení vyházela do kontejnerů..atd..to vše na radu Leo-li Gábora..Takhle to šlo nějaký čas až ji hospitalizovali v jisté psychiatrické léčebně z podezření na schizofrenickou paranoiu..No, to vše by nebylo tak zajmavé kdyby psychiatři nepřišli na to, že to vlastně není duševní nemoc, ale stav po nějakých drogách, které jí vyvolali takovéhle bludy a halucinace. Sama říká, že se s Gaborem kdesi sešla a že jí neustále vnucoval nějaký lektvar.A když se vrátila domů začalo tohle peklo..Určitě mohu s jistotou říct, že puritánská, křesťansky založená 51letá žena by si drogy nescháněla..Ale samozřejmě jí Gabor dostal mnohem dřív. Nejdřív to začlo dopisy (která důvěřivá celkem jednoduchá ženská z vesnice by nereagovala na dopis kde jí bez platně někdo přivede k penězum a ke štěstí?)..ať je to jak chce, můj osobní názor je ten , že Leo-li Gabor je buďto nějaká vykutálená společnost, která z důvěřivých lidí tahá peníze a nebo nějaký druh sekty, který pomocí drog lidi zfanatizuje..Jistý je jen to, že Gabor a jiní vydřiduši vydělaj zatím co Vy! důvěřivci proděláte a nebo hodně špatně skončíte..."

Víte a pro to sem plnáý zlosti protože něktří lidi mu na to skočí a pak na to doplatí ano je to jejich chyba ale když je člověk v tísni tak dělá různé věci a tihle lidé jako je Leo-Li toho jen využíjí a člověk se tak dostane ještě do větších problému.
vincenzo

Školák

Příspěvekod martink » 19 lis 2009, 21:42

Tak tak, musím ze vším plně souhlasit, to je neskutečný co jsou lidi schopný pro peníze udělat - hnal bych je všechny.
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod aumirek » 19 lis 2009, 21:43

Pér píše:Souhlasím. Napsal jsem přece, že mám obavu jestli ho pýcha neoslepila. Četl jsi to, ne?

To jsi sice napsal ale jinak to vyznělo jako chvalozpěv na něj.A jeho žádná pýcha nezaslepila od počátku mu šlo jen o to odřít někoho o peníze.A jinak zadáš li do vyhledavače jeho jméno vsadím se že naskočí stovky odkazu kde si lidé stěžují jak je podvedl nebo jeho odkazy jak láká z lidi peníze ale ani jeden kde lidé zaměření na podobné vědomosti o něm hovoří jako o znalci spíše na něj budou upozornovat at je nikdo nespojuje s ním
Ps pro vincenzo souhlasím s teboj jen myslím že lide co maj opravdu hluboko do kapsy nepíší a nenaletí takovým podvodníkum spíše ti co maj dost ale chcou mít ještě více
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod pentagramové oko » 10 bře 2010, 21:55

tak o tomto pánovi vím své-je to magik-poslal mi magickou knihu stála mě 1200 kč,ale podvodník taky dostala jsem od něho talisman který mě měl chránit.do tří dnů se mi staly hrozné věci.zabalila jsem ho do pentagramového papíru a vyhodila.lámal mě jak budu bohatá,že vyhraju ve sportce a když neuspěl pořád mě otravoval těmi jeho blabolskými dopisy.podobná verze je i isabela dona,ty jsou snad ze stejného těsta,mé koleginy chtěla prodat obrázek bohyně na dálku.ale on využívá okamžiku kdy lidé neví kudy kam,podle mě začaruje předmět aby dotyčnýmu škodil.a on mu potom ze všeho pomohl.varuji všechny tady neposílat nic a ani nic od něj nepřímat.moje vlastní zkušenost.na fotce vypadá jako z korei,nebo číny.ale kdo ví jestli je to jeho pravá podoba.já jsem zjistila,že nemůžu přijmout nic co má špatnou energii.mám ted vlastní talismany vyreobené na objednávku a ty mě opravdu chrání.nedejte na sladké slovíčka ,dejte jen na vlastní rozum.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod kerry1 » 26 bře 2010, 23:32

Leo-li Gabor
Ahoj všichni,myslim si, že si někdo na něj hraje. Už vidím jak odepisuje tolika lidem a ještě k tomu česky. Věřim tomu, že existuje a že má takové schopnosti. Někdo toho využívá aby dostal z lidí peníze,ale neuvědomuje si,že mu tím dělá špatnou pověst.Musí to být osoba která se představuje jako Leo-li Gabor a Deryl van Horne.
kerry1

Školák

Příspěvekod romino » 05 zář 2011, 13:56

Vazeny pan "Pér", predstavitel firmy skryvajucou sa fiktivnu osobu Leo-Li Gabor !

Nedalo mi, ale po precitani tejto diskusie som sa musel na tomto portali zaregistrovat, hoci vidim ze diskusia je 2 roky stara. Dostal som sa sem po tom, ako som prave vzhliadol stranku vasej firmy, kde podvodnym marketingom sa snazite obohatit na "jednoduchsich" naivnych ludoch.
Mate tu drzost tu nadalej presviedcat ludi o tom ze ide o serioznu zalezitost, ze naozaj existuje nejaka osoba "Leo Li Gabor", ktora sa prave rozhodla pomoct ZADARMO inym ludom.
- to sa Leo Li Gabor rozhodol znova, prave teraz, pomoct ludom ?? (a samozrejme znova ZADARMO)
- akoze sa neda o takej fenomenalnej osobe a jej schopnostiach docitat na internete, hoci ako vidim pomaha fenomenalne cele roky ZADARMO, ani v ziadnych inych mediach jej nie je venovany priestor ?
- preco je pod tym menom "leo li gabor" zaregistrovana firma ?
- preco vyplnenim vasich udajov na stranke tej firmy davate suhlas na spravovanie vasich udajov a poskytnutie aj dalsim firmam ??
- nie je logicke ze by Sportka a ine stavkove spolocnost zacali krachovat, ak by existoval sposob ze staci spravit "tajomny ritual" (Leo Li Gaborom - a to ZADARMO), a potom sa dana osoba docka vyhry ?
- preco nechce Leo Li Gabor pomoct afrike ?? Ved by mohol zachranit jeho tajomnym ritualom miliony ludskych zivotov, odstranil by hlad .... co su problemy typu "chcem vyhrat v sportke", "chcem si najst partnera" oproti hladu, alebo teraz vojne v Libyi ?
- je to nahoda ze tie reklamy na "leo li gabor" su ako podla sablony okopirovane reklamy na viac zname podvody "Vestica Donatella Reyes sa vam prave teraz rozhodla prezradit ZADARMO tajomstvo ...", "Vestica Marie Ange Noa prave teraz ZADARMO rozdava svoj talizman ...." ?? O tychto podvodoch sa uz da viac docitat na internete (staci zadat do googlu tie nazvy fiktivnych vestic). Inzeraty tych spolocnosti vidavam uz pravidelne v roznych casopisoch od 90tych rokov. Vzdy ten isty scenar. ZADARMO, ZADARMO, ZADARMO ... treba suhlasit so spracovanim udajov ... a potom vam zacnu chodit bezcenne predmety, a staci zaplatit len administrativne a postovne poplatky v "symbolickych" vyskach ako 600 korun ...

toto vsetko vlastne nie su otazky na p. Péra, predstavitela firmy ktora zaraba na ludskej hluposti a naivite, je to skor pokus o rozsirenie informacii.
Bohuzial, legalne sa proti takymto aktivitam asi neda zakrocit, lebo ak ti ludia zaplatia, robia to dobrovolne, a ak by sa chceli sudit, stazujuc sa ze ten kus plechu ktory obdrzali (talizman) nepomaha, iba by sa zosmiesnili .....

Snad aspon par vahajucich ludi si to precita, skusi si odpovedat na tie otazky, a tak predide sklamaniu a okradnutiu o peniaze.
romino

Školák

Předchozí

Zpět na Archiv