Leo-Li Gabor a tajemství Feng Shui

Veškere vyřešené temata

Leo-Li Gabor a tajemství Feng Shui

Příspěvekod vincenzo » 14 lis 2009, 13:53

Dobrý den, dedávno na tětle stránkách byl odkaz na stánku Leo-li Gabora a na ní nabízel 3 čínské mince štestí, které vám přinesou obrovské bohatsví. Tak sem si řekl že to zkusim je to přece zadarmo. NO všechno v pohodě mince mi došli přečetl jsem si 3 stránky že mlžu zbohatnout a tak ale poslední stránka všechno zkazila. A tam bylo psané že abyste dosáhli velkého bohatsví tak musím tenhle papír poslat zpět a Leo-Li Gabor mi pošle tajemství použíití Feng Shui ovšem za 690,- + poštovné.,Což se mi zdá hrozně moc když nevím jestli to bude fungovat. Tak bych s chtěl zeptat jestli s tím nemáte někdu zkušenosti nebo jestli někdo třeba nezná tajemství Feng Shui. Děkuji
vincenzo

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Leo-Li Gabor a tajemství Feng Shui

Příspěvekod aumirek » 14 lis 2009, 15:02

nezlob se není to osobní ale hlupáku je vždy dost až vymřou což teda je nepravděpodobné ustanou takové a podobné nabídky
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod martink » 14 lis 2009, 16:44

vím o co jde, pozor na to je to podvod, cena těch mincí je asi 6kč
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod aumirek » 14 lis 2009, 17:01

není to tak dávno tak pár let prodávala se mastička nebo vodička kterou si potřel peníze dal do krabičky a asi za měsíc jsi otevřel a měl jednou tolik.Ač to je neuvěřitelné tak se našlo spoustu blbcu co ji za nemalej peníz zakoupily lidská blbost a vynalézavost je nekonečna.A v mnoha případech fandím spíče těm podvodníkum než okradeným
aumirek

Příspěvekod vincenzo » 14 lis 2009, 17:08

Samozřejmě že peníze jsem mu žádné neposlal. Procházel jsem net a většinou sem samozřejmě narazil na to že je to podvodník a tak v 1 ze 100 případu někdo napsal že opravdu vyhrál spoustu peněz atd. ale to si pravděpodobně vymyslel.
vincenzo

Školák

Příspěvekod martink » 14 lis 2009, 18:44

Jasně že je to hloupost, všichni kteří píšou že s jeho pomocí něco získlaly tak to jsou většinou nastrčený lidé a navíc co mu brání aby si to komentáře napsal sám, já občas také provádím různé semináře a ruzná sezení, ale aai by se většina lidí divila - nechci za to nic, protože mě to baví a jsem moc rád když to lidem něco dá a docházejí na moje semináře pravidelně, takže ještě jednou říkám, nikomu nic neplatit je to podvodník.
martink

Webmaster

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 16:36

Zdravím Vás,

Leo-li Gabor bude vždy pro 99% lidí podvodník a šarlatán. Ten člověk, zná tajemství úspěchu, chce se s ním podělit, ale jen nepatrný zlomek lidí ho pochopí a správně použije jeho rady. Jedna velikost kalhot přece nemůže padnout tisíci lidem. Ona ta velikost kalhot padne, ale jen pár lidem. Ten člověk byl vyučen moudrými a osvícenými lidmi v magii. Mysl člověka má obrovskou moc. Tak jako ruce nebo nohy, tak i mysl tedy myšlenky jsou nástrojem. Vše se rodí v hlavě, v lidské mysli. Cokoliv člověk kdy vykonal, koná a vykoná ať zlé nebo dobré, vše se nejdříve rodí v hlavě. Až pak, když tuto myšlenku rozvíjíš a rozvíjíš, přemýšlíš a přemýšlíš a jdeš si za svým cílem i přes všechny pády a bolesti a strasti, ale vždy povstaneš a nevzdáváš se, až konečně dojdeš do cíle. A to co sic vždycky přál, po čem si toužil i několik let, ikdyž se Ti někdy zdálo, že z toho nikdy nic nebude. Pak najednou uvidíš, že myšlenka se zhmotnila, najednou vidíš, že máš vše co jsi chtěl a třeba si to ani v tu chvíli neuvědomuješ, protože myslíš moc negativně. Protože lidi jenom soudí druhé a žvaní, strašně moc žvaní a jsou moc chytří vždycky. Člověk musí myslet pozitivně ipřes to všechno, co se tu děje. Štěstí, úspěchy, peníze, klid, mír, pohoda, zdraví. Proč čekáte, že Vám to někdo dá? Proč si to myslíte? Jen Vy sami, jen a jen Vy sami se můžete učinit bohatými, štastnými, v klidu.....Nikdo jiný Vám to nedá. A proč jsou někteří štastní a jiní neštastní? Proč? Leo-li Gabor se moc prezentuje, dělá ze sebe Boha, ale vím, že to myslí dobře. On chce opravdu pomoci, ale jeho moudrost, jeho rady nejsou pro masu lidí. Opravdu osloví jen mizivé procento, kteří poznají, že to co on říká nebo píše ve svých dopisech opravdu funguje, ale ne hned. On se vyučil magii, on je mág, praktikuje tisíce a tisíce let staré učení. Učení o pozitivním myšlení, pozitivním pohledu na svět za každé životní situace. To je umění. Tak jako dávní myslitelé, jogíni, osvícení jako byl Kristus, Buddha, Krišna a nevím kolik jich bylo před nimi a po nich a ještě budou a bude jich víc a víc, protože lidstvo jednou dojde, pochopí. Nashledanou
Pér

Školák

Příspěvekod aumirek » 19 lis 2009, 16:51

píšeš jako bys ty mince sám rozesílal.Ono ten kdo chce pomáhat za to zajisté nechce tak nehoráznou sumu.A jen hlupák a chamtivej člověk si zase myslí že jen ty peníze a mamon je štěstí.A nabízí li někdo pomoc tím že naslibuje obrovské bohatství to už něco také napovídá o charakteru onoho mistra magie. A ono tisíce let staré učeni opravdu není o tom jak zbohatnout
aumirek

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 17:06

To, co jsem napsal si prosím přečti bez emocí od A do Z.
Pér

Školák

Příspěvekod vincenzo » 19 lis 2009, 17:27

jako třeba to může být mág. Ale proč lidem lže?. Na stránkách kde se dali mince obědnat bylo že získáte obrovské bohatství zcela zdarma. Ale až vám mince dojdou tak zjitíte že to až tak zcela zdarma není, že je to naopak pěkně drahý pokus získat velkou sumu peněz nebo štěstí atd. Chápou že ho musí stát něco ty 3 mince obálka a poštovné. Ale pochybuju že 690 Kč. Dále bych tu mohl rozebírat co bylo všechno v tom dopisu. Např: " Shromáždil jsem všechny dopisy na obrovském stole abych vybral 734 lidí....cítil jsem v teplo v dlaních, znamenalo to, že člověk, který mi napsal skutečně potřebuje pomoc... ty jsi byl jeden z nich"
za 1) Nechci ho nijak podceňovat ale nevím jak by shromažďoval tisíce dopisu a pak je po jednom bral do ruky a zkoumal jestli z nich vyzařuje teplo
2) Obědnávalo se to přes internet takže sem žádnou obálku neposílal, takže nevím z jaké obálky jako mohl vyčíst že potřebuju pomoct.
3) To že jsem si to obědnal mince byl jenom takový pokusa v nějaké finanční tísni nejsem...
No a těch různých lží a chyb se tam dalo najít mnohem víc. Kdyžtak sem ti dopisy můžu oskenovat a můžete posoudit sami.
vincenzo

Školák

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 18:03

Chápu. Proto jsem napsal, to co jsem napsal. Jeho učení není pro masu lidí, není pro dav. On ty schopnosti má. Ty je máš taky, každý je má v sobě. On je akorát v sobě objevil a probudil a to Ty můžeš taky. Jsem přesvědčený, že už někomu určitě pomohl, ale těch je jen několik málo. On by se něměl tak propagovat, dělat ze sebe Boha všemohoucího. Víc lidí zklame než pomůže. Nevím, jestli sešel z cesty, jestli ho pýcha začíná oslepovat nebo už oslepila.
Pér

Školák

Příspěvekod martink » 19 lis 2009, 18:06

Pér píše:Zdravím Vás,

Leo-li Gabor bude vždy pro 99% lidí podvodník a šarlatán. Ten člověk, zná tajemství úspěchu, chce se s ním podělit, ale jen nepatrný zlomek lidí ho pochopí a správně použije jeho rady. Jedna velikost kalhot přece nemůže padnout tisíci lidem. Ona ta velikost kalhot padne, ale jen pár lidem. Ten člověk byl vyučen moudrými a osvícenými lidmi v magii. Mysl člověka má obrovskou moc. Tak jako ruce nebo nohy, tak i mysl tedy myšlenky jsou nástrojem. Vše se rodí v hlavě, v lidské mysli. Cokoliv člověk kdy vykonal, koná a vykoná ať zlé nebo dobré, vše se nejdříve rodí v hlavě. Až pak, když tuto myšlenku rozvíjíš a rozvíjíš, přemýšlíš a přemýšlíš a jdeš si za svým cílem i přes všechny pády a bolesti a strasti, ale vždy povstaneš a nevzdáváš se, až konečně dojdeš do cíle. A to co sic vždycky přál, po čem si toužil i několik let, ikdyž se Ti někdy zdálo, že z toho nikdy nic nebude. Pak najednou uvidíš, že myšlenka se zhmotnila, najednou vidíš, že máš vše co jsi chtěl a třeba si to ani v tu chvíli neuvědomuješ, protože myslíš moc negativně. Protože lidi jenom soudí druhé a žvaní, strašně moc žvaní a jsou moc chytří vždycky. Člověk musí myslet pozitivně ipřes to všechno, co se tu děje. Štěstí, úspěchy, peníze, klid, mír, pohoda, zdraví. Proč čekáte, že Vám to někdo dá? Proč si to myslíte? Jen Vy sami, jen a jen Vy sami se můžete učinit bohatými, štastnými, v klidu.....Nikdo jiný Vám to nedá. A proč jsou někteří štastní a jiní neštastní? Proč? Leo-li Gabor se moc prezentuje, dělá ze sebe Boha, ale vím, že to myslí dobře. On chce opravdu pomoci, ale jeho moudrost, jeho rady nejsou pro masu lidí. Opravdu osloví jen mizivé procento, kteří poznají, že to co on říká nebo píše ve svých dopisech opravdu funguje, ale ne hned. On se vyučil magii, on je mág, praktikuje tisíce a tisíce let staré učení. Učení o pozitivním myšlení, pozitivním pohledu na svět za každé životní situace. To je umění. Tak jako dávní myslitelé, jogíni, osvícení jako byl Kristus, Buddha, Krišna a nevím kolik jich bylo před nimi a po nich a ještě budou a bude jich víc a víc, protože lidstvo jednou dojde, pochopí. Nashledanou

Dobrý den,

Ted si opravdu myslím že jste pan Gabor, prominte ale nevěřím ani slovo jelikož já také pořádám ruzné sezení a nikdy jsem si za to neřekl ani korunu, a víte proč? protože lidem rád pomáhám, a neposílám jim nějaké mince v hodnotě šesti korun a potom po nich chci 600kč, nezlobte se na mě ale tohle je čistý kalkul a z lidma to nemá vůbec nic společného, a takové řeči že pomohl plno lidem to mi prosím nevikládejte, víte ono není problém si to komentáře na jeho stránkách napsat sám, co to je proboha za umění. Nezlobte se na mě, ale tento člověk pro mě opravdu nic neznamená a navíc když chce po lidech takové nehorázné peníze, opravdu je to hnusné
martink

Webmaster

Příspěvekod aumirek » 19 lis 2009, 18:28

přesně jak říká martinik kdo chce pomoct řekne přijdte pokusím se vám pomoct kdo chce jen okrást hlupáka i když to nakonec není tak strašnej zločin nebot třebas ho tím vyléči tudíž mu vlastně pomuže tak ten řekne přijdte věnujte mi celkem slušnou sumičku já vám za to zajistím bohatství.A lidé jako pan gabor nebo pér mu tam ty hlupáky jen pomáhaj nahánět.A i když teda asi nevěřím ani tomu v co věří martinik přesto on to na rozdíl od toho prvního dělá z dobré vule zdarma a se snahou pomoci druhému a ne jen nahrabat na ukor lidské hlouposti
aumirek

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 19:56

proč jste plný zlosti? Proč vás ten člověk tak štve? proč ho furt řešíte? Z toho, co jsem napsal, jste pochopil jen zlomek, možná jste to ani nedočetl. Nesuďte ho, ani nikoho jiného. Mějte názor ok, ale proč jste tady pořád tak nasraní ? Proč ho pořád řešíte? Raději řešte a napravujte svoje chyby. Nedělejte ze sebe soudce celého světa. Jo, chápete? Kdo je tady z Vás tak moudrý a osvícený, že mi poradí, jak správně žít? Co dělat, co nedělat? Co říci a co ne? Jak se zachovat v takové situaci a jak v makové? Kdo mi z Vás poskytne odpovědi na všechny mé otázky? Kdo je tady z Vás, tak neobyčejně moudrý, že všechno ví? Kdo vidí až do lidského srdce a mysli?
To zase bude spousta protiargumentů.
Pér

Školák

Příspěvekod aumirek » 19 lis 2009, 20:10

hele per nejsem zlostný ani si nemyslím že toho hodně znám a umím přesto vím a stojí si za tím že človek co chce okrást druhého byt k tomu využije hloupost toho druhého není ani mág ani osvícenej ale obyčejnej podvodník no máme pro to ještě správnější pojmenováni a že je pdvodník to je více než jasné krásné je i to jeho tvrzení držím v ruce tvuj dopis vím že potřebuješ mou pomoc cítím teplo z toho dopisu přitom jedinej kontak co měl s okradeným je mail
aumirek

Příspěvekod Pér » 19 lis 2009, 20:15

Opravdu si ještě jednou pozorně a pomalu vše celé přečtěte. Vůbec jsem netvrdil, že pomohl spoustu lidem. Ba naopak. Pane, v klidu. Jinak mír s Tebou. Čím se zabýváte, mohu-li se optat. Jaké máte duchovní zaměření? V co věříte a v co ne? Sdělte mi prosím Vaše zkušenosti s tím, či oním duchovním směrem? Mě takové věci zajímají. Děkuji
Pér

Školák

Další

Zpět na Archiv