Lexa971

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Lexa971

Příspěvekod Lexa971 » 19 zář 2015, 23:09

Ahoj, jmenuju se Martin je mi 20 let, zájímám se už nějaký rok o UFO, a nadpřirozené jevy. Hledal jsem na netu nějaké další informace a narazil jsem na tohleto fórum, nejdřív jsem si myslel že to bude zase další z těch stránek kde jsem byl, které stojí o ničem, ale jakmile jsem si přečetl pár příspěvků, okamžitě jsem změnil názor. Je to tady velice zajímavé a věřím že se tu dozvím mnoho dalších informací o tom co hledám :)
Mé povolání je: Pečovatel o osobu blízkou, jinak vyučen Kuchtík :D Ve volném čase a věnuju procházení obrázku o vesmíru a všem s ním spojené, hraji pár internetových her, nebudu raději jmenovat.
Lexa971

Školák

Na ruce: 38.91

Poděkoval za: 9 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Lexa971

Příspěvekod Pest » 20 zář 2015, 10:17

Kuchtík zajímající se o talíře? Ideální kombinace! Vítej. :)
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 22 zář 2015, 00:35

Vítej :) K čemu jsi za ty roky hledání dospěl/čemu věříš? :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 10 říj 2015, 23:43

Vitaj. Čím viac hláv, tým viac názorov. Už sa teším na tvoje postrehy ;).
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Lexa971 » 21 říj 2015, 22:18

Omlouvám se že jsem nenapsal, ale byl jsem na dovolené a později za přítelkýni a teď jsem už doma :)
Čemu věřím? Vše se děje s nějakého důvodu, i to co tu teďka píšu bude to mít nějaký následek někdo si to přečtě a třeba mu něco dojde, proč a jak. Občas vidím jako by záblesky, kousky něčeho jiného než je tohleto, jako by jiný svět, možná virtualní realitu nebo něco jiného nevím, ale děje se mi to od 12 roků myslím v tu dobu to začalo, jak jsem byl v pokoji slyšel jsem jako by někdo chodil po dřevěných schodech, jako by někdo přesouval nějaké předměty apod.. Moc jsem se toho bál, trošku se bojím doteď co to je, ale věřím že se to stalo z nějakého důvodu. Co já vím třeba za pár let bude z každého z nás co tady jsme něco jiného (nechám na vaší fantazii) :)
Teďka jak třeba čekám na autobus a je hluk slyším v dáli že se blíží, cítím to. Cítím různé věci. Od mala se zajímám o vesmír, sci-fi, fantasy apod.. Bojím se děsně hororu s toho mám noční můry.
Proč vám to tu píšu? Věřím že jak to udělám tak se zase něco o chlup změní a bude to jinak. :)

PS: posledních pár měsícůmě pronásleduje číslo 42. Věřím že to něco znamená jen musím přijít nato co :)
Lexa971

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 21 říj 2015, 22:43

Napadlo ma že ak máš takéto schopnosti nebolo by fájn keby si ich skúsil nejako rozvíjať alebo máš pocit že by si to nezvládol po psychickej stránke ?

S tým číslom 42 to môže byť aj tak že si si ho vsugeroval neviem o tom nič bližšie tak typujem že je to ako keď chceš nové auto tak tvoja hlava začne filtrovať a všade uvidíš auta a ostatné vnímaš po menej čo je dosť bežná vec. Veľa veci je vsugerovaných často aj nevedome nejakou reklamov či filmom ani o tom nevieš potom sa to prejavuje.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,482.97

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Lexa971 » 21 říj 2015, 23:21

S tím číslem to tak možná je nevím :)
Rád bych ty "Schopnosti" nějak rozvíjel, jen nevím jak zkoušel jsem to hledat na netu, ale vesměs jsem nic nenašel :/
Lexa971

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 22 říj 2015, 19:17

Lexa971 píše:Omlouvám se že jsem nenapsal, ale byl jsem na dovolené a později za přítelkýni a teď jsem už doma :)
Čemu věřím? Vše se děje s nějakého důvodu, i to co tu teďka píšu bude to mít nějaký následek někdo si to přečtě a třeba mu něco dojde, proč a jak. Občas vidím jako by záblesky, kousky něčeho jiného než je tohleto, jako by jiný svět, možná virtualní realitu nebo něco jiného nevím, ale děje se mi to od 12 roků myslím v tu dobu to začalo, jak jsem byl v pokoji slyšel jsem jako by někdo chodil po dřevěných schodech, jako by někdo přesouval nějaké předměty apod.. Moc jsem se toho bál, trošku se bojím doteď co to je, ale věřím že se to stalo z nějakého důvodu. Co já vím třeba za pár let bude z každého z nás co tady jsme něco jiného (nechám na vaší fantazii) :)
Teďka jak třeba čekám na autobus a je hluk slyším v dáli že se blíží, cítím to. Cítím různé věci. Od mala se zajímám o vesmír, sci-fi, fantasy apod.. Bojím se děsně hororu s toho mám noční můry.
Proč vám to tu píšu? Věřím že jak to udělám tak se zase něco o chlup změní a bude to jinak. :)

PS: posledních pár měsícůmě pronásleduje číslo 42. Věřím že to něco znamená jen musím přijít nato co :)

Není za co se omlouvat, že jsi napsal až teď má svůj důvod (kterej jsi vysvětlil) a jistě to bude mít nějaký následek (minimálně v tom, že ti bude odpovězeno) :D Takže jsme u kauzality ---> příčiny a následku ---> akce a reakce ---> Newtona ---> karmy ---> všechno souvisí se vším ---> všechno tvoří jeden celek ---> panteismu ---> transhumanismu ---> transcendence --->

/
\
/
\
˅

ObrázekObrázek

Nechala jsem se trošku unést, takže už jen poznámka k číslu 42. V knize Stopařův průvodce po Galaxii je číslo 42 odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec :D A nebo se jedná o synchronicitu. A nebo nic z toho :p
Nápad s rozvíjením schopností je na místě :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 28 říj 2015, 12:18

Ahoj, zdravím a vítám tě :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 947.96

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..