Lucidní snění

Veškere vyřešené temata

Lucidní snění

Příspěvekod Lukáš » 04 led 2015, 20:31

Chci se zeptat má někdo zkušenosti s lucidním sněním a co mám dělat pokud chci lucidní sen ?
Meditace je cesta k poznání sebe
Lukáš

Školák

Na ruce: 157.59
Banka: 0.00

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Lucidní snění

Příspěvekod Sir_Lincoln » 04 led 2015, 23:21

Je na to spousty různých triků a způsobů, ale povím Ti co vyhovovalo mne. V průběhu dne se na chvíli zastav jak fyzicky, tak i v myšlenkách a řekni si: "Je to jenom sen!". To si řekni 3x po sobě, několikrát za den, kdykoliv si na to vzpomeneš. Můj mozek si na to tak zvykl, že kdykoliv jsem byl ve snu mi hned vyvstala myšlenka na mysli: Je to jenom sen! A bylo to. Jenom nechápu jak se mám v něm udržet co nejdéle. Vždycky je to jenom na "pár minut" a musím se moc soustředit, abych vše ovládal. Někdy si dřepnu a spojím ruce - to na chvíli pomáhá, ale pořád to není ono...
Sir_Lincoln

Školák

Na ruce: 129.26

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 05 led 2015, 05:23

Sir :) Celkom pekne si sa vynašiel, ako to udržať je pomerne tažké len pre nemeditujúcich pretože človek rýchlo nechá ten svet spadnúť. Skús si na pár minút v dni ľahnúť a myslieť iba na jeden objekt alebo na nejaký myšlienkový chod trebarz biely stôl a pokús sa na nom udržať myšlienku... zo začiatku asi vydržíš 10 sec potom 5 minút a nakoniec nejaká pol hodina bude nič. Čim dlhšie sa budeš vedieť sústrediť tým dlhšie LD udržíš... nieje to vždycky tak aby to pomohlo lebo občas treba aj improvizáciu a to silnú ale pomôže to pochopiť pointu ako udržať svet nakoniec ide len o to aby si ziskal skúsenosť z istou vecou.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Lukáš » 05 led 2015, 07:41

Já jsem to měl vždycky takhle že jsem měl sen a uvědomil jsme si na chvilku že to není sen ale pak za chvilku jsem na to zapomněl v tom snu :D
Meditace je cesta k poznání sebe
Lukáš

Školák

Na ruce: 157.59
Banka: 0.00

Poděkoval za: 3 příspěvky

Příspěvekod Sir_Lincoln » 05 led 2015, 09:42

To hechosenone729: Super! Děkuji za radu. S tou meditací máš pravdu. Vůbec nemedituju a když usínám, tak se snažím myslet na nic a to je jediné co provádím. Zkusím to podle Tvé rády. :) Už se do toho zase dostávám. Přestal jsem s tím, protože se mi několikrát stalo, že jsem se probudil ze snu, ale byl jsem pořád ve snu. Uvedu příklad. Zdálo se mi, že jsem někde pryč venku a probudil jsem se. Byl jsem na gauči v obýváku a říkám si: "Aha to byl jenom sen", tak jsem šel do koupelny, podíval jsem se na sebe do zrcadla, normálně jsem se viděl - žádný rozmazaný obraz, tak jsem si začal čistit zuby a pak jsem se probudil znova! Byl jsem v posteli, ale nešla elektřina nikde a já měl jet zrovna do Prahy, tak bylo brzo ráno a tma. Šel jsem do kuchyně zkusit světla tam a nic, tak jsem se oblékal po tmě a najednou jsem se zase probudil! Tentokrát zase v posteli, ale už doopravdy. Nechápu co to má znamenat. Stalo se mi to několikrát, a proto jsem toho tehdy nechal. Nicméně to zkouším zase, tak uvidíme podle Tvé rady :)

To Lukáš: Budeš muset taky meditovat :))
Sir_Lincoln

Školák

Na ruce: 129.26

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod pohroma » 05 led 2015, 17:24

Ahoj, na toto téma už tady na fóru diskuse byla, přikládám ti odkaz, snad ti to trochu pomůže lucidni-sn-ni-mozkova-virtualni-realita-t2230.html?hilit=lucidn.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Zpět na Archiv