Lucidni sneni omylem

Magie konkrétně i všeobecně

Lucidni sneni omylem

Příspěvekod Dominik Rozporka » 11 říj 2015, 20:00

Čau stalo se mi možná že i víckrát když jsem byl menší že jsem měl lucidní snění omylem nebo takle měl jsem ho ale tehdy jsem nevěděl že něco jako Lucidní snění je?
Pamatuju si že v tom snu jsem věděl že se mi to jenom zdá ale už nevim jestli jsem si dělal co se mi zachtělo ale řekl bych že jo
tak že jsem jediný komu se to povedlo nebo to má víc lidí že omylem mají lucidní snění?
Dominik Rozporka

Školák

Na ruce: 109.70

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Lucidni sneni omylem

Příspěvekod Pietko » 12 říj 2015, 11:11

LD a omyl ... nepovedal by som ze to ide dokopy. Ale nahodne LD je samozrejme bezne. Jedine co treba je uvedomit si ze sa nieco sniva. LD este neznamena, ze urobite hocico vas napadne. Su tam hranice ustanovene vasim vedomim. Niekedy vacsie, niekedy mensie. Ale LD znamena vedome snivanie a jedina pozadovana vec je uvedomovat si ze sa vam to sniva.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Zpět na Magie