madcatz007

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

madcatz007

Příspěvekod madcatz007 » 13 zář 2009, 19:37

ahojte all

nejsem zrovna novy ale jeste jsem se nepredstavoval... jsem z frydku-mistku hudbu posloucham slipknot, korn ale i gorgoroth, sepulturu, arch enemy atd...
kdyz reknu muj vek sice podle me me slovo na tomto foru nebude znamenat nic ale s tim pocitam, je mi 16 let a ducharine, evokacim,a celkove spiritismu se venuji uz od svych 8 let po mem nezapomenutelnem zazitku...o kterem nebudu mluvit a stejne by mi nikdo neveril xD no tudiz uz se spiritismu venuji pres 8 let naplno...ve volnem case deelam vse co prumerny pubertak :D a snasi skupinkou podnikame nejake ty ritualy... tot vse kdyby mel nekdo nejaky dotaz o cemz pochybuji tak staci napsat pm xD custe
Obrázek
madcatz007

Školák

Na ruce: 114.51

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: madcatz007

Příspěvekod pohroma » 14 zář 2009, 18:06

Citace: „…stejne by mi nikdo neveril… …me slovo na tomto foru nebude znamenat nic… …kdyby mel nekdo nejaky dotaz o cemz pochybuji…“
Ahoj,
možná by to chtělo trošku více optimismu a méně toho negativního myšlení. Mně by například tvůj zážitek z dětství zajímal.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 14 zář 2009, 20:02

1) buď to někde řekl a stejně mu to někdo nevěří.
2) chce o tom mluvit, naznačuje a nebude, dokud ho nevyzveme.

Přikláním se k možnosti 2, kterou zde praktikuje.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod madcatz007 » 15 zář 2009, 06:00

ano mas pravdu, uz sem to rekl par lidem a u nekterych to byla chyba to je pravda, ale v cem vubec nemas pravdu je to ze tobe vyznacenou vetou se chci zviditelnit a ze chci abyste me premlouvali :D to vzadnem pripade nechci :D

a pro pohromu:jestli to chces fakt vedet tak ti to poslu pm...aby nekdo jako pan lykantrop nerekl ze se predvadim !0023! 'ss13'
Obrázek
madcatz007

Školák

Příspěvekod lykantrop » 15 zář 2009, 15:25

Já měl na mysli spíše člověka, kterého něco trýzní, vyhledává pomoc, přeje si o tom problému mluvit, ale nedokáže to. Proto naznačuje, proto přilákává pozornost. Proto, aby se ho zeptali a on si mohl léčit problémy na jejich pochopení a lásce. Je to podobný, jako u sebevraždy.
lykantrop

Příspěvekod madcatz007 » 15 zář 2009, 19:53

lykantrop píše:Já měl na mysli spíše člověka, kterého něco trýzní, vyhledává pomoc, přeje si o tom problému mluvit, ale nedokáže to. Proto naznačuje, proto přilákává pozornost. Proto, aby se ho zeptali a on si mohl léčit problémy na jejich pochopení a lásce. Je to podobný, jako u sebevraždy.

aha tak to promin sem te nepochopil omlouvam se ze sem vyjel 'Sorry'
Obrázek
madcatz007

Školák

Příspěvekod lykantrop » 15 zář 2009, 19:58

V poho, za co se omlopuváš?:)
Každý má právo na hněv ;)
lykantrop

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..