Magie a Vaše EGO

Magie konkrétně i všeobecně

Magie a Vaše EGO

Příspěvekod Naessa Melaeris » 29 říj 2015, 11:42

Ahojky, chtěla jsem se zeptat a vlastně nevím jak začít, protože ono toho mám víc a teď když jsem konečně našla toto forum určitě vím že nejsem sama. Mám takovou vizy či nějak to vím, aniž bych zcela studovala minulé životy tak vím, že jsme zde v podstatě za trest, i když ono to je blbé slovo trest, ale spíše zde na zemi se můžeme zbavit toho co jsme v minulém životě učinili. Řeknu Vám to jen ve zkratce, protože je to velmi dlouhý příběh, .... žila jsem mimo rodinu 35 let, jako maličké dítě mně rodičům odebrali, ani v náhradní rodině to medové nebylo, at jsem tam byla již od plínek. Nenáviděla jsem je hlavně ty nebiologické rodiče, už jako malá jsem byla zvláštní jiná, a díky bohužel špatné náhodě jsem začala už jako dítě vidět duchy, astrálně jsme cestovala zcela přirozeně, a od mala jsem se zajímala o okultismus, magii, využívala jsem různých schopností, hlavně živlů atd ... říkám je to dlouhý příběh, každopádně jsem dokázala totálně překlenout karmu a úděl. Našla jsem svou rodinu, odpuštění přišlo automaticky, bez bolestně, vůbec nezažívám už tři roky bolest, zármutek nic, naučila jsem se žít zcela bez strachu atd. Byla jsem bohužel i na druhé straně a vím, že existují různé dimenze,peklo i nebe atd ... byla jsem na cestě v obou a jako dítě jsem se dostala do pekla. Řekla bych, že to souvisí spíše, že jako děti jsme ještě napojený na minulé životy ( což u mně bylo znatelné, jako dítě jsem byla velmi zlá, a přesto, ale uvnitř moc citlivá) co jsem ale chtěla říct, už se nebojím žít ani umřít. Prosila jsem Boha nebo říkejme tomu nějaké vyšší já několik let stále dokola, že ať mi odpustí co jsem spáchala,a že už chápu smysl slova rodina, věděla jsem skrytě, že to co se mi od mala děje že kolem mně jen byla smrt lidí, nulová láska atd že to je za trest jak si abych si uvědomila pojem slova láska, samota, rodina, .... dokázala jsem něco pro sebe neuvěřitelného. Od jednoho dne přišlo to však pozvolna, jsem získala bohatství, peníze, sílu, své schopnosti jsem vlastně začala využívat v tomto světě a těle, mám absolutně všechno na co si skoro vzpomenu, v podstatě bych řekla i lusknutím prstů, takže síla myšlenek opravdu je, .... jediný co mám možná za problém a chci poradit, šahá mi to trochu do ega. V astrálu jsem nedotknutelná, i když zažívám opravdu šílené útoky. mám i vize do budoucnosti, ale tady ve svém těle mi začíná méně a méně na lidech záležet.Ego jakoby je silnější než city, nedokážu to moc popsat slovy, nemám z ničeho a nikoho strach, protože nějak vím co bude, jakoby se člověk stal nedotknutelným. Tím ale svým egoismem ztrácím svoje já a já vím, že nejsem zlý člověk ba naopak .... všem moc děkuji za radu
Naessa Melaeris

Školák

Na ruce: 43.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Magie a Vaše EGO

Příspěvekod Razorka Tektzby » 29 říj 2015, 21:11

Zajímavej příběh. Nemyslím si, že by karma nebo úděl byly překlenutý, naopak to na mě celý působí jako reakce na tvá rozhodnutí/činy a uvědomování si věcí. Myšlenky jsou mocné a lusknutím prstů můžeme taky o všechno přijít. Podle mě je možná potíž v tom, že se cítíš nedotknutelná. Strach/obavu přece jen z něčeho máš a to tě bude držet "zpátky", protože sis toho dost zažila/zkusila, aby ses dostala tam, kde jsi teď, a asi nechceš, aby tě to koplo zase o nějaky kroky zpátky :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Re: Magie a Vaše EGO

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 lis 2015, 02:28

Ego jsou i city, to co jsem a co cítíme je zahrnuto v nás ergo v egu
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Magie