Marcus Oroboros

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Marcus Oroboros

Příspěvekod Marcus Oroboros » 27 črc 2010, 09:55

Dobrý den,
rád bych se vám také nějak málo představil, jmenuji se Marek, používám nick Marcus Oroboros a magií či ezoterikou se zabývám zatím krátce, ale myslím si, že o to horlivěji...
momentálně se velice zajímám o učení pana Eduarda Tomáše a jeho mentora dalo by se říci, Šri Ramanu Maharišiho, jinak dříve jsem se tak povšechně věnoval osobnímu rozvoji, hlavně vzhledem k potlačování ega a cvičení pokory, která si myslím je velmi důležitá, nikdy jsem moc netoužil po nějakých velkých schopnostech, zajímá mě spíše poznání než zisk moci...
zde jsem proto, abych předal co vím a načerpal, co mohu od těch, jenž se rádi podělí a nesyslí si vše jen pro sebe, jsem ve znamení panny, tudiž je mým cílem služba a snad mou výhodou komunikace... je mi 23 let....
nemyslím si, že je důležité popisovat nějak mé zájmy, jelikož kromě dějin, filozofie a cesty k osvícení se ničemu nevěnuji natolik, abych to zde zmiňoval (což neznamená, že nedělám nic jiného, ale psát, že rád sleduji filmy je asi jasné)

tak snad budu nápomocen já vám a třeba i někdo mně, ale rád bych více dával než dostával...
děkuji Marcus ( Marek )
Marcus Oroboros

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Marcus Oroboros

Příspěvekod martink » 27 črc 2010, 17:58

kolotoči kolotoči
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod medved » 27 črc 2010, 18:10

To je zase on jo?
To snad neni možný !smejesa!
medved

Školák

Příspěvekod Marcus Oroboros » 27 črc 2010, 22:47

kolotoci kolotoci?

co je tim mysleno? je to nejaka narazka nebo nejake prirovnani, kolotoc nejsem, at to znamena cokoli nebo kohokoli
Marcus Oroboros

Školák

Příspěvekod Marcus Oroboros » 27 črc 2010, 22:53

aaaha, trosku jsem smejdil a uz jsem nasel nekoho, kdo se jmenuje kolotoc15

toho jste mysleli nebo jsem jen moc aktivni a nasel jsem neco uplne jineho, pokud je tedy mysleno, ze ja jsem on, tak je to nemozne, jelikoz pokud ma ban, tak jej asi ma na ip a mne ip funguje uz leta stejne a zatim jsem zde nikdy nebyl, takze vazne netusim, jak jste prisli na to, ze ja jsem on (pokud se o nem bavite, treba jsem vedle ja)...

nejsem zadny hacker a vazne nevim jak si zmenit ip, takze prosim, aby bylo jasne, ze jsem zde naprosto novy a nikdy jsem tu nepusobil, proto si nechte prosim narazky, kterym nerozumim, pokud to tedy neni nejaky mistni vtipalek, ale jak rikam, nevim a netusim o cem je tu rec, jen doufam, ze nedostanu ban za to, ze nekomu prijdu podobny s nekym jinym
Marcus Oroboros

Školák

Příspěvekod martink » 28 črc 2010, 07:47

ale prosím tě, IP v dnešní době není problém, a jedna věc je jistá máš naprosto stejné některé znaky jako on, nejseš si jich vědom ale mi ano, říkám jenom jedno - sebemenší náznak něčoho co se nám nebude líbit bude řešeno banem, to je asi tak vše, toto vlákno zavírám, protože nemám náladu na nějaký flame, děkuji za pozornost
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..