Místo s uzdravující energií.

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Re: Místo s uzdravující energií.

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 22:39

no proč ne co jsi teda chtěl vědět nechce se mi to pročítat spátky
prozatim jsme se neshodli v toleranci - budto ke mě budeš přistupovat s takovou uctou jako já k tobě nebo nám ta komunikace zase uvízne
AKELA.samotar

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 črc 2011, 22:42

Něco mi snad uniklo? Já k tobě pristupuju jako k ostatním. To ty jsi začal s narážkama, pokud mě mysl nešálí. A jinak jsem se ptal, zda ti to neřijde jako protiřečení, když ryješ do stromů a přitom máš uznávat jejich ducha. To čistě Etymologicky a taky mě zajímá, jak to že porovnáváš spirituálno s materiálnem.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 22:46

neznám Tě Ty jsi vegan jo ? chich pokud jo fakt promiň já to netušil - docela vtiný mi to přijde ale nebylo to cílený pokud jsi vegan omlouvám se ti
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 črc 2011, 22:49

Já vegan nejsem a přijde mi dost dětinský, to co jsi o nich tvrdil. A co se týče mejch otázek, zase to jen zamlouváš. Tahle konverzace nemá prostě smysl. Čekal bych víc od člověka, co napsal tohle:"Žel neexituje žádná škola kdy by se našli odborníci co se vyznají lip než já."
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 23:53

hm fakt o žádný nevym

teda nevim o žádný kde by mi měli co říct - povídám asy že proto nastupuju do toho 2 letýho atrologa ? Je to dost drahej špás a já bych si ho nemohl dovolit zaplatit ale prostě jsem ten kurz dostal darem od někoho kdo mě má rád a ví že tohle je má cesta

nehledě na to že si nedovedu představit školu kdy by vyučovali v komlexu runovému umění
to máš
astrální cesty
básničky a vkládání magických posloupností podle určitého klíče který se dochoval - to je skaldování
věštění
znalosti božtev a jejich příslušnoist - kuli obětem
astrologie
numerologie
pozování
je toho ještě tolik

ani se mi to fakt nechce vysvětlovat - jak dlouho by taková škola trvala prosím tě ?

ty jsi fakt vtipnej

tohle je celoživotní záliba pokud jsi to doted nepochopil - proč si myslíš že mám v šuplíku soustavně nějakej dopis a lidi po mě chtěj výklad kerej jim dnes už ani nemám chut udělat
asi to nebude tím že jsem takovej vůl jakýho ze mě děláš

ty si asi myslíš že jsem hrozně nafoukanej jenomže já nejsem náfuka jsem jen hrdej na to jakej jsem

je mi jedno co si o tom myslíš ale taková škola prostě neexituje runy jsou životní styl - asy nikdy nebudeš schopnej si je poctivě podle všech pravidel vyrobit - ale to jsou opravdu věci který se nikde nenaučíš a nikde si je nevyčteš - lidé jako jsi ty se naučí vše --- ale pochopit poselstvý té každé runy to asy potřebují věštce - no a já jím sem s tim nic neudělám ale činí mě to již leta spokojenym

dobrou noc
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 črc 2011, 00:02

Já nejsem vtipnej, já ti psal co chci vysvětlit. O žádný škole jsem nemluvil, mluvil jsem o protošamanismu a šamanismu.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 03 črc 2011, 00:12

Trochu pokory. Jsme jen lide a nikdy nemuzeme vedet vse. To ze nevite o skole ktera Vas nic nenauci noveho neznamena, ze neexistuje,neb vzdy najde se nekdo kdo vi vice nez my.
Nemuzeme rikat ze vime nejlepe a jsme nejlepsi. Jsme jen lide a v tomto zivote stale zustanou veci, ktere budu nezname az do nasi smrti.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod AKELA.samotar » 03 črc 2011, 08:56

Arpaix píše:Trochu pokory. Jsme jen lide a nikdy nemuzeme vedet vse. To ze nevite o skole ktera Vas nic nenauci noveho neznamena, ze neexistuje,neb vzdy najde se nekdo kdo vi vice nez my.
Nemuzeme rikat ze vime nejlepe a jsme nejlepsi. Jsme jen lide a v tomto zivote stale zustanou veci, ktere budu nezname az do nasi smrti.

souhlasým nikdy jsem netvrdil že mé názory jsou jediné správné - ale pokud mě někdo nazve paranoikem - pokud někdo znevažuje mnou ctěné rity dotýká se mé víry a mé podstaty já runám obětoval nesčetně svého času obětoval jsem jim sebe a jsem štastnej že mě přijali . To nejde vysvětlit prostě jsem si je zosobnil a pak přijde někdo kdo ani neví co to runy jsou pořádně a řekne mi že je to barbarský a světu ubližujicí zvyk a já že jsem paranoik .
pak musí pokora ustoupit a já zaujmu obrannej postoj

myslim že je to přirozený pro většinu lidí .
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Arpaix » 03 črc 2011, 12:35

Ja jsem tohoto nazoru: kazdy ma pravo verit, vyznavat co chce, praktikovat co chce, zajimat se o co chce, pokud ne neublizi druhym. Akela, je dobre ze mate takovy zajem,averim ze o runach neco vite. Ja o runach moc nevim a rada se neco naucim.
Neni na svete clovek, od ktereho se nemame co naucit. Kazdy, i negativni clovek nam ma co dat, a neni nikdo kdo ma jen negativa. Jsem pro absolutni svobodu nabozenstvi, praktikovani magie, ucitvani cehokoliv, modleni se,a studovani.
V soucastne dobe je velke plus ze existuje technika, ktera nam pomaha sireni informaci, predevsim internet, dnes i diky internetu muzeme kupovat literaturu po celem svete, ci cist i elektronicke verse knih na pocitaci.
Ja kdyz neco hledam, podivam se na net, knihy kupuji pres net po celem svete. Hledam v bazarech knih, antikvariatech.
Dnes, pokud je opravdovy zajem, tak neni problem sejnat si informace.
Kazdy clovek, kazda Duse je jedinecna,a on kazdeho se muzeme neco naucit noveho.
Tak Vas zde jeste jednou vitam, Akela,a verim ze neco noveho o runach naucim se.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 črc 2011, 12:42

Je těžký vysvětlit mi něco na co jsem se ptal, když jsi si označil za experta?! No to je mi napováženou. Já se jen zeptal a ty jsi neodpověděl, jen kalil vodu kolem. Na nic jsi neodpověděl a jen zamlouval téma. A že o runách nic nevím, to je mi zajímavý, já bych to netvrdil. Protože když se člověk zabýval a to nemalou část života, vším kolem nekromantie, tak se setkal i s runovým výkladem s kostí, či schránek mrtvých živočichů. Ale to jen tak na okol.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod AKELA.samotar » 03 črc 2011, 16:31

Sam Tektzby píše:Je těžký vysvětlit mi něco na co jsem se ptal, když jsi si označil za experta?! No to je mi napováženou. Já se jen zeptal a ty jsi neodpověděl, jen kalil vodu kolem. Na nic jsi neodpověděl a jen zamlouval téma. A že o runách nic nevím, to je mi zajímavý, já bych to netvrdil. Protože když se člověk zabýval a to nemalou část života, vším kolem nekromantie, tak se setkal i s runovým výkladem s kostí, či schránek mrtvých živočichů. Ale to jen tak na okol.

já jserm ale předse nikdy neřekl že jsem expert . Mám se toho ještě spousty co učit ( doted jsem ještě+ nevypátral jak se zaznamenávali čísla v runovích nápisech )
byl jsem jistou dobu registrovanej na foru assatru - forum bylo plné sečtělích vzdělancú a zasvěcenců assatru . chich věděli houby . Když jsem hledal klíč k skaldové magii tvrdili mi že neexistuje , než jsem jim ho dal nevěděli ani že existuje a že skaldování má svuj řád .
jen jsem konstatoval že neni od koho protože jiný vědí ještě mín než já - věř že bych se rád dozvěděl něco nového .
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 črc 2011, 16:34

Oki postoupíme, třeba pomůžu. Jaký runy máš na mysli, Germánský futhark (prostej), nebo Anglosaský a nebo Vikingský?
Co třeba tohle, http://www.celemvzad.cz/clanek/runy/?cislo=12 a nebo toto http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8C%C3% ... _mytologii a co tohle http://www.ivetakulhava.eu/runy/orune-numerologie.htm.
Naposledy upravil Sam Tektzby dne 03 črc 2011, 16:36, celkově upraveno 1
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod AKELA.samotar » 03 črc 2011, 16:36

25 znakú germánskej prostej
futhark
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod AKELA.samotar » 03 črc 2011, 16:43

poslal jsi mi odkazi na runovou numerologii - umium
sklaádání posloupností ( počet run dává nápisu taky smysl ) - umim
no a pak významy jednotlivích run - taky umim

jak zaznamenávali číselné znaky ně zajámá - měli abecedu ( futharky ) a jistě měli i číselnou sadu znaků - tady logicky to z toho vyplívá kdo píše jistě i počítá - byli to sice loupežníci ale jistě měli majetky a záznami o to kdo má čeho kolik či kdy se kdo narodil

já to opravdu ještě neoběvil
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 črc 2011, 16:55

Číselnou sadu, ne ne ne čísla byla řazena k runám, neměli vůbec rozvinutej algebraickej systém, jednalo se o stejnej případ, jako keltskej Gaelic. Co runa, to číslo. Ale podívám se ti ještě jednou, ikdyž etymologie jejich matiky mluví za vše.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod AKELA.samotar » 03 črc 2011, 17:01

tvrdíš že používali každej jinou číselnou soustavu podle toho jakej používali futhark či furthork . 25 znaková číselná soustava ? podobnej názor jsem už zaslechl - nesdílím ho .

protože u významu runy hraje svou roli i barva ketrou je runa obarvena napdlo mě kdysi že runy které měli označovat číselný záznam mohli být barevně odlišeny od jiných - ale je to jen myšlenka
nikdy mi to nikdo nepotvrdil

taky jsem našel znaky které vznikli později - na internetu toho jde najít skutečně dost pokud tomu člověk dá čas ale taky spousty bludú je tam
AKELA.samotar

Školák

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec