Morcata na uteku- totalni upadek

Vše okolo hudby

Morcata na uteku- totalni upadek

Příspěvekod Arpaix » 17 bře 2012, 21:16

Ja jak snazim delat se ceske texty, tak hledam i ceske texty, parodie na netu. Vcera nasla nejakou skupinu s nazvem Morcata na uteku. Opravdu hruza. Jejich texty nejsou o nicem jinem nez o vymesovani. Oni snad nezpivaji nic jineho nez o fekaliich. Opravdovy hnus. Jejich pisne: Hovnocuc, Moje mila kakala, Karel sral, Svet toalet, Tata zvraci..
Opravdu strasne texty. A ti muzi nemaji ani hlas. Neumi ani zpivat, ale na youtube jsou chvaleni. Nechapu vkus Cechu??
Ja delala tez mnoho ceskych texty,lae na 99% mych textu je o cirkevni historii,ale i okkultismu, take samozrejme o evokacich ve stavu opilosti ci pod drogami, dale jsem dala i sem sve texty o opilych satanistech a radoby okkultistech.
Ale tu skupinu Morcata na uteku nechapu. Mysli oni na neco jineho nez na wc?
..........
Moje vlastni texty se asi v 99% toci okolo stredoveke cirkve.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Re: Morcata na uteku- totalni upadek

Příspěvekod Sam Tektzby » 17 bře 2012, 21:22

Tuhle partičku vůbec neřeš, co se týče jejich známosti, moc lidí je nezná. Je to holt skupina lidí, která se SNAŽÍ šokovat. Nic víc :)
P.s.:Tímhle článkem jsi jim udělal docela silnou reklamu :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 17 bře 2012, 21:33

Ja hledam nejake dobre ceske humorne texty, take skladam ceske texty. J a delam texty v mnoha jazycich,ale na stejne tema, moje texty vsechny jsou o svatych tribunalech, cirkvi, reholnicich, jeptiskach,ale i o okkultismu, evokovani, i o historickych udalostech. J aziji tou historii apodle toho take skladam texty.
Morcata na uteku asi ziji sami v fekaliich, kdyz o nich stale zpivaji?
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 17 bře 2012, 21:37

Spíš bych řekl, že se snaží o pokleslejší zábavu. Holt v dnešní době záleží na kupci a ne na umění :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 17 bře 2012, 21:50

Ono je pravda ze i ja ve svem textu mnohokrat psala jak obzalovany pred svatym tribunalem se pomocil i pokalel. Napriklad husitsky hejtman ted v me posledni basni. V mych dalsich textem mnoho vyslychanych lezelo v cele ve vlastnich vykalech, ci se pokaleli pri vyslechu, at jiz to byli husite ci valdensti, ci katari ci zide, ci morriskove, ci indiani. Ale to zase neni tak uplny vymysl, tak to skutecne bylo! Je to uvadeno i v historickych pramenech, zaznamy mnoha vyslechu jsou dochovany.
A kdyz se pouzila metoda utrpneho vyslechu zvana "garrucha" (ve Spanelsku) ci strappado (v Italii) a vyslychany mel ruce za sebou a vyvracene paze,a byl vytazen ke stropu a na nohach jeste i 20 kilove zavazi, tak kolikrat pod sebe i pustil. To se skutecne stavalo. Jak jste si asi vsimli v mych textech.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 17 bře 2012, 23:26

Proto se já po české amatéřině ani neohlížim... :D
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Fox » 17 bře 2012, 23:42

:D tata zvrací :D no to je opravdu "inteligentní" text :X
Fox
Fox

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod LPS » 18 bře 2012, 01:05

Fox- jo,no :D ale Rudu mám docela ráda :) (myslim jako baviče)
LPS

Školák

Na ruce: 30.30

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 18 bře 2012, 01:25

Ja jsem v shoku kam to ceska kultura dopracovala. Mne se z ceskych textu nejvyce libi od Petra Novaka: Nahrobni kamen, nebo Klaunova zpoved, Detsky oci, Pokoj cislo 26.
Vim ze jiz Petr Novak nezije,ale jeho texty se mi nejvyce libi z ceskych,a i koupila si CD. To jsou stare texty,ale opravdu krasne! Ten text, Klaunova zpoved mi pripada jako by vlastne slozil si sve Requiem.
Ja rozumim i legraci, i jsem sledovala ceske stare komedie, napriklad s panem Sovakem, vyborny cesky herec byl i pan Mensik, videla jsem i film o zamestnanci pohrebniho ustavu s nazvem Funebrak s V.Burianem v hlavni roli. Rozumim ceskemu humoru, mam moc rada ceske filmy i humor! Proto jsem v shoku ze skupiny Morcata na uteku, kam az kultura v CR klesla! Rozumim humoru a sama delam texty s lehkou nadsazkou i humorem,ale bavit se jen o fekaliich? To je na urovni 6 letych deti.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Arta » 19 bře 2012, 09:06

Já si naopak myslím, že je zná dost lidí.

Arpaix, morčata nejsou žádnou výpovědí o české kultuře, je to jen jedna z kapelek. Jsou jich mraky, to že jejich texty jsou o tom o čem jsou...Když jdeš na morčata, tak víš, že dáš pár piv, panáků, vymlátíš se u podia. Rozhodně nečekáš žádný hudební zážitek.
Arta

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Arpaix » 19 bře 2012, 12:37

I ja se rada napiji, to priznavam ze zadny abstinent nejsem,ale musiku mam rada. Sama hraji na elektr.varhany, na kitaru, zpivam sama i skladam texty pisi, i basne. Vetsina mych textu je o cirkevnim pokrytectvi, inkvisicnich tribunalech, zivote v klastere, sexualnich praktikach reholniku, reholnic i knezi- az vse nakonec konci u tribunalu. skladam texty o stredoveke cirkvi. Posledni ma basen je "El Santo Oficio", tez na tema stredoveku.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 bře 2012, 12:41

V tomhle náhledu se budeme točit dál a dál a pořád musím říkat, pomalu se to z míněného příspěvvku mění na reklamu a tak začínám přemýšlet o uzamknutí tématu. Prostě kolik lidí tolik chutí, nic víc protože každá věc má kupce.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Arpaix » 14 dub 2016, 15:13

Sledovala jsem toho vice, mohu rici ze ceska hudebni scena je v upadku. Kde jsou umelci jako byl Petr Novak? tak nadherne texy jako Klaunova zpoved, Nahrobni kamen, Detsky oci, Pokoj c 26.?
Nyni jen same vylucovani, sex, "humor" na urovni deti materske skoly. Pisne o prdech, kakani - to je popularni u vekove kategorie tak do 8 let. Ale kdyz se tak bavi dospeli, tak je to ukazka kam az spolecnost padla.
Ono je to moc smutne, kdyz se podivame na stredovekou musiku, duchovni musiku,a pak si poslechnem tyto hruzy.
Dalsi z nich je tzv. Hustej Wimpy, hnus a ubohost.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Pest » 14 dub 2016, 22:05

Člověk to nesmí zas tak žrát a nejprve by bylo dobré se podívat na cílovou skupinu posluchačů. Jedná se o typické hospodské záležitosti, na které se kouká po očku od osmého piva, či někde na párty, a pak mu to přijde vtipné. Takže trochu nadhledu. :)
Pest

Školák

Na ruce: 818.46

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 14 dub 2016, 23:54

Je to pravda. Take se rada napiji,ale ani po 8 pivu mi toto nepobavi. Jejich texty nejsou o nicem jinem nez je vymesovani, zvraceni v opilosti. Kazdemu alkoholikovi se to stalo,ale asi nikdo se tim nebude chlubit. Jsou profese, kde clovek do toho padne rychleji. Z me profese... Noo, ano, kazdy soudni lekar, patolog, funebrak chlasta. Je rada veci s cim se ani za strizliva neda delat,a kdyz, tak je treba se opit. Toto je tezke rici lidem tzv. normalnim.
Joo, ja take skladam pitome basnicky o rozkladu,ale nejdu s tim do televize. Ja v opilosti skladam spise ten cerny humor, o tom co ja kdy videla, a co vidim, s cim ja se setkala...co mi napadne treba u te prace.
Tak to...

Na tom stole pitvnim lezi stara babicka
barvy cernozelene jak nejaka zabicka,
ktera ale neposkoci a nebude cila,
baba uz ma devadesat a je cela shnila.
----------------------------------------------------------------------------

Ano, ja ale temi basnemi vyjadruji co vidim,a uvedomte si ze v pohrebnictvi delam uz 27. rokem.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 01 kvě 2016, 20:30

Od kdy jsou inkvizitoři opilí, no nevím jak by se na to ten atlet na kříži díval.
Sám vyzívajíc střídmost :D
Sam Tektzby

Site Admin

Zpět na Hudba