Náhoda?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Náhoda?

Příspěvekod Zapp Brannigan » 15 pro 2013, 15:52

Zdravím,

rád bych se s vámi podělil o něco, co mě v poslední době provází životem.
Můj život provází zvláštní náhody až mě to někdy děsí. Je tomu tak měsíc co jsem si projížděl své fotky na instagramu a našel jsem tam fotku našeho obýváku se zapnutou TV a v té TV byl herec, který se mi zjevil v jednom seriálu a řekl zvláštní větu. Před nedávnem jsem se ukládal ke spánku a říkal si anglicky věty o síle a o tom, že jsem zvláštní, a že je ve mě něco víc než si sám dokážu představit. Pustil jsem si televizi a z televize zaznělo: "Kostky jsou vrženy". Tyhle věci mě místy docela děsí a rád bych věděl co si o tom myslíte. Náhod se mi stalo opravdu mnoho a opravdu je to těžko uvěřitelné...

Děkuji za Váš čas.

EDIT1: Deja vu mám třeba 5x za den, díky snům
Zapp Brannigan

Školák

Na ruce: 25.11

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Náhoda?

Příspěvekod Domco » 15 pro 2013, 16:09

s tym dejavu to pravdepodne suvisi s tym ze mate otvorene tretie oko
a o tych nahodach by som povedal ze sa vam snazi nieco nejaka bytost povedat.ale mozete si to len namýšlať
Domco

Školák

Na ruce: 92.85

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 15 pro 2013, 16:59

S tím třetím okem to bude pravděpodobné. Zkus jeden test:

Natáhni ruce před sebe (můžeš při tom stát, ležet, sedět). Pak dej dlaně k sobě jako při modlení. Zhluboka dýchej a ruce od sebe oddělej do vzdálenosti obou ramen. Soustřeď se a vnímej svůj dech společně se všemi věcmi, kterou přijdou dále. Přibližuj se rukami k sobě pomalu, ale nedotýkej se dlaněmi! Udělej to několik za sebou, moc s tím nepospíchej. Je možné, že se ucítíš v rukou energii či mezi dlaněmi odpor. Pokud skutečně ucítíš, tak zkus vytvořit mezi dlaněmi energetickou kouli (PSI ball).
Podle mého je možné, že se ti otevírá třetí oko a prozařuje. Proto cítíš mnohé věci, připadáš si zvláštní a máš každodenní de-ja-vu.

Jedna věc než s tím začneš. Uvědom si, že nejsi zvláštní a jestli to souvisí s třetím okem (a já myslím, že ano, protože na Zemi přichází energie, které u mnohých lidí otevře některé schopnosti), tak se neber nějak výjimečně či nadpřirozeně. Epifýza alias třetí oko patří k člověku a je to úplně to samé jako jiné končetiny či orgány v těle. :) To, že to lidé nepoužívají tisíce let neznamená, že je to něco zázračného, spíš je to důmyslně potlačeno - začalo to u východy mládeže v školském systému.
Hlavně klid, rozdýchávat, přijmout tyto schopnosti a nebát se toho! Není čeho! :)
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Na ruce: 1,333.63
Banka: 0.46

Poděkoval za: 23 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 23 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 15 pro 2013, 18:15

Zkus se taky mrknout do tématu Synchronicita

Razorka Tektzby píše:V podstatě si začneme všímat souvislotí kolem sebe, který ale spolu nesouvisí do momentu než je začneme spojovat. V tom okamžiku si uvědomujeme, že náhoda není náhoda. Dáváme nahodilé souvislosti kauzálnost, jestli to chápu dobře. Takže by se dalo říct, že na principu synchronicitiy funguje i věštění z karet, z kostek apod., kdy chceme něco zjistit a odpovědi se nám dostane díky "náhodě". Zařadila bych sem i jev v tématu Stejné číslice na hodinách
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Zapp Brannigan » 15 pro 2013, 20:49

Pozoruhodné. Určitě ten malý test vyzkouším. Je fakt, že jsem dříve držel ruku jako bych v ní měl kouli a cítil malou energii proudící do konečků prstů. Ještě by mě zajímalo,jak již bylo zmíněno výše, dá se nějak zjisti co ta yšší bytost po mě chce? Přiznám se, že kompletně jsem příspěvěk od razorky nečetl:)
Zapp Brannigan

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 16 pro 2013, 05:16

Kostky jsou vrženy řekl Gaius Julius Caesar, neviděl bych v tom vyšší bytost a co se týče těch deja vue, taky bych do toho všeho parapsychologična hodil i pár testíků na neurologii atd. Ono jednou je to třetí oko, ale může to být i epilepsie, nesynchronita hemisfér atd.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 16 pro 2013, 10:08

Kompletně ani není nutný číst, pokud kompletností myslíš i kliknutí na odkaz :p Máš tu několik pohledů:
Indi nabízí otevírání třetího oka.
Sameček nabízí neurologické testy k vyloučení/potvrzení epilepsie atd.
Já nabízím synchronicitu, jakožto dávání jevů do souvislotí, který do té doby neměly spolu co dělat.

Napřed řešíme neparanormálno (neurologický testy), pak paranormálno (třetí oko) a v případě synchronicity neřešíme nic :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Zapp Brannigan » 16 pro 2013, 14:27

Epilepsii bych předem vyloučil, protože docela dost času prosedím na počítači, buď při práci s grafikou nebo hraním her. Takže to vylučuji předem bez testů^^
Zapp Brannigan

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 16 pro 2013, 21:17

Epilepsie se nemusí spoštět zrovna jenom vizuálem. Ono spíš než vylučovat bez doktora, bych vylučoval s doktorem. Ale jak řekla moje milovaná, na výběr máš tři směry :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy