Náměsíčnost-Prosím pomozte (založeno pro Alexis56)

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Náměsíčnost-Prosím pomozte (založeno pro Alexis56)

Příspěvekod Sam Tektzby » 30 čer 2012, 19:52

Ahojte. Neviem či sa to sem hodí ale skúsim to :) Už od malička som byvala námesačná, zo začiatku to bolo už ako známe bludenie po byte a hladanie záchodu , prespávanie v skrini a podobne.. :D No ako mi bolo asi 13 tak sa to začalo stupňovať a trvá to až do teraz. Ja neviem či je to už námesačnosť ale inak by som to asi nepopýsala alebo nejaký psychiský stav. Proste zobudím sa z tak strašne nepríjemným pocitom a pocitom paniky že sa to ani nedá opísať ale velmi dobre si uvedomujem že som námesačna. Snažím sa sama seba ukludniť , kolkokrát sa stáva že aj plačem a behám po byte s revom :D Ale sama si neviem tento strach vysvetliť aj v tom danom momente , iba viem že sa neskutočne bojím akokeby saniečo zle stalo a nedá sa to napraviť... Neviem či je to prípad pre psychologa ale ak by ste niekto vedeli poradiť alebo ste už niečo podobné zažili bola by som rada ak by ste napísali.... :)

(založeno pro Alexis56, pro nepříslušnost příspěvku)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Životní zkušenosti