Náš Jarda v TV

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Náš Jarda v TV

Příspěvekod martink » 12 led 2012, 19:54

Tak dnes koukám na zprávy a nejednou slyším nějaký povědomý hlas, co nám k tomu povíš Jardo ( skupina EPRV777 )? !no1

martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Re: Náš Jarda v TV

Příspěvekod skupina EPRV777 » 13 led 2012, 10:09

Ahoj všichni na fóru.
Tak 1.1.2012 mě zavolal pan Bejček, to je autor toho videa že má zajímavý zážitek a že mi pošle podrobnosti k němu.
Poslal mi e mailem průběh situace, kterou zažil na vlastní kůži v noci 24.12.2011 na silnici Bezvěrov Pzen´. To co povídá v televizi
Krimi plus 12.1.2012 FTV Prima - Videoarchiv
se opravdu zakládá na pravdě. Analyzovali jsme video přes různé filtry a mohu zodpovědně prohlásit že je zaprvé autentické a za druhé že je pan Bejček první kdo natočil naživo Reziduální projev strašení na kameru. To co jsem řekl v Tv Prima tak za tím si stojím a dám za to klidně ruku do ohně. Těchto jevů přibývá neustále a přibývat bude, je to díky změnám v magnetickém poli země. Máme i několik záznamů zvuků entit z našich posledních vyšetřování paranormálních jevů. Taky analyzujeme fotky a tzv Fake videa, takže již něco jsme viděli i zde na fóru a dali k tomu vlastní názor.Jinak chystáme tentokrát již druhé setkání se skupinou EPRV777 a to 11.02.2012 v Brně Park Lužánky v rámci festivalu Astrovíkend, kde budou mít návštěvníci možnost seznámit se i s námi osobně a také zde budeme mít spoustu důkazů o existenci Paranormálních jevů z vyšetřování, jako jsou záznamy EVP a záznamy z IP IR kamery. Také zde všichni účastníci a zájemci,budou moci s námi promluvit o svých zkušenostech s paranormálními jevy. Takže to je tak ve skratce všechno a budeme se těšit na setkání.
Bude tam i náš technik, který rád zodpoví dotazy zvědavců , týkající se technického parku skupiny EPRV777.

Přijedte se podívat a nebudete určitě litovat návštěvu tohoto Astrovíkendu.
Zve Jarda Drábek Hlavní zakladatel skupiny EPRV777
!no1 !no1 !no1 !no1 !no1 !no1 !no1
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod cer.mi » 13 led 2012, 11:39

Velice zajimavé video, ne že by mi neběhal mráz po zádech :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass.
cer.mi

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 13 led 2012, 15:32

Také jsem ho viděl a je to zajímavé. :))
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Sam Tektzby » 13 led 2012, 15:35

Neviděl jsem :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 13 led 2012, 17:50

Sam Tektzby píše:Neviděl jsem :P

Kód: Vybrat vše
http://www.iprima.cz/videoarchiv/218487/all/all
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 13 led 2012, 18:22

Působivý :)
Takhle nějak bych si i představovala "neviditelnej oblek", prostě jakoby se to světlo od té postavy odráželo :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 13 led 2012, 18:38

Razorka Tektzby píše:Působivý :)
Takhle nějak bych si i představovala "neviditelnej oblek", prostě jakoby se to světlo od té postavy odráželo :D

Ten oblek nebo zneviditelňovací technologie je první, co mě napadlo. Druhé bylo prolínání dvou rovin, třeba astrální a naše :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 13 led 2012, 19:23

Tzv. Chameleon suit už je dávno vyrobenej, myslím že je to v konglomerátu a to Koreje a USA a ano v jeho technologii dochází k zalomení světla a pohlcení přebytků :P

Edit.:Tak Vážení, tohle je buď duch (u kterého jsem pořád skeptický) a nebo někdo má chameleon oblek k lomu světla a promítání okolí :-o sákra celá spodní kamufláž stojí přes dvěstě tisíc (komplet-kalhoty/bunda/kukla/krycí plášť bude přes milion určitě), jen mi nedochází, proč by někdo šel se točit ve svým "gadgetu" ve válnici :P
Hele teď mě napadlo, ČR od osmadevadesátýho investuje do projektu "Voják budoucnosti". V plzni jsou kasárna bigošů. Co když Čr má k dispozici tyhle obleky pro průzkumáky a nějaký pakůň dostal nápad si s tím zablbnout při cvičení :P

http://www.newslab.cz/vojak-budoucnosti/
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Razorka Tektzby » 13 led 2012, 22:11

Uvažuješ stejným směrem jako já, drahý :-* Ta uniforma vypadá sakra dobře! I ta zbraň, jen mi příjde 10s jako moc dlouhá doba k vyhodnocení.
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 13 led 2012, 22:12

Ten link je starý, dneska to bude už dávno v jinné sféře, jinak máš zprávu :-* :-*
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod iignac » 16 led 2012, 22:52

Dobrý den, konečně jsem snad narazil na někoho, kdo mi dá trochu uspokojivou odpověď. Před 13 lety jsme s přítelkyní zažili údajně nemožnou věc.
Leželi jsme v obývaku a hleděli na TV. Moji pozornost vyrušil pohyb, který jsem zaregistroval periferním viděním, protože se přibližoval z diagonálně opačného směru, než který jsme sledovali. Podíval jsem se teda na to, co upoutalo mou pozornost. Pokojem se pohybovala naprosto černá silueta postavy. Žádný stín. Nebylo skrz to vidět a nepromítalo se to na stěně. Duch se zastavil u křesla, tak že byl otočen trupem k nám, jako by nás pozoroval. Stál zhruba půl metru od mých nohou, takže jsme ho pozorovali zhruba z dvoumetrové vzdálenosti. Já se podíval na přítelkyni, chtěl jsem vidět, jestli na to taky reaguje, jestli netrpím nějakými halucinacemi. Zprvu se zdálo, že ne ale zeptal jsem se jí a ona mi vzrušeným hlasem odpověděla "neříkej, že to vidíš taky". Mezi tím se duch pohyboval k rohu místnosti naproti dveřím, z kterých přišel, aby se otočil a odešel zpět do předsíně, kde už po něm později nebyla žádná stopa.
Sisyfos by mi na to těžko dal ve své fanatičnosti uspokojivou odpověď.
Jenže za prvé nevěřím, že by dva lidé měli absolutně stejnou halucinaci ve stejný čas na stejném místě a za druhé to má ještě jiný rozměr. Na místě za křeslem, kde se duch zdržoval nejdéle je dodnes flek na koberci, u kterého došlo ke změně struktury. Flek vypadá jako obrys postavy nahlížené zhora. Ovál, který má v přední střední části výčnělek, který vytváří takto nahlížená hlava. Vnitřek této skvrny má nyní jinou strukturu než okolí a okraj obrysu opět jinou.
Takže ať si Sisyfos říká a věří čemu chce, asi by mi měřitelný argument proti neposkytl. Tak vás tady prosím zda by někdo nedal konečně nějakou odpověď a případně přidal i původ domněnek.
Ještě dodám, že se to stalo v panelovém domě starém 23 let, v kterém od samého začátku jeho existence žiji a nikdo na tom místě nezemřel.
Děkuji mnohokrát za do mě investovaný čas.
iignac

Školák

Příspěvekod spok » 16 led 2012, 23:21

muze te mi prosim rict kde ten duch je ja tam nic nevidim pokud tím duchem nemyslíte tu kapku vody ktera steka po skle
spok

Školák

Příspěvekod Metcheque » 19 led 2012, 14:47

Nechcete to (někdo s admin právy) prosím přesměrovat do sekce Fota, zvuky videa? Tady to zapadne a to by byla škoda. Díky.
Metcheque

Učeň

Na ruce: 232.16

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 led 2012, 16:51

Právě, že tam se to ztratí dřív, věř mi :)
A pro spoka:Nikdy jsem v realitě, kde panuje zákon o konstantě G = 6.67 × 10(−11) N m(2) kg(-2) neviděl že by něco teklo horizontálně :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod spok » 19 led 2012, 19:55

jak horizontálně teče to normálně shora dolu