Negatívna energia(Agresia)

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Re: Negatívna energia(Agresia)

Příspěvekod Jem » 28 úno 2016, 11:34

Este pred tym nez sa pustim do reakcii na tvoje odpovede chcem povedat jednu vec, ktora je trochu problemom co som si vsimol asi v kazdej mojej konverzacii na tomto fore.Nuz je to asi prirodzene kedze sa jedna o forum takehoto ladenia, netyka sa konkretne len tohoto fora.Ide o to, ze je velmi tazke podat absolutne presnu informaciu.Pretoze ak mam vela myslienok musim rychlo pisat a udrzat myslienky v poriadku v hlave, no ked ich vyjadrim, nie vzdy to moze byt najlepsie vyjadrenie a to moze sposobit odlisne pochopenie veci.A nemozem pisat kazdy detail lebo ma to v tej chili jednak nenapadne a aj keby som pisal, tak moje spravy by boli extremne dlhe.A dalsia vec - nemozem byt uplne otvoreny, pretoze nechcem poskytnut svoje sukromie.Aj ked sa teda snazim vysvetlovat co najpresnejsie, tieto nevyhody sa obist asi neda.Nuz nevyhoda pisomnej komunikacie.

A teraz k tvojim odpovediam.

Satanisti, ktorych som vyssie spominal sa riadia upravenym laveyovskym satanizmom.Vyjadrili sa ze laveyovsky satanizmus je pisani pre americku mentalitu.Valter ho upravil pre europsku.Niesom si celkom isty ci ide o odboj, pretoze vraveli aj nieco v zmysle, ze ked proti niecomu bojujes, pristupujes na podmienky danej veci.Urcite su proti cirkvi ale akym spsobom to neviem.Ale urcite to nieje nic neinteligentne, ale zaroven je mozne ze je to nieco nemoralne.Pre mna su toto pravi satanisti.A nie psychopati co sa za satanistov vydavaju.Myslim si ze som vdaka nim pochopil o com satanizmus je.Podla vyjadrenia jedneho satanistu z ich radov - je to akasi sila v nasom podvedomi, ktoru treba v spravny cas a spravnym smerom nasmerovat.Este raz zopakujem - niesom satanista, satanizmus som tu len spomenul aby som nieco opisal.Nic viac nic menej.Nechcem a nemam s tym nic spolocne, nezaujima ma to, mam o tom cosi nastudovane a to je koniec.Tato tema ani nieje o satanizme, iba som tym chcel nieco opisat.Nabozenstvo neuznavam taktiez.A ano, treba si dokladne rozmysliet ktora kniha a ktory zdroj nam stoji za precitanie.

Ten kto sa tesi z utrpenia asi bude hlupak to hej.Ale ked toto teraz citas uvedom si co sa deje.Ja s tebou plne suhlasim, a aj som to tym murarskym sposobom robil (a aj robim lebo niesom typ co chce ublizovat).Ale bolo to o mojej ignoracii k nemu.Lenze deje sa to ze ja sa musim krotit, obmedzit svoju slobodu a on si stale bude robit co chce.Nieje tu ziadna zaruka ze on s tym prestane ak ja si ho nebudem vsimat.

Skusenosti mas urcite viac jak ja, ale aj ja som si niecim presiel.K tomu vnutornemu svetlu som dosiel uz davno.Lenze clovek ma prirodzenu tendenciu byt zly a padnut.Slusnost je "pretvarka".Lenze da sa to korigovat.Inteligent to dokaze vyregulovat tak aby nikto nebol o nic ukrateny.Svet si malujeme sami, suhlasim.

Ja vidim idealne riesenie v metode kompromis za kompromis.Problem je, ze ked robim nieco co je pre inych cudne nove alebo sa im to nepaci, respekt mi nedaju.Ale preco to robia?Preco to musim zazivat ked na to niesom zvedavy?Ja si respekt nevydobijam, ja ho prirodzene ocakavam, pretoze aj ja ho prirodzene davam.A tiez sa riadim heslom - rob co chces pokial neublizujes sebe a ostatnym - a preto aj ked robim rebelstvo ktorym neskodim prirodzene ocakavam respekt.S egom a hrdostou suhlasim.

Tvojim liekom sa riadim dosť dlho, a prave to zvyklo byť koreňom problemu, no ale nevzdavam sa...

Si prvy, kto mi napisal ze som narcista.A ani ja si to o sebe nemyslim,no ale aj ja sa mozem mylit, a v poslednej dobe som asi aj zistil ze niesom celkom taky aky som si myslel ze som, ale aj napriek tomu dufam ze sa v tomto mylis.To ze sa tryznim a vyzivam v tom nieje tak uplne pravda, teda ja si myslim, ale to suvisi s problemom, ktory som tu napisal este pred tym nez som zacal odpisovat na tvoje odpovede.Ale to ze to beriem az filozoficky je celkom mozne.

Ja sa snazim svoj zivot osladit, ale tie vyzvy akoby pravidelne prichadzali a nedali mi pokoj.Nechapem vsak preco si myslis ze sa snazim byt zaujimavy a uz vobec nie mocny.Sme velmi mali na tejto zemi, ale ked ta nieco velmi sklame, uznaj ze mas prirodzene pravo na to aby ta to mrzelo.

Tomuto som nepochopil -

Sam Tektzby píše:Pokud to zvládneš, rád bych to zdokumentoval a natočil.
A hlavně se přestaň zajímat o pózéry co vidíš na internětě, tíhneš k jinakosti a to není zajímavý.
Jem

Školák

Na ruce: 920.80

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 28 úno 2016, 12:53

Kompromis v skutocnosti nejestvuje. Kompromis koreni v dualite, za ktoru treba transcendovat. Mozeme ho robit len dovtedy kym nevidime za tu dualitu.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 28 úno 2016, 13:49

Pokud ti Laveyovskej satanista tvrdí o rituálech co vyvolaj doslova bouři, tak to není Laveyovskej satanista.
Laveyovskej satanismus je totiž jenom filosofie ega a to bez rituálů a model, který sám Lavey nenáviděl.
Ono i proto založil tenhle náhled, aby lidi nevěřili v bohy, magii etc.
Je to jednoduchý, nejsou to lidi za který se prohlašujou ergo to jsou pózéři ;)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Jem » 28 úno 2016, 14:32

Pietko - mohol by si mi prosim ta vysvetlit o akej dualite pises?

Sam Tektzby - no ono je to s nimi takto.Ritual destrukcie vyvolaju jedine vtedy, ked nevidia ine vychodisko.Dalej sa jeden z hlavnych predstavitelov vyjadril, ze ciernu magiu by pouzil iba v pripade, keby on sam bol ciernou magiou napadnuty.A co je hlavne - neuskutocnuju ziadne obete.Jedine co obetuju je ich vlastna energia.Mne praveze oni pridu ako pravi satanisti a to co vravia mi dava zmysel.Ich informacie sa mi zdaju doveryhodne.Oni pre mna niesu nijak zaujimavy (zaujali ma veci co hovorili o magii ale nijak sa im nepriklanam) ani niesu mojimi idolmi.Chcel som sa o nich len nieco dozvediet aby som si urobil aky taky prehlad.Rovnako ako s roznymi inymi nabozenstvami alebo filozofiami.
Jem

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 28 úno 2016, 15:55

Sameček přesně rozvedl a vycítil, proč jsem chtěla popsat ten rituál konkrétně :p Ke každýmu náboženství je podle mě nejlepší přistupovat s používáním "vrozené inteligence", tzn., bez ovlivnění internetem, knih atd. Z Laveyovskýho satanismu pozérství celkem dost vyzařuje :p Je to princip některých konspiračních teorií, který dávají smysl, i když jsou nesmyslem a je paradoxní, že jim "věří" spíše lidé s vyšší inteligencí (tím neříkám, že všechny konspirační teorie jsou nesmysl). A obarvovat bychom měli spíš velikonoční vajíčka než magii :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Jem » 02 bře 2016, 12:33

Razorka Tektzby - neviem vsak ci ich celkom mozme nazvat laveyovskymi satanistami, kedze si ten satanizmus upravili a dokonca sa k nemu aj vyjadrili kriticky.Teda konkretne ten, ktory ho upravil sa vyjadril kriticky.On svoj satanizmus nazyva satanisticky kapitalizmus - presad sam seba a budes mat z toho uzitok aj ty aj tvoje okolie.Ale je uplne jedno ci su to satanisti alebo nie, pretoze tato tema o tom nieje.Aky bude rozdiel v tom ak ten ritual vykona satanista alebo pozer?Asi len ten ze ci to bude vo vedomosti alebo nie, ale vysledok moze byt uplne rovnaky v obidvoch pripadoch.Tento ritual som tu spomenul len preto aby som sa vo svojej horlivosti a pripadnych kritickych situaciach podobnym procesom v nevedomosti vyhol.
Jem

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 01 kvě 2016, 20:29

Pózér jede pózu, satanista se vysmívá křesťanství.
Buď jak Bu´d je obojí velice dětinský, popravdě.
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Předchozí

Zpět na Životní zkušenosti