NeviM

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

NeviM

Příspěvekod NeviM » 13 srp 2012, 01:21

Ahoj všem :) Jmenuju se Michael, je mi 29 let, jsem ze středních čech a jsem blíženec :) Čím jsem starší, tím míň mě zajímají materiální věci a víc ty, co mají opravdu nějakou hodnotu. Na fórum jsem narazil jednoduše náhodou podle klíčových slov astrologie+forum :) Spousta z těch věcí, které se tu řeší, mě zajímala vždycky, ale nikdy jsem bohužel nebyl schopný udělat si čas na to, zajímat se o ně nějak více do hloubky. Momentálně se nacházím ve velice složité životní situaci, ale druhá strana mince je právě ta, že mám konečně čas zajímat se právě o tyto věci. Jde především o magii, astrologii a vůbec všelijaké věci ohledně opravdového fungování celého vesmíru a našich těl a duší podle toho jak to opravdu je, ne podle toho co nám předkládá současná věda. Možná by se to dalo shrnout jednoduše jako hledání pravdy. Jinak mezi mé ostatní zájmy patří od malička hlavně auta, technika, architektura, design atd. Mám klasický blížencův problém, zajímá mě tolik věcí, že jen málokterým jsem byl schopen věnovat se opravdu do hloubky. Posledních cca 8 let se živím kreslením, výrobou a stavbou nízkoenergetických montovaných dřevostaveb. Zatím jsem ale prakticky jen sbíral zkušenosti ve všelijakých formách spolupráce s několika firmami jako taková pravá ruka a děvečka pro všechno a hlavně pro "neřešitelné situace" pod vedením jednoho velice zvláštního člověka, který je opravdu dobrý v těch dřevostavbách, ale má obrovské povahové problémy především kvůli svému chorobnému lhaní, lže úplně zbytečně stále a všem a hlavně sám sobě. Navíc je totálně finančně negramotný a tak dále, no to je kapitola sama pro sebe. Každopádně jsem velice vděčný, že jsem toho člověka ve svém životě měl. Jednak mi předal opravdu špičkové zkušenosti a znalosti ohledně těch dřevostaveb a jednak mi vlastně ukázal snad všechny chyby, které se dají udělat v podnikání a i v osobním životě, nebýt jeho, tak bych některé z nich určitě musel udělat také, ale díky tomu všemu jim ted můžu krásně předejít. Samozřejmě to nebylo zadarmo, stálo mě to hodně nervů, finančních prekérek díky jeho naprosté nespolehlivosti a tak dále. Ale i když to byli situace kolikrát opravdu extrémní, nejspíš mě to obrovsky posílilo. Díky té práci jsem v sobě taky objevil pár svých zásadních předností, jako je manualní zručnost, organizační schopnosti a hlavně při styku se všemi lidmi okolo jsem zjistil že mám asi hodně rozvinutou trojrozměrnou a mechanickou představivost. Vlastně už na třetím baráku v německu jsem měl funkci stavbyvedoucího, přesto, že v partě byli lidi, co měli za sebou již desitky domů, ale proste asi neměli na to ty vlohy nebo snahu, nebo nevím. Postupem času jsem ale tak nějak zjistil, že například šikovnost vlastně nemá s rukama nic společného, je to prostě jen psychický stav, kdy nejsem zatížen dementními předsudky typu "to nejde, to neumím, to jsem nikdy nedělal" plus zkušenosti nasbírané za dosavadní život, protože tyhle předsudky nemám asi prakticky od narození. Jakmile vyřeším tu svoji momentální prekérní životní situaci, hodlám začít konečně využívat svých nasbíraných zkušeností a rozjet svou vlastní firmu, čímž si jednak konečně splním jeden ze snů a jednak budu moci konečně praktikovat svou životní filozofii v práci a ukázat těm kolem sebe, že s poctivostí se stále dá dojít hodně daleko, respektive věřím, že nejdál. Snad se nepletu :) No a v neposlední řadě budu moci plnit lidem jejich životní sny, což pořízení vlastního domu pro drtivou většinu z nich je a ještě k tomu ušetřím lidem spoustu nervů, o které by jinak tak na 90% přišli, protože vetšina stavebnich firem v ČR a stavebnictví vůbec je prostě a jednoduše nezodpovědná zvrhlost a těch poctivých a bezproblémových je opravdu hodně málo :( Jinak mezi mé špatné vlastnosti patří netrpělivost, asi namyšlenost, a hlavně v té své momentální situace psychická labilita a tak dále. Je jich samozřejmě mnohem víc, ale zas tu nechci psát nějaký román :D každopádně se snažím je v rámci možností eliminovat vždy, když si je uvědomím buď sám, nebo mě na ně někdo upozorní ;) K těm dobrým patří kromě již výše zmíněných asi dost rozvinutá schopnost empatie, snaha pomáhat všude kolem sebe (poslední dobou jsem si uvědomil, že možná až přehnaná, čehož dost lidí bohužel zneužívá, ať už schválně, nebo následkem své nesoudnosti a dost se zaobírám myšlenkou, jestli bych neměl začít být trochu sobecký a takové lidi, co jen berou, ale nedají nic, ze svého života prostě vyřadit, asi by se mi pak lépe dýchalo) a asi ta soudnost. A smysl pro humor je asi taky jedna z tech nejvyraznejsich :) Na foru jsem teprv od včera, ale už podle těch pár příspěvků v několika málo tématech, co jsem stačil precist, se mi zda, že tu hodně inteligentních a duševně velice vyspělých lidí. A kromě toho, že takové lidi proste miluju, jsem presvedcen ze by mi to tu mohlo hodne dat. Ja na tom nejsem bohuzel moc dobre v tech oblastech o ktere tu jde, ale tak budu rad, kdyz zas ja treba budu moci pomoct nekomu v tech svych silnych oblastech, coz jsou predevsim auta a stavebnictví celkově, hlavně teda ty dřevostavby. Je mi jasne, ze s tim jsem tu celkem k "prdu" ale tak uvidime, treba se nekomu bude ma pomoc nekdy hodit ;) Tak takhle ve zkratce koncim, v pripade zajmu rad na cokoliv odpovim ;) jo jinak dalsi muj problem je mozna ten, ze nejsem schopen ve zkratce formulovat to co chci vlastne rict, tohle jsem puvodne zamyslel jako stručné představení se na 4 řádky :D a taky kolikrat neschopnost dotahnout veci do konce, takovej malej priklad je to jak ted ke konci uz jsem nejak linej zabývat se interpunkcí ;) Mějte se všichni co nejlíp, věřím že se mi tu mezi vámi bude líbit a že ani já vám nebudu vadit ;)
NeviM

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: NeviM

Příspěvekod Razorka Tektzby » 13 srp 2012, 15:27

Vítej :) Pěkný to počteníčko :D Abych byla upřímná, tak jsem se nikdy nezajímala o věci, co se tu řeší nějak aktivně, v podstatě když drahý (Sam) tohle fórum vybral, tak jsem si řikala, čím tu asi tak já budu moci přispívat a hle, ono to i jde :D Takže, i když teď píšeš, že na tom nejsi dobře v oblastech, o který tu jde, tak třeba budeš překvapen. Vždyť ono stačí se jen kolikrát zamyslet a napsat svůj názor :) Jo a koukám, že se držíš citátu: "Uč se i z chyb druhých. Život je příliš krátký, než abys je stihl všechny spáchat sám." :D A oceňuju smysl pro humor ;-)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 13 srp 2012, 16:16

Zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 13 srp 2012, 21:20

Take Vas vitam zde!
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod NeviM » 14 srp 2012, 00:52

Děkuju Vám za přivítání :) hned na začátek taková věcná, tady není běžné automatické tykání? já jen že jsem na to na forech tak nejak zvykly, ono uz jen proto, ze podle nicku tezko poznam, kolik dotycnemu je, navic podle me to vytvari uvolnenejsi pratelstejsi atmosferu atd. navic uctu k cloveku dovedu vyjadrit i jinak ;) Doufám, ze se na me Arpaix nebude za tohle zlobit, nemyslim to nijak zle, jen me to proste trosku zarazilo, tak se radsi rovnou ptam, jak to tu chodi, abych byl za tydýta jen jednou ted a ne pak opakovane ;)
Razorka: jsem rad, ze sis pekne pocetla :D ja se o to bohuzel taky nikdy nezvladl zajimat aktivne, ale poslednich par mesicu mam "skoropritelkyni", ktera se minimalne o tu astrologii a magii zajima trochu aktivneji, tak i diky ni se snazim cerpat vice informaci. Pak taky diky tomu neobvyklemu dostatku casu. Ten citat jsem v zivote neslysel, ale asi se jim docela ridim :) ja se teda umim poucovat i z vlasnich chyb, ale mam velkej talent delat v zivote stale nove chyby, ktere jsem jeste neudelal :D ale posledni tri roky se prakticky vsechny ty zasadni tykaji jiste nespravedlivosti, ktera se mi stala a s kterou se nejak neumim porad vyrovnat, protoze nespravedlnost proste nenavidim a jeste to ma co docineni s urcitym omezenim me svobody, kterou zase naopak naprosto miluju. Vlastne proc to nerict, jde o to, ze jsem prisel o ridicak na zaklade toho, ze mi rekli, ze jsem v sobe mel heroin a pervitin a to i po krevnich testech a to jsou drogy, ktere jsem v zivote nevidel ani z rychliku, natoz abych je mel v sobe... A krome ttoho, ze rizeni auta miluju, jsem je hlavne nezbytne potreboval ridicak k nejakemu normalnimu fungovani v praci. Je to o tom nasem zvracenem statu, ve kterem se clovek spravedlnosti docka jen nahodne obcas, jinak "spravedlnost" ridi vetsinou penize a moc.. Jinak co se toho humoru tyce, nejspis vzhledem k me touze zivot prozit a ne prezit, si obcas privodim takove potize, ze bez nej bych to snad asi ani nedal, at si rika kdo chce co chce, tak smich je proste nejvetsi lek na psychiku v kazde tezke situaci, takze jsem za to velmi rad, ze k nemu mam vztah, jaky mam ;)
Jinak s tou skoropritelkyni jsme se posledni dobou zacli aspon trochu aktivne zabyvat telepatii a telekinezi. Napriklad dneska rano jsme si oba udelali z papiru a spendliku PSI-wheel. Ona to roztocila prakticky okamzite (je beran, to bude tim:) me se to dneska nepovedlo, tak vkladam velke nadeje v zitrejsi rano... sakra vlastne uz dnesni :)
NeviM

Školák

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 14 srp 2012, 07:57

Vítej...
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Metcheque » 17 srp 2012, 14:04

vítej
Metcheque

Učeň

Na ruce: 232.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod NeviM » 17 srp 2012, 18:09

diky, diky :)
NeviM

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..