Noční můra

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Noční můra

Příspěvekod Noční můra » 13 pro 2016, 17:49

ahoj
tak jo, přece mě někdo hned na začátku dostal ( Razorka ). Přiznám se, že jsem se chtěl tomuto tématu vyhnout, protože nemám moc co bych o sobě psal, resp. mi není moc příjemné o sobě psát, raději naslouchám jiným. Chtěl jsem se tak nějak nenápadně vmísit. Ale to asi nepůjde. Co jsem stačil v rychlosti zaregistrovat, je že sem přicházejí mladí lidé, což už taky nejsem a je tady mnoho příspěvků kterým opravdu , ale opravdu nerozumím ( ale rád si je přečtu ). Musím zatím filtrovat, zda se jedná o věci, které již dávno znám, ale tak nějak jinak, nebo jsou to věci založené na spisovatelském umu pisatelů.
Já už překročil čtyřicítku ( dříve jsem si myslel, že člověk po čtyřicítce je už mrtvolka ) a tak nějak pokračuji životem dál, hned musím dodat, že se stále cítím na ... náct. Jak jste si už všimli, tak jsem v mládí pokoušel spoustu věcí, nejdříve z nudy, pak s velkým zaujetím. Ne tedy věci které pokouší dnešní mládež, na to v té době nikdo nepomyslel, byli jsme tak nějak hloupoučcí a díky za to. K něčemu mě to dovedlo, něco mi to vzalo, ale dnes s odstupem let tomu stále věřím a předně mi to dalo víru. Ať už víru v boha, tak víru v duchovno jako takové. V mládí jsem vyrůstal na samotě v lese, po řadě oklik jsem se zase do lesa vrátil a jsem tam velice spokojený. Les mě živí a ještě mi přináší spoustu zajímavostí a tajemství o kterých se určitě ještě rozepíši. Tak nějak ho vnímám jinak, než prostý turista ( když se nikdo nedívá tak hladím prastaré stromy a zdravím je, ale to nikde neříkejte všichni by se mi smáli ). Rád objevuji tajemství, která samozřejmě už všichni dávno znají, ale je to fajn pocit něco pro sebe vypátrat a kouknout se na místo kde jsem vyrůstal a několik desetiletí běhal a nevěděl, že tam kdysi bývalo to či ono. Jinak miluju staré věci, ale nejsem žádný sběratel, jen je dovedu ocenit.
Můj celoživotní koníček a teď už asi jedinej jsou psi, mám doma tři super rozmazlený německý ovčáky a fakt to stojí za to. To jsou největší rušiči při sepisování těchto řádek.
Tak to je asi tak v rychlosti vše. Těším se, že tady doplním znalosti a poznám nové příběhy
a možná i ty své předám ostatním.

--------------------------------------
EDIT by Razorka/založení nového tématu pro přehlednost
Noční můra

Školák

Na ruce: 388.01

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Noční můra

Příspěvekod Razorka Tektzby » 13 pro 2016, 22:07

Vítej :) Nenápadný vmísení se neprošlo a vyhnutí se představovacímu příspěvku se nepodařilo, na začátek dobrá bilance :D Každopádně jsi přemýšlivej a spjatej s přírodou, to je velmi dobrá kombinace :) Co se týče hlazení stromů, tak to dělám taky. Je prokázanej pozitivní vliv přívětivýho hlasu na květiny a stromy s hlazením na tom nebudou jinak. Vyplývající rada tedy zní - mluvit na květiny a hladit stromy :D

-------------------
Vzhledem k tomu, že bylo toto téma přesunuto z tématu Blešík, tak jen doplňuju pro souvislosti:
Razorka Tektzby píše:A jen pro zajímavost a pod čarou :p Můžu si tu vesele aplikovat synchronicitu, protože v prvním odstavci je napsáno "noční můra" a novej uživatel Noční můra přispěl v několika tématech hned následovně :D

Noční můra píše:tak jo, přece mě někdo hned na začátku dostal ( Razorka ).
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 14 pro 2016, 13:03

Zdravim Ta tu,

To musis byt naozaj dobry cvicitel ked sa ti dari bez ujmy na majetku byvat s troma ovciakmi :D. My mame doma jedneho Jack-Russela a to mame dost. Co sa tyka vplyvu hlasu a hudby na rast kvetov, sa mi vybavila spomienka ked taky experiment robili v seriali mythbusters :D
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Noční můra » 14 pro 2016, 19:29

Nee, oni cvičí s námi. Nejdřív mimozemšťani ( jeden je ALF ) pak dlouho nic a pak kdesi v dáli naše potřeby.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Noční můra

Školák

Na ruce: 388.01

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 pro 2016, 18:24

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..