Nový člen komunity, Halelujah !

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Nový člen komunity, Halelujah !

Příspěvekod halelujah » 28 lis 2015, 13:51

Zdravím , na toto fórum som zavítal hlavne z dôvodu inšpirácie a že by niekto povedal ku mojim príspevkom svoj názor. Na cz-sk fórach som bol dosť aktívny ale veľa z nich zaniklo alebo sa stali neaktívnymi až mŕtvymi a sem som prišiel že to tu až tak mŕtve nieje (i keď odpovede tiež idú pomaly).

Môj taký koníček je zbieranie techník mám takú svoju knižôčku a tam zbieram všetky svoje poznatky. Veľmi ma fascinujú miesta našich predkov rôzne ruiny a zátišia , taktiež rád skúmam ako získať viac energie a moci . Rád sa zlepšujem a dosť mi v tom pomáhaju moji spoločníci a z nich je zopár vážne veľmi nadaných talentom . Taktiež rád čelím novým výzvam v podobe utkania z iným "uživateľom mágie". Môj živel je zem a napriek viac než 7 ročnej praxi v magii nie som poverčivý a všetko berem racionálne taktiež ma štve že i po takom čase sa nájdu mágovia a dokonca aj na slovensku ktorým čelím a prehrávam . Z magiou som začal vďaka rôznym čínskym cvičeniam na energiu , pretože som mal zdravotné problémy . Ale to som vyriešil iným spôsobom a to posilkou a jedálničkom kedže viem že určité problémy nevyrieši magia (i keď je pekné a naivné si to myslieť že) či už lásku alebo peniaze . Časom som zistil že mám talent , a dlhý čas som sa zlepšoval začal som pomáhať známemu bol rád pretože som mu pomohol oveľa lepšie ako veštica predtým . Tá sa ale naštvala a posielala na mňa negatívnu energiu , útoky atď. ja som dovtedy nevedel ako útočiť ale postupom času som sa to naučil od prírody a skúmaním jej techník , preto nenávidím všetkých ľudí ako ona čo predávaju magiu za peniaze a slubujú veci ktoré sa magiou nedajú spraviť ako je láska ,peniaze či osud (a pritom sú to tie najatraktívnejšie veci ) naštastie sa nemohla môjmu talentu a schopnostiam rovnať . Najprv som to uhral do remízy až som vytvoril elementála ktorý na nej parazituje a použil množstvo techník . Ďalších pár rokov som zosilnoval , objavoval nové techniky a cestoval po slovensku. Takto sa mi časom do cesty postavili rôzny mágovia čo mi zocelilo obraz že musím ešte zosilnieť aby som mohol byť slobodný aby si títo mágovia nebránili svoje miestečká proti mne . Tiež som si v okolí našiel pár priateľov ktorých to tiež zaujímalo , boli dvaja a spoločne sme robili magiu a objavovali nové techniky , zosilňovali bolo to vážne super pretože sme šli napr. do banskej štiavnice spolu aby sme tam získali drahé kamene ktoré sú tam lacné a dajú sa nájsť po okolí . Všetci sme zosilneli a boli veľmi šikovný , ja som začal písať z jedným kamarátom web . Na ňom sme učili ľudí magiu aby sa sami vedeli chrániť a liečiť aby nepotrebovali mágov za peniaze . To sa ale viacerým znepáčilo a písali nám výhražne emaily. Ale podarilo sa nám veľké šťastie a jeden muž nám chcel zasponzorovať náš web . Mal sa s ním stretnúť kamarát , boli sme veľmi šťastný pretože šíriť naše znalosti čo najviac ľuďom bol náš sen . Kamarát sa ale vrátil zničený a smutný , okrem toho že ten muž odmietol zasponzorovať náš web dokonca ho vylákal len aby zistil totožnosť toho kto robí ten web , porezal ho a zobral si kamarátovu krv. Tomu sa nedali ďalšie týždne spávať , bol smutný a slabý , veľmi chradol . Mne kedže mi na ňom veľmi záležalo a veľa sme toho zažili som sa snažil mu čo najviac pomáhať , ale keď som použil svoj vnútorný zrak videl som niečo hnusné , neskutočné množstvo negatívnej energie ktorá sa hromadila a hromadila . Nakoniec to vyustilo že mal autonehodu , a chcel skoncovať zo svojim životom. Ja som ho ale odhovoril , on sa nato odsťahoval za svojou rodinou do ameriky. Boli sme už len dvaja bol som veľmi smutný kvôli tejto udalosti a určite som chcel nájsť tých čo mu to všetko spravili aby vedeli aké to je . Ale stále sa snažím byť pozitívny aj keď ma to veľmi zarmútilo , stále sa snažím zosilnieť a objavovať nové techniky.

Neznášam ľudskú hlúposť a naivitu . Kedže ale vypisovanie na fórach a hovorenie ľuďom že peniaze,lásku ani štastie im nevie privolať magia ani im nezistí ich osud nevyriešilo nič. Tak som pracoval na svojej stránky a zdieľal svoje myšlienky , pretože nenávidim nesúrodu magiu kde je zmiešané všetko od scifi,fantasy,biblie,rozprávok,výmislov a bludov a dokonca je toho veľa na tomto fóre tak na mojej stránke šírim pohľad na magiu ktorý je od tohoto očistení a viem to vďaka tomu že nekopírujem všetko od ostatných stránok na svoju ale mám to zo svojích skúseností.
halelujah

Školák

Na ruce: 372.37

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Nový člen komunity, Halelujah !

Příspěvekod Arpaix » 28 lis 2015, 19:35

Vítam Vas zde. Já pisi nejvyce do rubriy, Uceni starych mistru,a mym hlavnim zajmen je historie Svateho Officia. V CE nepisi take mimo tohoto fora nikde, jen na facebook, ke mam skupinu s nazvem: INSTRUCCIONIS ANTIGUAS, pisi spanelsky, portugalsky,a francouzsky, obcas anglicky. Ziji ve Finsku.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 28 lis 2015, 21:41

Zdravím,
No každý máme svoj život všakže, tak ľudia odpisujú keď je čas ;).
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 28 lis 2015, 22:10

Z tohoto představení se mám takovej rozporuplnej pocit, abych byla upřímná. No, vítej teda :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Pest » 29 lis 2015, 19:54

Pěkný příběh. Vítej a ciť se mezi námi jak nejlépe budeš umět. :)

P.S. Jen bych si dovolil takovou stylistickou poznámku: Jsi - li fanda delších příspěvků (jakož je například tento představovací), využij ku psaní odstavců. V Tvém psaní se pak lze lépe orientovat a nestane se, že by se čtenář do příspěvku zamotal a musel jej pak pročíst zpětně. !no1
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 30 lis 2015, 03:28

Welcome :)

Ak chceš naozaj získať moc, tak rozšír svoje vedomie osloboď sa od všetkeho čo ta púta a získaš toľko moci že žiaden človek ktorý chodil po tejto zemi sa ti nevyrovná. Samozrejme robím si srandu nieje to ľahké a ani nikdy nebude už len niektorý majstry ktorý skúšali prejsť do 4 čakry a zažili na pár sekúnd osvietenie a potom padli dole naspäť. A niektorý tam ostali ale samozrejme nieje to také ľahké platia isté zákony a je treba neskutočnej práce na presun ale o tom by to malo byť.

Mágia je vec ktorú vnímam po dlhej dobe ako pomocnú barličku skôr som bol ako obarený a zaujimalo ma naozaj všetko ohľadom nej ale teraz po čase keď si uvedomím že svet vyzerá inak ako by som možno čakal. Zo začiatku áno bolo to vyslobodenie z nudného sveta a niečo čo ma začalo zaujímať ale našiel som niečo v čom by som sa chcel zmeniť a to asi zbavenie sa strachu a pokračovať po tej pomyselnej ceste vývoja. Mágiu každopádne vnímam neutrálne nakoniec záleži na každom kto a ako ju použije. Som rád že si prišiel na fórum a podelíš sa z nami o zážitky a skúsenosti.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 pro 2015, 01:08

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..