Oči

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Oči

Příspěvekod thechosenone729 » 08 dub 2015, 12:11

Neviem kam som to mal zaradiť tak prepáčte za zle zaradenú tému, asi pred necelým týždnom som pri meditácií počul nejaký divný svuk ako keby bublala voda. Neriešil som to bolo už večer šiel som si ľahnúť spať no a potom začalo peklo, všetko čo som videl bolo tak 5-6 krát jasnejšie než normálne. Ten neskutočne nepriemny pocit keď si uvedomím že mi na oko dopadá svetlo je na zbláznenie neviem sa toho zbaviť a vkuse si ho ovedomujem jedine ak zmizne to vtedy keď sa sústredím na niečo úplne iné. Teraz je to trošku lepšie ako v prvý deň ale stále je to peklo višiel som rano o 3 zo psom von a poulična lampa bola neskutočne nepriemnou záležitostou asi ako slnko. Šiel som s tým k doktorovi a povedla mi že oči sú úplne v poriadku ale dala mi na to nejaké kvapky či čo za hlúposť a vôbec to nepomohlo. Trošku som sa to naučil zvládnuť ale nedokážem to obmedziť síce jeto v noci super ale cez deň je to peklo, neviete čo s tým ?
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,333.04

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Re: Oči

Příspěvekod Akyana » 09 dub 2015, 14:19

Slunecni bryle?
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Re: Oči

Příspěvekod cestovatelprvy » 11 dub 2015, 14:00

To Akyana:
Mám problém podobný ako on, ale slnečné okuliare som nikdy nepoužíval. Oči si pomaličky zvyknú na svetlo, len nie je isté, že sa tým ostrým svetlom neničia.

To thechosenone729:

Neviem, či som to pochopil správne, ale aj v dokonalej tme, je celkom dobre vidieť určité veci. Keď som bol malý zo začiatku som sa veľmi bál tmy. Ale neskôr, ako som tú tmu spoznával, pozoroval som veľmi dlho tmu. A naučil som sa v nej pohybovať. Niekedy stačí len chcieť vidieť a vidíš niečo viac, ako bežní ľudia. Ale Tebe sa to stalo od niečoho. Nie je to zlé. U mňa je to trošku inak. Väčšie svetlo vidím preriférnym videním, teda zaostreným na nekonečno a to na čo mierim pohľad vidím úplne tmavé. Ak chcem si pozrieť v tme niečo čo je predomnou, tak sa pozrem bokom a vidím zreteľne to, čo som videl tmavé.
cestovatelprvy

Školák

Na ruce: 837.39

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Zpět na Životní zkušenosti