OBE - out of body experience

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

OBE - out of body experience

Příspěvekod Saniel » 20 led 2012, 11:06

Zdravim :) chtela jsem se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenosti s OBE. Do dneska jsem o tomhle vubec nevedela a nezajimala se o to, ale dnes v noci se mi neco stalo a kdyz jsem to rano rekla kamaradovi tak se zacal smat, ze se mi prave tohle povedlo, aniz bych o tom vedela... Zacal mi o tom vypravet, ze se o to snazi uz nejakou dobu, precetl spoustu knizek, ale nikdy se mu to nepovedlo. Kdyz mi popisoval, co se behem toho deje a jak to poznam mela jsem husi kuzi, protoze vsechno tohle se mi stalo. Ani jsem mu nemusela rict zadne detaily, vsechno vedel a ja jenom koukala s otevrenou pusou.... Klidne se tady sverim s mym zazitkem, ale chci jen prvne vedet, jestli taky mate nejakou zkusenost :) Hezky den !
Saniel

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: OBE - out of body experience

Příspěvekod Avangard » 20 led 2012, 11:55

Jo jsou tu lidi co mají stejný zážitek jak ti, ať cíleně nebo náhodou. Tady na foru to najdeš pod pojdem AC- Astrální cestování. Pokouší se o to spousta lidí a někomu se to i povede a někdo na tom dře kdo ví jak dlouho a nic. Máš docela štěstí, že ti to jde takhle samo, jen by to chtělo naučet se to ovládat a vstupovat do astrálu vědomě. BTW: osobně s AC zkušenosti nemám, nikdy sem se o to nepokoušel. A ješte chvilku to zkoušet nebudu, nějak na to nemám level a nechci se tam nechat sežrat za živa.
Jeden ze čtyř.....
Avangard

Školák

Příspěvekod Saniel » 20 led 2012, 12:45

diky za odpoved. Uz tam koukam a je tam hoooodne informaci :) soupnu tam teda svuj zazitek. hezky den!
Saniel

Školák

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 20 led 2012, 19:41

Já osobně to trénuju.Už mne nebavily ty internetový návody a tak jsem si prostě koupil knihu. :D Vizualizace pro mne problém páč už jsem jí měl nacvičenou.Uvolnění také zvládám.Ale stále a stále,to nějak nejde. :(((
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy