Odlisny nazor

Veškere vyřešené temata

Re: Odlisny nazor

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 zář 2012, 20:49

Já do toho vstoupím, Arpaix opravdu před tím, než jsi začala s něčím, co se samo snaží být krystalicky čisté, ale potlačuje práva lidí a jejich názory, jsem tě bral jako dobrého diskutujícího. Ale co jsi tu začala brojit proti "špíně a hnusu" lidstva, musím uznat že mý uznání upadá. Před tím jsi tu psala jak nesnášíš lidi, co vypálili Carcassonne a teď je tu proklamuješ. Napadáš absolutně bez servítek možnost jedince na názor a pak se stahuješ s tím, že to tak není. Popradvě od chvíle co jsi začala s celým tím inkvizitorstvím, se víc a víc měníš a to v docela dost atakující osobu. Poprvé jsem to bral jen jako tvůj temperament, ale jakmile je to podruhé, potřetí etc. etc. tak se na mě nezlob, ale nebaví mě to. Tvůj zájem co se týkal nekromantie byl usměrněný a nebojím se říct vážený, ale co se týče napadání historie skrze tvojí Inkvizici, napadání lidí s jinným názorem a finálně tvého úletu s postiženými a to jen kvůli ikonám, co jsi teď vynašla a kvůli názorovému směru, který sám osobě dál jen napadá jedince a jeho právo na vlastní myšlenku, to se mi zdá dost špatné. Je mi opravdu líto, že celá situace zaběhla až do tohohle bodu.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 05 zář 2012, 21:24

Ja se nijak nezmenila, ja jen drive nedavala toto najevo,a snazila se zde dostat nazor lidi na Cirkev a historii,a proto i skladala par humornych basni. Napred jsem cekala na reakce, abych vedela jak jsou vseobecne lide v CR na tom s virou a dovedela se jejich nazor. Ja jsem jinak stale stejna, o tuto historii Svatych Tribunalu zajimam se jiz 30 let,a k necromantii se dostala pres muj zajem o historii a pres obdiv jistych historickych osobnosti.
Ja postizene lidi nepadam, toho se zde chytate Vy. Vim, ze dite za to nemuze,ale ten zpusob jakym dite vzniklo. A ten autismus tezkeho stupne spojeny s ADHD se mi zda jako trest pro matku za jeji drive nezrizeny sexualni zivot.
Vzdyt se mohla ovladat, mohla muze poznavat, bavit se s nim,a ne s nim jit hned do postele, s tim meli pockat az po svatbe. Clovek musi umet krotit sve sexualni vasne. Ja ziji take v askesi a celibate.
Fysicka laska je neco necisteho, mne se hnusi vse telesne.
Ale ja nikoho nekritusuji, ani nenapadam, ani neutocim. Podivejte se co pisi o tom Uceni starych mistru- jen ciste o historii bez zadne emoce. Ano, ja obdivuji nektere historicke osobnosti,ale o tom zde az tak moc nepisi. Az jsem psala ze mi je velmi lito ze byl znicen hrob meho duchovniho Otce, Jeho ostatky exhumovany, znesveceny aspaleny v r 1834. Tak dopadlo i mnoho dalsich Otcu- to je mi lito.
Ale v diskusi nikoho nenapadam a uz vubec ne fysicky nemocne. Sama trpim neprijemnymi zdravotnimi potizemi (zanetem jicnu i zaludku). Je mi lito, ze se mnou nesouhlasite,ale ja nikoho nenapadam.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod meme » 05 zář 2012, 21:29

Opět narážíme na to, že každý člověk je jiný, nikdo není stejný ;)
Ať si cokoliv odůvodníme jakkoliv , asi nikdy nedokážeme prokázat, že se skutečně jedná o skutečnost.
meme

Učeň

Na ruce: 5.45
Banka: 49.97

Poděkoval za: 5 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 4 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 05 zář 2012, 22:31

Soucastna doba je plna takoveho "pseudohumanistniho tresteni" a je to po celem svete. Dnes je udaja svoboda slova,ale ani ta neni 100%. Jsou stale nektera tema, ktera jsou tabu. Svetu vladne jakasi humanistni fales. Uz se veci nesmi nazyvat pravym jmenem, uz se nesmi ani rikat ze napriklad mimomanzelsky pohlavni styk je hrichem, ci ze homosexualni styk je hrichem. Svobodne se muze davat na jevo laska naprikald k Matce Terese, ktera mi osobne sympaticka neni,ale jiz se nesmi verejne davat na jevo laska i obdiv k Tomási de Torquemada. Pritom On byl daleko pravdivejsi, vzdelanejsi, chytrejsi, silnejsi nez matka Teresa.
Ja si vsimnula ze ac je svoboda projevu, tak vlastne mnoho veci je tabu,a to verejne uctivani Otcu Inkvisitoru, obdiv ke Svate Inkvisici. Ale jsou i jine veci, ktere jsou tabu. Proc?
Kazdy muze mit za vzor koho chce, je svoboda. A je az hystericke takove ty " reci o humanite".
Ja nici nazor nenapadam,ale osobni muj nazor je ze by nemely byt odmenovany ve forme statnich podpor zeny, ktere zily nevazanym sexualnim zivotem,a pak ty nasledky te sexualni spustlosti aby mel zivit stat?
Cim se takova zena zaslouzila o to aby ji i plod jejiho hrisneho stylu zivota, ktery bude v budocnosti neschopen sam se uzivit, zivil stat? Kolik jsem od statu dostala ja ? NIC. Tak proc mam ze svych dani platit plody bezbozneho hrisneho jednani a podporovat tim neodpovednost v sexualnim zivote!
Ja zaplatila mnoho dani za 22 let prace,a komu? Sama nedostanu nic ani kdyz onemocnim.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 zář 2012, 00:22

Mimomanželský styk ani homosexualita není hřích a upozorňuju, že je to další přešlap proti pravidlům fóra!!
Ve dvou týdnech se ti podařilo porušit všechny druhy všechny dodatky k pravidlu číslo deset a to v celkových třech bodech!!
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Materidouska » 06 zář 2012, 10:09

Tak já se musím Arpaix zastat. Podle mě její názory žádnou skupinu obyvatel nenapadají, píše jen o jednom konkrétním případě, kdy ji vadí že postižené dítě, ktere není schopno existovat samo o sobě musí živit stát a ne jeho matka která ho zplodila. Jako člověk který chodí do práce a platí daně s tímto musím souhlasit- také se mi nelíbí že někteří lidé nepracují a nechávají se živit od ostatních. Chápu, že je Arpaix rozhořčená, když sama těžce pracuje v pohřebnictví již 30 let, nikdo ji nic nedá a musí se postarat sama o sebe. Potom vidí případy lidí, kteří dostávají vše od státu jen kvůli tomu že mají postižené dítě. Ať jde ta matka postiženého dítěte tedy do práce a živí své dítě sama....ač jsem levicově orientovaná, tak musím říct že vidina sociálního státu kde stát doplácí na všechny nepracující a někdy líné občany mě děsí.
Cose týče jejího obdivu k Sv. inkvizici je to její věc, ať si každý obdivuje koho chce když tím nikomu neubližue. Nacista ani eugenik podle mě Arpaix není. Co je na tom špatného když upozorňuje na to, aby si žena dávala pozor s kým otěhotní a pečlivě vybírala otce svého dítěte- každá žena přece chce aby její dítě bylo zdravé a mělo dobrého otce.
A pak ještě bych ráda upozornila na to, kolika lidem zde na fóru Arpaix nezištně pomohla. A tím myslím i sebe, považuji Arpaix za citlivého člověka který se snaží pomáhat kdeto jen jde. Zastává se ve Finsku lidí o které nikdo nemá zájem - jako např. v jednom vlákně kde se snaží pomoci ukrajinským dělníkům, které vykořisťuje jejich zaměstnavatel. Buďme proto tolerantní, Arpaix to nemyslí zle, nemusíme s ní ve všem souhlasit ale také ji nemusíme napadat kvůli jejímu názoru, na který má právo.
Materidouska

Školák

Na ruce: 44.20

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 06 zář 2012, 12:27

Dekuji Vam Materidousko, za zastani. Navysuji Vam karmu. Ano, i Vam se snazila pomoci v kontaktu s Duchem jiz davno zesnuleho. A ano, ja snazim se pomahat i zde ve Finsku jak psala o tech ukrajinskych delnicich kteri pracuji v tovarne i na poli jako otroci za minimalnu mzdy 12-13 hodin denne,a podnikatel jim plati jen 8 euro hrubeho za hodinu,a ani zadne prescasy jim neplati! Ti chudaci pracuji od rana do vecera tezce fysicky a to jen za 1000 euro mesicne! Smlouva je protipravni, delnici nemani narok ani na prestavky na kavu-cigaretu, ani na svacinu, maji za celych 13 hodin prace jen 1 prestavku hodinu na obed. Tim majitel firmy porusuje zakon a ja tem delnikum chci pomoci. Delam to ze mne je jich lito. Jsou v cizi zemi, neumeji rec a nemohou se branit a jsou plne zavisli i s bydlenim na podnikateli-otrokari! Toho jste si Same nevsiml co ja psala, jak snazim se temto chudakum ve Finsku pomoci!!!
Ja se snazim pomoci lidem, kteri jsou vykoristovani, ponizovani, sikanovani. Jsem na strane slabsich vzdy!
Ted jsem tezce onemocnela a od statu bnedostanu tez nic jen zamnestnavatel mi musi platit nemocenskou a o tom se bude jednat za 14 dni- do te doby jszem bez prijmu! Onemocnela jsem infekci kterou lze kvalifikovat jako nemoc z povolani.
Same, ve stredoveku, lide kteri nejszou schopni zivota bez pomoci spolecnosti, se nezachranovali. Nejsem zadny eugenista,ale matka by opravdu mela zodpovedne pristupovat k vyberu otce pro sve dite. A pokud je dite postizene, nemela by automaticky cekat ze ji i jeji dite bude zivit stat! Tito lide se nechaji zivit od statu cela desetileti az do smrti!
OK. A co jeji autisticky syn? Pokud nezvladne ani zakladni skolu, tak nezvladne ani ucebni obor. Nyni bez vzdelani clovek praci nedostane,a tak bude opet zavisly na statu. Dnes lide s VS pracuji jako prodavaci v obchode, neb je mnoho VS a prace neni. I na uklizece nyni chteji vyuceni se, na vse je potreba vzdelani!!
Co bude delat kluk, ktery v 11 letech neumi ani zakladni veci a je na urovni 2 let? Co az mu bude 20? jak se o sebe postara, jak se uzivi? Pokud nezvladne ucebni obor, nenajde ani praci a pokud nebude pracovat, z ceho bude zit??? Ano, tyto lidi zivi stat od kolebky az do hrobu! Napred jejich matky dostavaji priplatky, a pak oni dostanou rovnou duchod v 18 letech, ci socialni podporu,ale tito lide sami se neuzivi. Samae, Vy mne napadate bez priciny! Ja se zastavam lidi kteri poctive pracuji a jsou podnikateli zneuzivani jako otroci. Ja se zastavam chudych lidi a sama lidem nezamnestnanym financne pomaham.Zasatavam se nemocnych apomaham kde se da. Same, krivdite mi.
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Příspěvekod Akyana » 06 zář 2012, 13:30

Arpaix,

napsala jsi, ze s mymi slovy souhlasis.
V tom pripade neni moc, co by se dalo k tomu dodat, myslim.

Je mi lito, ze ta zena Te zranila zrovna v dobe, kdy jsi velmi nemocna
a potrebujes klid.

Zkus si odpocinout a prestan na to myslet.
Pust si treba peknou hudbu, nebo film,
nebo nejakou povznasejici prednasku.

Verim, ze az Ti bude lepe,
budes se zase na vsechno divat jinak.

Vlakno zamykam.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 zář 2012, 13:57

Materidousko já budu souhlasit s volností názora u jedince, pokud samotný jedinec nebude napadat názor a styl života jinného. Tím to končím a přesouvám do archívu.
Sam Tektzby

Site Admin

Předchozí

Zpět na Archiv