P.Believer

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Re: P.Believer

Příspěvekod chmatak » 11 dub 2011, 18:14

P.Believer píše:Ahojky,
jsem tu nový (a doufám, že ne nejstarší). O magii se zajímám už několik let, ale vzhledem k pracovnímu vytížení a nedostatku času se považuji stále za začátečníka. Zatím sbírám spíše teoretické poznatky a do praxe se moc nehrnu, neboť vím, že se v tomto směru dá napáchat dost škody. Rituály provádím pouze "sváteční" (Beltine, Samhain, atd.) ve svém kruhu v lese za domem nebo na mém oblíbeném Ortelu (viz fotogalerie). Hudbu mám rád keltskou, středověkou, relaxační, ale poslední dobou "koketuji" i s gothic metalem, ale nemám rád takový ten uječený styl. Z oblíbených skupin a zpěváků bych uvedl např. Enyu, Enigmu, Mysteru, Nox Arcanu, Ordo Funebris, Faun a z těch tvrdších třeba Eluveitie, Sirenia, Within Temptation nebo Theatres Des Vampires.
Doufám, že tu najdu spřízněné duše, se kterýma se dá rozumně mluvit o magii, paranormálních jevech apod.
Mějte se čarokrásně.

tak s Eluveitie si mi zacinkal na moji notu, moje velmi oblíbená kapelka, dobrý výběr :-)
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: P.Believer

Příspěvekod pentagramové oko » 30 dub 2011, 00:02

Tak že by jsi byl vlk samotář? to se mi nezdá !smejesa! !smejesa! !smejesa! !smejesa!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Předchozí

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..