Představení sebe sama tak trochu jinak a hlouběji / Frosty

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Představení sebe sama tak trochu jinak a hlouběji / Frosty

Příspěvekod xFrosty » 22 kvě 2013, 00:53

Zdravím skupino, či jak Vás všechny nazvat. ( není myšleno nějak špatně :O )
Je toho dost, co Vám chci sdělit, předem chci pogratulovat lidem, kteří si vše přečtou a budu velice rád, za nějaký názor, na situaci a tak podobně :)

Na toto fórum jsem se dostal skrz svého přítele, který je zde pod nickem :"Indiczech".

Něco o mě -> Na tomto fórum, jsem jako xFrosty, ale říkejte mi prosím Frosty. Je mi 18 let a jsem studentem Informační technologie. Celý můj život, se stal zajímavým, když jsem začal dospívat. Víte, prožil jsem si v dětství hrozné psychické trauma, bylo to hrozné, denně jsem se bál o svůj život a nežil jsem zrovna nádherně, naštěstí mě můj otec přebral v mých 15 letech do péče a začal jsem se cítit bezbečně. Byl jsem vždy jiný než ostatní, v dětství jsem byl nenáviděň okolními dětmi, vždy se našel pouze jedinec, který mě bral takového jaký jsem, měl jsem to fakt těžké a dodnes to lepší nebylo, až na střední se vše začlo obracet k lepšímu. ( Omlouvám se za zbytečné informace, jsem komunikativní a rád si s někým popovídám o sobě, moc lidí na to nemám ). Hodně lidem, které jsem měl rád a miloval, jsem řekl hodně a odsoudili mě, třeba mi to neřekli na rovinu, ale vím, že mě vidí jinak, mám zajímavé myšlenkové pochody.... Ale to by stačilo. Teď, proč jsem vlastně tady, proč jsem se sem registroval a konečně Vám napsal ? Chci tu být, mezi lidmi, co věří ve stejné věci, s lidmy, s kterými mohu komunikovat o určitých věcech. Víte, na magii jsem věřil už jako malý kluk ( kdo ne ) Jenže, když Vás to drží až dodnes, je to zvláštní :)

Něco o událostech v mém životě -> Je to asi rok zpátky, co jsem si prožíval hrozné chvíle, dopadl na psychické dne a nevěděl co dělat, je smutné, že jsem to udělal, ale řezal jsem se ( Né moc, mám se hrozně rád ). Byly to spíš škrábance, bylo jich cca 31 na ruce.... Lituji toho. Měl jsem ošklivé jizvy, docela dlouho a bál jsem se, že je rodiče uvidí, ale ty jizvy, se vyléčili a už tam nejsou. Sám jsem se divil, přeci jen, jizvy jen tak nezmizí, ale ty moje zmizeli úplně, už téměř není známka. Vím, toto tak zajímavé není. Ale ještě půl rok zpátky ( tz. Rok a půl ). Se mi udělala jakási kožní nemoc, která se vyskytla, byly to ošklivé krvavé fleky, doktoři mi dali masti, které jsem používal a bylo to dobré,( bohužel nikdo nevěděl co to je -> bylo to podobné lupénce ). Později, se to objevovalo jen, když jsem byl u babičky. Ale jednou jsem si mast zapomněl a zase to frčelo, bylo to svědivé, nepříjemné, opravdu hrozné, pak, jsem byl líný jí používat, tak jsem jí nepoužíval. Po několika měsících, co jsem jezdil k babičce, to ustálo a už se to objevovalo jen málo. Dnes, už se to neobjevuje. Stále to zajímavé není, já vím. Je to půl roku, co jsem opět měl kožní nemoc, ale velice ošklivou tz. "IMPETIGO". Nechtěl jsem k doktorovi a začalo to být horší a horší a dostávat se to do kritického stavu ( odpadává kůže, hnisá, atp. je to hrozně nepříjemné ). Když už jsem šel k doktorce, zdálo se to nebýt tak hrozné. Když se na to podívala, řekla mi :"Vy jste to něčím mazal, nebo bral léky ?" Řekl jsem jí, že ne a její reakce byla "To je divný, neměla bych to dělat, ale pro jistotu Vám napíšu antibiotika". Víte, měla pravdu, divné to bylo. S tou nemocí se okamžitě a neprodleně jít k lékaři, protože ta nemoc se musí léčit antibiotiky. Ale já je nebral a léčil to. Víte, když mi něco je, prostě věřím, že to vyléčím, věřím v sebe sama, věřím v to, že mé tělo si samo najde protilátku a porazí ten virus. Věřím, že to dokáži i bez prášků a poperu se s tím. Ta víra v to, mi nejspíš pomohla ( to je můj názor ). Též si dokáži vsugerovat ze dne na den nemoc, z minuty na minutu obrovské nevolno ( ale to nebude nic zvláštního ). Ale co to léčení ? Jaký je na to Váš názor, náhoda ? Něco bych Vám rád řekl. Nevěřím v to, že to byla náhoda, myslím si, že prostě dokáži, léčit nemoce, jen musím tělo přinutit to udělat, bez prášků.

Proč si myslím, že se dokáži léčit ?

1) Mám skvělou regeneraci a dobrou genetiku
2) Jednou jsem se svým otcem jel v autě a říkal mu o telekinzi, že jsem o tom četl a on mi řekl, že to umí. Byl jsem zajímavý a naslouchal mu. Mluvil o tom, jak kdysi dávno, léčil lidi, několik jich vyléčil. Jeho kamarádi a známi, měli na příklad bolesti kloubů, roky, doktoři pomáhaly ale nějak to moc nezabíralo ( klouby ... ). Dal dotyčnému ruku na místo a vylučoval energii, bolest odešla a nikdy se nevrátila, bohužel, on sám to nikdy nedokázal. Myslel jsem, že blafuje. Dal mi ruku na mojí nohu a chvilku čekal a jen tak lehce sní pohyboval, z ničeho nic, jsem začal cítím teplo, energii, energii mezi jeho rukou a mojí nohou. Dnes, už to můj otec neumí, ale věřím, že já bych to mohl vlastnit taky ( tu schopnost )

Další zajímavost -> Věřím, že je nademnou anděl strážný, už několikrát jsem utekl smrti jen o vlásek, rozhodovali milisekundy, věřím, že mě někdo chrání a hlídá. Váš názor ? Náhoda či je to možné ?

Moje cesta sebepoznání -> Jsou tomu 3 měsíce, co se nevydařil vztah s "přítelkyní". Nějak mě to nevzalo, víte, potom co jsem si prošel prvním rozchodem a dostal se na dno, jsem to nějak ovládl. Následující týden jsem o sobě dost přemýšlel a sám sebe srazil na psychické dno. A snažil se zjistit, kdo vlastně jsem, jaký je můj smysl života, jaký je můj úděl ? Povahou jsem milí a hodný kluk, co rád pomáhá všem v okolí ( ohldně psychologie, dost rozumím ostatním a už jsem pomohl nesčetně lidí a dal obrovskou psychickou podporu ). Ptal jsem se sám sebe, kdo jsem, v tu chvíli, jsem viděl sám sebe. Byl jsem bezcitný, zlý člověk, co chce jen škodit a ničit. Když jsem byl na dně, cítím jsem jen zlobu, nenávist. Radost z utrpení ostatních, má povaha byla jiná, rozvíjelo se to a já to přestal ovládat, ublížil svému okolí. Nedávno jsem to dostal zase pod kontrolu, když jsem viděl sám sebe, zděsil jsem se. Později jsem zjistil, že dokáži ovládat emoce. Dokáži být šťastný ( což jde hůř ) když chci, dokáži nenávidět, být smutný, jen se mi zachce, dokáži se srazit na dno a tam se zkoumat, ale toho se bojím a už jsem to delší dobu nedělal. Víte, poznat sám sebe, je zajímavá věc, do dnes to nevím, ale mám v plánu, na to přijít. Je jedna slečna a v její přítomnosti, se poznávám, vidím někoho jiného než jsem já, je to jediný člověk, který se mnou tohle dělá, je to zvláštní. Víte co je ale ironie ? Když je člověk hodný a milí, a pak někomu dá tz. fakt sadu a ubíží na maximum a necítí soucit. Později se z toho probere a proklíná se za své činy, nevěří, že on by to mohl udělat, prostě jako bych to nebyl já. Jaký názor na to máte vy ? Psychické problémy s dětství ? Náhoda ? Vsugerování ? V mém stavu, jsem chtěl jedno, mít moc a zničit vše, škodit, ubližovat, naplňovala mě lidská nenávist, miloval jsem jí, ale pak mě z toho přátelé probraly. Do dnes si myslím, že na mě mají už jiný pohled.

Omlouvám se za plácání páté přes deváté, mám na srdci mnoho. Toto je zatím vše :) Zdravím Vás Komunito ! :) Budu rád za veškeré Vaše názory, ať je to kritika či ne :)
PS :" Zajímá mě léčení, na př. Reiki. Chtěl bych zjistit, zda proto mám vlohy a začít to rozvíjet, chci pomáhat, léčit sebe a okolí, nechci vidět v mém okolí nemocné, kterým nemohu pomoci" Též mě zajímá magie, ale nevím, zda proto mám vlohy :)
Znamení jsem : Panna. Narození : 19/09/94

22.5.2013 DODATEK -> Zmiňoval jsem zde, že pomáhám lidem v psychických tísních. I když nejsem žádný vystudovaný doktor, přijde mi to lehké, prostě se vžiji do těla jedince a dokáži cítit to co on, mít stejné pocity, tudíž vím, jak mu právě je :) Indiczech se o tom zmiňoval, že to je nejtěžší věc, co se týče duchovního života.
Naposledy upravil xFrosty dne 22 kvě 2013, 11:15, celkově upraveno 1
xFrosty

Školák

Na ruce: 209.81

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Představení sebe sama tak trochu jinak a hlouběji / Fros

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 kvě 2013, 01:18

Docela obsáhlé, zdravim. Jak jsi jinak přišel na tu genetiku, je to docela legrační, protože to co myslíš se jmenuje maličko jinak. Popravdě jí moc dobrou nemáš, pokud se ti rozjela ta choroba!! Jinak nemluvím o tom, že tebou uvedená nemoc je vysoce nakažlivá a popravdě si myslím, že jsi dost narcistní, když se neohlížíš na ostatní. No popravdě z toho, jak se popisuješ ten narcisismus docela čiší. To co se týče psychologické profilizace. Ono teze uzdravení bez léků, dobře, nakazit druhé, tak to teda ne!!
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod xFrosty » 22 kvě 2013, 11:08

Sam Tektzby píše:Docela obsáhlé, zdravim. Jak jsi jinak přišel na tu genetiku, je to docela legrační, protože to co myslíš se jmenuje maličko jinak. Popravdě jí moc dobrou nemáš, pokud se ti rozjela ta choroba!! Jinak nemluvím o tom, že tebou uvedená nemoc je vysoce nakažlivá a popravdě si myslím, že jsi dost narcistní, když se neohlížíš na ostatní. No popravdě z toho, jak se popisuješ ten narcisismus docela čiší. To co se týče psychologické profilizace. Ono teze uzdravení bez léků, dobře, nakazit druhé, tak to teda ne!!

O tom,že mám dobrou genetiku už mi pár lidí říkalo, na příklad kamarád, kdy říkal, že mám 90 kg, ale postavou tlustý nejsem. Mám dost silné kosti, nikdy žádná zlomenina. Svaly mi rostou rychleji než ostatním, lidé to říkali, že má genetika je dobrá. Takže nevím :). Na ostatní se ohlížím, vím, že ta nemoc ne nakažlivá, měl jsem na místě, kde byla zakrytá a používal jsem obvazy, dával jsem si bacha a nakažen nebyl jediný člověk. Vše co jsem používal a v čem spal bylo později vyvařeno, aby bakterie byly odstraněny ;)
xFrosty

Školák

Příspěvekod Indiczech » 22 kvě 2013, 13:55

Zdravím Tě Frosty,

jsem rád, že ses nakonec rozhodl využít tohle fórum, najdeš tu mnoho témat, které jsou v Tvých kruzích zájmu. Na co bych Tě chtěl ale trošku upozornit, tak na to jak píšeš zde na fóře. Fórum carovani.cz je stejné jako jiné fóra, respektuje se tu řád a pravidla, které musí dodržovat bez výjimky každý. Moc se to zde neliší od herních, projektových,.. fórech, až na jednu zásadní věc. Všichni se k sobě chováme s úctou a jako nejvíce blízkému. Pomáháme si, řešíme mnoho témat po magii, sny, filosofii, filmy, literaturu atp. Také nikdo z nás nemusí nutně psát věci jako: "Omlouvám se za zbytečné informace, jsem komunikativní a rád si s někým popovídám o sobě, moc lidí na to nemám". Najdou se lidé, kteří si to nepřečtou s odporem, ale analyzují Tě, budou se snažit poznat kdo jsi - nemusíš se omlouvat za sdílení svých informací s ostatními na carovani.cz. Nemusíš nás ani nějak nazývat přímo skupinou, sice tak fungujeme, ale spíš mi je příjemnější použít "rodina". :) Nebo já to tak cítím. ;)

A jak napsal Sam o té kožní nemoci, tak to bylo od Tebe stejně nezodpovědné, nemáš nejen sebe chránit, ale i ostatní. Nemůžeš svojí hloupostí někoho nakazit. Měl by jsi být zodpovědnější, i k lidem, které neznáš. ;)
Každopádně Ti držím palce na cestě magie. Reiki klidně vyzkoušej, přečti si mnoho literatury a kontaktuj lidi, které s tím pracují. Na fóru je jistě hodně léčitelů, ale jinak také můžeš kontaktovat skupinu EPRV777.

Ať se Ti tu líbí Frosty. :)
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Na ruce: 1,333.63
Banka: 0.46

Poděkoval za: 23 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 23 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 22 kvě 2013, 15:45

Popravdě moc nepomáháš, když jsi bacilonosič jedné z nejagresivnějších nemocí a nejsi v karanténě. Nadále to není genetika a popravdě si začínám myslet, že jsi jenom extrémně narcistický, sebestředný jedinec, co se snaží zalíbit. Popravdě bych rád viděl přetisk lékařské zprávy, protože už teď vyciťuji, že tu něco nesedí. Každý minimálně vzdělaný ti řekne, že obvaz je to nejhorší, co může při infekčním onemocněním mít na sobě a ty se tím chválíš?? A to slovní spojení:"Ostatní říkají.", to je takový nesmysl až to je do nebe volající. Co se týče slova genetika, je to nauka o genech. Nemá to s tím co pisuješ nic společního. To že můžeš mít rychlejší metabolické pochody a lepší úroveň ukládání látek, nepatří pod tenhle název a poprvadě to, že pomáháš lidem a snad léčíš dotykem, pokud jsi nakažený, tím co se mi nezdá, mi nahrává na to, že jsi spíše jedinec co se chce ukázat v očích ostatních. Napadá mě proč, že by to byla ventilace něčeho z dětství?! K tomu by mi přihrávalo i to, jak moc bereš v potaz obraz sebe sama a to i na úkor okolí. Takže podtrženo sečteno, s profilizací výše jsem měl pravdu.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod xFrosty » 22 kvě 2013, 16:04

Edit : Neléčím dotykem. To jsem nepsal :) Nějak sis to špatně přebral. Víš, přečetl jsem si, co jsem napsal a má naprostou pravdu. Když se zamyslím, lžu sám sobě. Ego jsem si vybudoval, abych měl sám pro sebe lepší pocit. Nevím jak to popsat. Víš. Máš pravdu, absolutní pravdu. Docela se za sebe stydím. Díky, že jsi mi pootevřel oči :)

Edit : Jak bych mohl začít s léčením a pomáhat lidem, když je sám vystavuji nebezpečí a ohrožuji. Zachoval jsem se nezodpovědně vůči ostatním.
xFrosty

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 23 kvě 2013, 10:27

Vítej :) Sdělil jsi hodně informací a díky za gratulaci :D Tak nějak mi vyvstávají slova zajímavé, zvláštní a to ve vztahu, že by jsi chtěl takovej být, resp., takovej být pro okolí. Čím to asi bude, že nemáš moc lidí, se kterýma by sis povídal o sobě? Někdy nechat věci volně plynout není na škodu a přílišná snaha naopak uškodí. Co se týče kožních potíží, tak mi to nasvědčuje na potíže s imunitou, na což má vliv i stres. Jinak souhlasím s tím, co napsal Sameček.
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 kvě 2013, 12:47

Jak jsem říkal, metabolika a geny nejsou na takové úrovni, pokud trpíš takovou chorobou. Jakjinak než souhlas s mojí předrahou :-* :-*
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod xFrosty » 23 kvě 2013, 19:51

Razorka Tektzby píše:Vítej :) Sdělil jsi hodně informací a díky za gratulaci :D Tak nějak mi vyvstávají slova zajímavé, zvláštní a to ve vztahu, že by jsi chtěl takovej být, resp., takovej být pro okolí. Čím to asi bude, že nemáš moc lidí, se kterýma by sis povídal o sobě? Někdy nechat věci volně plynout není na škodu a přílišná snaha naopak uškodí. Co se týče kožních potíží, tak mi to nasvědčuje na potíže s imunitou, na což má vliv i stres. Jinak souhlasím s tím, co napsal Sameček.

Lidí tu je dost. Ale nevěřím, že by mě pochopili :) Mám na srdci věci, kterou nemají s realitou nic moc společného a jsou spíš takové sci-fi.
xFrosty

Školák

Příspěvekod praktik » 23 kvě 2013, 20:40

Je pravděpodobné, že máš "čarodějnou vlohu". To znamená, že můžeš skončit i špatně jako velkej černej čaroděj! Myslím si, máš spoustu vlastních věcí na forhontě, jako je ego nebo vlastní životní role. Pokud si nevyřešíš sám sebe, nemůžeš řešit ostatní.
Jestli hledáš cestu, tak nejsem asi ten pravý, který ti správně poradí, .. ale často pomáhá umírněnost a studium :-)
hare om
praktik

Školák

Na ruce: 52.74

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod xFrosty » 23 kvě 2013, 22:30

praktik píše:Je pravděpodobné, že máš "čarodějnou vlohu". To znamená, že můžeš skončit i špatně jako velkej černej čaroděj! Myslím si, máš spoustu vlastních věcí na forhontě, jako je ego nebo vlastní životní role. Pokud si nevyřešíš sám sebe, nemůžeš řešit ostatní.
Jestli hledáš cestu, tak nejsem asi ten pravý, který ti správně poradí, .. ale často pomáhá umírněnost a studium :-)

Jestli se smím zeptat. Z čeho soudíš, že mám "čarodějnou vlohu" ? Jinak děkuji za tvůj objektivní názor :)
xFrosty

Školák

Příspěvekod skupina EPRV777 » 24 kvě 2013, 08:39

Souhlasím s praktikem.
Je zapotřebí nejprve načerpat ze statků hmotných i duchovních a potom až uzraješ teprve rozdávat.
Burčák je výborný ale ještě není vyzrálým vínem je pouze zbaven prvních kalů.
V 18 letech léčit druhé? Zamysli se sám nad sebou co potřebuješ změnit především v sobě samém a teprve potom zkus něco poradit druhým.
Naslouchej moudrům starších a hlavně se nesnaž vše aplikovat hned jinak vyhoříš jako spousta nadšenců před tebou.
To většinou vede k destrukci osobnosti a spousta těchto lidí končí s depresemi z nepochopení a jsou jich plné ordinace psychiatrů, také můžeš ublížit svojí pomocí z neznalosti aniž si to uvědomuješ.
A pamatuj!
Stačí být stružkou vody, nemusíš být vodopádem!
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod skupina EPRV777 » 24 kvě 2013, 08:43

Souhlasím s praktikem.
Je zapotřebí nejprve načerpat ze statků hmotných i duchovních a potom až uzraješ teprve rozdávat.
Burčák je výborný ale ještě není vyzrálým vínem je pouze zbaven prvních kalů.
V 18 letech léčit druhé? Zamysli se sám nad sebou co potřebuješ změnit především v sobě samém a teprve potom zkus něco poradit druhým.
Naslouchej moudrům starších a hlavně se nesnaž vše aplikovat hned jinak vyhoříš jako spousta nadšenců před tebou.
To většinou vede k destrukci osobnosti a spousta těchto lidí končí s depresemi z nepochopení a jsou jich plné ordinace psychiatrů, také můžeš ublížit svojí pomocí z neznalosti aniž si to uvědomuješ.
A pamatuj!
Stačí být stružkou vody, nemusíš být vodopádem!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 24 kvě 2013, 17:14

Zdravím, vítej :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..