Par otazek ohledne Magie

Magie konkrétně i všeobecně

Par otazek ohledne Magie

Příspěvekod Posledni Strazce » 26 črc 2012, 23:46

Ahoj. Vcera kratce po obede jsem se jako vzdy vrhl do sveho sveta, kdyz jsem si sel jako kazde jine odpoledne cist svou knihu. Mel jsem rozectenou zhruba polovinu seste kapitoly a byl jsem u vety : "Na zemi bylo cervenou veci ,nejspis to byla krev, vyznacen symbol hvezdy obtahle kruhem, byla tu citit magie." A to slovo mi vnuklo napad. Zapl jsem si internet a zacal hledat. Dozvedel jsem se co je to magie. ze nejlepsi pro zacatecniky je vyuziti sankalpy ...atd. Potom jsem obevil clanek o astralnim cestovani, zjistil jsem si o tom par veci , co to jsou cakry a tak. Kdyz jsem si to trochu nastudoval ulehl jsem v klidu. A nic. Lezel jsem pres hodinu ve vire ze opustim telo. Po cca puldruhe hodine jsem to vzdal protoze na zacatek to bylo moc tezke. Hned potom jsem nastudoval tak trochu PSIBall a zacal ho zkouset. Ale take nic z teorie jsem toho umel tak polovinu a z praxe jen to co napsali druzi. Hlavne jswm nevedel jak si mam tu energii predstavit.a dnes konecne pokrok. prwdstavil jsem si obrys sveho tela a tam jakoby provazky ktere se linuly z celeho tela do caker a s caker do pate cakry a od tamtud do dlani. Pak jsem si predstavil jak se dlane spojily jakoby elektrinou nebo spis takovyma bleskama a prustred se zacala delat kulicka. Toto vsak stale bylo jen v hlave. Fyzicky se zacaly pohybovat me ruce jakoby byly magnety stou vyjimkou ze se ani nepritahovaly ani neodpuzovaly. Jakoby na kazde dlani bylo plus a zaroven minus ale zacal jsem se na tento jev soustredit takze muj pokus selhal. Ale doufam ze jsem si vedl dobre. co myslite a co bych mel jeste vylepsit a udwlat ?
Když má matka Aegwynn zemřela ujmul jsem se Toho já . muhehehHEHEHE
Život je Bahno a jen Svin*ě v něm umějí chodit.
I špatné je k něčemu dobré.
Jsme tu abychom pobavily Boha/y , tak se snažte.
Svítí svítí slunce nad hlavou...
Posledni Strazce

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Par otazek ohledne Magie

Příspěvekod Pietko » 27 črc 2012, 07:22

Treba trenovat. Co sa tyka energetickej gule som si neni isty realitou. dokazem ju vytvorit... citim ju a v tme ju vidim. Mozno ju dokazem programovat a isto ju dokazem vyslat. No efekt nevidno. Tak je to realne?

Co sa tyka astralneho cestovania, to potrva. Tyzdne, mesiace, roky... treba cvicit. Pozri na diskusiu o astralnom cestovani, dal som tam i navod ako to robim ja. Naucil som to podla toho i brata, takze to isto funguje.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Re: Par otazek ohledne Magie

Příspěvekod Posledni Strazce » 27 črc 2012, 09:34

Díky za Dobrou odpoved. Trénovat acvicit budu urcite v kazde volne chvily :)
Když má matka Aegwynn zemřela ujmul jsem se Toho já . muhehehHEHEHE
Život je Bahno a jen Svin*ě v něm umějí chodit.
I špatné je k něčemu dobré.
Jsme tu abychom pobavily Boha/y , tak se snažte.
Svítí svítí slunce nad hlavou...
Posledni Strazce

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Magie