Paranoia ??

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Paranoia ??

Příspěvekod kllara02 » 22 čer 2010, 15:35

Ahoj, jestli to sem nepatří do toté kategorie, tak se omlouvám.

Ale prostě, potřebuji, abyste mi poradili. Víte, mám takový problém : Když jsem doma sama, třeba tento týden mám neuvěřitelný strach. Bojím se dokonce podívat do zrcadla. Když jsou v koupelně zavřené dveře, pozoruji v zrcadle, zda se klika nepohla, když se ujistím, že ne, nepomůže mi to, prostě mi začne bušet srdce. Nebo taky chodím doma s nožem, prostě se bojím ... Asi to má souvislost s tím, že jsem ve svých čtyřech letech viděla ducha, teď mám strach, že se mi zjeví. Ale proč ?? Vždyť je to už 8 let !! Strašně se doma bojím, zrcadla číhají na každém kroku .. v koupelně, dveře od mikrovlnky, obrazovky od televizí a počítače, skříně .. Proč mám z toho pořád takový strach ?? A rovnou říkám, jestli tady někdo napíše, že mám jít k psychologovi, tak to bude asi houby platné. Nedokážu mluvit otevřeně s cizíma lidma, nanejvýš tak na půl pusy. Je to zvláštní .. na některé učitelky jsem dokonce i drzá, ale když se mám domlouvat třeba se sousedem, který se nedávno přistěhoval, ztratím řeč.
Každopádně .. budu ráda, když mi pomůžete, napíšete, jak se toho strachu z ducha v bytě zbavit, připadám si jako blázen ...
Předem děkuji.
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Paranoia ??

Příspěvekod kllara02 » 22 čer 2010, 15:43

Omlouvám se, že je toto téma tady 2x ... nevím, jak to smazat, vlastně ani nevím jak jsem to vložila 2x .. fakt sorry :-(
kllara02

Čaroděj

Příspěvekod panter » 22 čer 2010, 15:45

Nevadí, už je to zmazané.

No, čo sa týka toho strachu, na začiatok stačí, keď si pustíš hudbu alebo film. A okrem toho, choď von. Choď na miesta,
ktorých sa najviac bojíš, a choď čo najďalej z domu. Ja tomu hovorím - vyniesť svoj strach von. Keď sa vrátiš,
už sa nebudeš báť, ale sa budeš cítiť bezpečne. Tvoj strach zostane vonku.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 23 čer 2010, 08:36

Pantere, to je velmi zajímavý nápad a z mého pohledu možná i funkční. Záleží však na tom, jestli venku najdeš věřší strach, nebo bezpečí. Pokud tam nalezneš to druhé (bezpečí), tak ti tato metoda moc nepomůže.

Zrcadla jsou většinou vsugerovány zkrz filmy, takže se zbytečně bojíš zrcadel. Polož si otázku, jestli jsi toho ducha viděla před sebou svýma očima, nebo v odrazu zrcadla. Jestli jsi ho v zrcadle neviděla, není důvod ho v něm vidět popřípadě hledat.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod kllara02 » 23 čer 2010, 10:02

Nevím proč, ale venku se cítím bezpečněji než doma. Upřímně nevím, jak přežiju prázdniny. Mamka je do 15:00 v práci a já budu sama. Nesmím chodit ven, dokud se nevrátí z práce, protože tady zase řádí ňáký úchylák :-(
kllara02

Čaroděj

Příspěvekod panter » 23 čer 2010, 15:59

V tom prípade môžeš skúsiť ochranný rituál. Kúp si v obchode nálepky so zvieratami. Najlepšie keby to bolo nejaké obľúbené zviera z rozprávky. Potom na každé zrkadlo do rohu nalep jedno zvieratko, a daj mu za úlohu, aby dávalo pozor, aby sa v tom zrkadle neobjavil duch. Ak by sa tam náhodou objavil, tak mu povedz, aby ho zahnalo.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Thoron » 25 čer 2010, 06:09

Ahoj,
myslím, že částečně vím, jak se cítíš. Sám jsem zažil 2 kontakty(sice z dálky, ale pro dítě to je silný zážitek).
Pokud nepomůžou metody sepsané výše nade mnou, zkus tuhle(Já se takhle zbavil strachu, když jsem byl sám doma, soused nebo někdo pořád pravidelně mlátil do něčeho, ale skoro to vypadalo, že to jde z opuštěné půdy, dále jsem pořád slyšel něco jako kroky(ale to byl asi přelud)):
Když budeš sama doma, zkus požádat(zeptat se, nařídit, zakřičet...) to, čeho se bojíš, aby, pokud je přítomno, přišlo k tobě. Pokud přijde, pak se ti omlouvám, ale s tímhle zkušenost nemám :-) ale mohla bys ho požádat o odchod. Pokud ne, zkus to hlasitěji, silnějším hlasem... a opakuj to tak dlouho, dokud si nebudeš jistá, že už nemáš strach.
Mě to pomohlo.
Thoron

Školák

Příspěvekod Akyana » 25 čer 2010, 16:54

Ahoj Klárko,

dobré rady tady.

Já bych ještě jednu přidala.

Zrcadlo jako by bylo proti Tobě- v jistém slova smyslu.
Potom, myslím, že se nebojíš ducha, ale části svého já, které má tak trochu vlastní život za zrcadlem.

Takže.

Zkus , než se podíváš do zrcadla mu něco pěkného říct, pohladit ho, nebo tak.
Zrcadlo je pravděpodobně nejmagičtější předmět co běžně používáme a vůbec si neuvědomujeme jakou sílu má.
Když bude na Tvé straně, bude Tě chránit.

Teď k té bytosti.

Zapal svíčky a posaď se k zrcadlu.
NE V NOCI!!!
Pusť si pěknou hudbu a zapal i třeba tyčinky, prostě, aby si se cítila dobře.
Klidně si pozvi i dobrou kamarádku.
Chvíli se dívej do plamene jedné ze svíček, optimálně bys tam měla tři za sebou a jednu před sebou
a pak dvě v nejtemnějších koutech místnosti, nebo vzadu a jednu na okně.
Jinak stačí dvě..jedna před Tebou, jedna za Tebou.
Dívej se asi 5 minut do svíčky (ne o mnoho méně) a představuj si, že v sobě pálíš všechny vazby k té druhé, co Tě straší a zranují.
Že do Tvého srdce a do zrcadla září jasné světlo a očisťuje vše, co má být očištěno a prosvětleno.
Pak se podívej do zrcadla a do svých zrcadlových očí a najdi jí.
Pověz jí, co cítíš a že bys chtěla, abyste byly přátelé a aby i byla třeba Tvým rádcem.
Až skončíš, soustřeď se jenom na ní a zároveň na svíčku ZA TEBOU -nedívej se na ní, ale vnímej jí (ale víc se soustřeď na Ní)
Nech, ať Ti odpoví, jak bude chtít.
Pusou (která asi bude Tvoje)
Očima, nebo jinak.
Všímej si očí...pokud budou i tak nepřátelské, poděkuj,
soustřeď se na svíčku před sebou a jak jí zhasneš skončí i vaše propojení..pro tentokrát.
Pak bychom to musely udělat jinak.
Pokud oči budou přátelské (samozřejmě se musíš soustředit na ní)
potom si můžeš představit jak plamen svíčky mezi vašimi srdci tvoří zářivé lanko, které Tobě i jí přináší radost, lásku a harmonii.
Pokud bude souhlasit, že bude Tvým rádcem a oči budou přátelské,
můžeš se jí zkusit zeptat, když budeš potřebovat.
Zatím ale ne na nic důležitého.

Myslím, že máš mocnou příležitost..využij jí !no1
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod kllara02 » 25 čer 2010, 18:14

no, abych to řekla ... nebojím se sebe, ale někoho cizího. Když příjdu k zrcadlu, podívám se na sebe jen krátce, potom poslouchám všechny zvuky , jestli náhodou u mě doma někdo není. A teď buď pozoruju kliku jestli se nehýbe nebo když jsou otevřené dveře, tak pozoruju, jestli kolem někdo neprojde. Problém je v tom, že při každém pohledu na zrcadlo začnu myslet na duchy, jak NEMYSLET ?? :-/
kllara02

Čaroděj

Příspěvekod shewolf » 25 čer 2010, 21:57

akyana píše dobré rady,zrcadlo je tvůj problém,nemysli na duchy a mysli na něco pozivně krásnějšího-oblíbený serialový postavy atd.čím více budeš myslet negativně tím více to na sobě budeš pocitovat.najdi si nějaké koníčky které tě budou bavit.a určitě bude všechno lepší.
čarování s láskou má vždy otevřené dveře.
shewolf

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Akyana » 26 čer 2010, 00:20

Klárko, já jsem taky nemluvila o Tobě,
ta bytost o které mluvím je tak trochu duch.
Nechceš to přeci jen zkusit?

Jinak nemyslet na duchy...proč na ně dáváš takový důraz?
Před třemi dny nebo tak byli obyčejní lidé a určitě by ses jich nebála.
Jediné, co se změnilo je, že už nemají tělo...a to Ty taky za nějaký čas nebudeš mít.

Co se týče vidění něčeho,
mohu Tě UJISTIT, že jsou MNOHEM strašidelnější věci, než duchové.

PS: a nůž Ti na duchy nepomůže ;)
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod TriXie-NikiTa » 18 úno 2011, 11:47

Ahoj. Chcela som sa opýtať. Mne sa sníval taký sen. Ležala som v izbe (presne tak ako som večer zaspala) a pri mojej postave sa zjavila čierna mohutná postava. Čím som jej bola bližšie tým viac ma vo vnútri tela zvieralo a nemohla osm skoro dýchať a ani kričať. Nemohla som sa dokonca ani z tej nočnej mory zobudiť. Nechcelo mi to dovoliť prebudiť sa a smial sa mi zato. Malo to hlboký hlas akoby volal zo záhrobia. A Rozprával sa somnou. Jedinú vetu, čo si z toho rozhovoru pamätám bola: " Ty vieš prečo som tu!" .. Potom neviem ani ako sa to zvrtlo a tá čierna mohutná vec si ma chcela vziať zo sebou. Ale ja som sa nedala a začala som prosiť svoje sily, ktoré mám ( ani som nevedela, či vôbec nejaké mám) aby mi pomohly prebudiť sa. V tom ako ma zdrapol za ruku som sa zobudila. Keď som otvorila oči strašne ma triaslo a hrozne sa mi točila hlava. Bola som úplne mimo a celá spotená a zadychčaná. Na mieste kde ma tá obluda chytila som mala modrinu. Kamarát, čo sa zaujíma o mágiu a úspešne ju aj dlhú dobu praktizuje mi povedal, že som bola v astrále a tam ma to " Niečo" napadlo a chcelo moju dušu.
Takže moja otázka je.. Čo to bolo a prečo ma to nechcelo pustiť späť do tela, ak som vôbec bola v tom astrále?.
TriXie-NikiTa

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod chmatak » 18 úno 2011, 20:16

panter píše:Nevadí, už je to zmazané.

No, čo sa týka toho strachu, na začiatok stačí, keď si pustíš hudbu alebo film. A okrem toho, choď von. Choď na miesta,
ktorých sa najviac bojíš, a choď čo najďalej z domu. Ja tomu hovorím - vyniesť svoj strach von. Keď sa vrátiš,
už sa nebudeš báť, ale sa budeš cítiť bezpečne. Tvoj strach zostane vonku.

dobrá metoda :-))
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 19 úno 2011, 01:13

panter-má pravdu musíš se odereagovat a zkusit na to tolik nemyslet,
má dcera vidí určité věci je to někdy hrozný mít dar,a ty máš teoreticky
jen ten strach,věřím,že to zvládneš a všechno bude zase ok.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod Kyru » 28 čer 2011, 14:16

Možná bych ti mohl pomoct, víš duchové sice možná existují a vypadaj děsně i když ti nic neudělaj ale já možná vím jak to vyléčit. Tenkrát jsem byl taky tak paranoidní ale podařilo se mi to vyléčit tak že sem se zavřel do místosti které sem jse bál že tam někdo nebo něco je, zavřel sem se tam asi na 15 min. a pak na 7 min. potmě a pak už jsem vůbec neměl strach ani sem se nikde neohlížel. Takže zkus ovládnout svůj strach a jít tam. ;-)
Kyru

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 28 čer 2011, 14:35

TriXie-NikiTa píše:Ahoj. Chcela som sa opýtať. Mne sa sníval taký sen. Ležala som v izbe (presne tak ako som večer zaspala) a pri mojej postave sa zjavila čierna mohutná postava. Čím som jej bola bližšie tým viac ma vo vnútri tela zvieralo a nemohla osm skoro dýchať a ani kričať. Nemohla som sa dokonca ani z tej nočnej mory zobudiť. Nechcelo mi to dovoliť prebudiť sa a smial sa mi zato. Malo to hlboký hlas akoby volal zo záhrobia. A Rozprával sa somnou. Jedinú vetu, čo si z toho rozhovoru pamätám bola: " Ty vieš prečo som tu!" .. Potom neviem ani ako sa to zvrtlo a tá čierna mohutná vec si ma chcela vziať zo sebou. Ale ja som sa nedala a začala som prosiť svoje sily, ktoré mám ( ani som nevedela, či vôbec nejaké mám) aby mi pomohly prebudiť sa. V tom ako ma zdrapol za ruku som sa zobudila. Keď som otvorila oči strašne ma triaslo a hrozne sa mi točila hlava. Bola som úplne mimo a celá spotená a zadychčaná. Na mieste kde ma tá obluda chytila som mala modrinu. Kamarát, čo sa zaujíma o mágiu a úspešne ju aj dlhú dobu praktizuje mi povedal, že som bola v astrále a tam ma to " Niečo" napadlo a chcelo moju dušu.
Takže moja otázka je.. Čo to bolo a prečo ma to nechcelo pustiť späť do tela, ak som vôbec bola v tom astrále?.

Přijde mi to na učebnicovej případ spánkový paralýzy. O "astrále" (jak já to slovo nemám rád) bych hned neuvažoval, ale ta modřina je mi podivná.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy