PAZÚR V RAMENE

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

PAZÚR V RAMENE

Příspěvekod Calypsó » 27 dub 2014, 18:40

Pozdravujem, spomenula som si na ďalší podivný zážitok, ktorý sa mi stal asi ako ôsmačke na ZŠ a na ktorý dodnes nepoznám odpoveď. Ide o to, že jedného dňa sa mi na pleci pravej ruky urobila akási červená vyrážka, ktorá ma zo začiatku ani veľmi nebolela a nebyť mojej mamy, ktorá ma na ňu upozornila, snáď by som si ju ani nevšimla. Lenže na ďalší deň sa tá vyrážka o dosť zväčšila a už som začala pociťovať dosť veľké bolesti. Vyrážka mala asi 1 - 1,5 cm, bola celá červená a zapálená. Tá bolesť sa už nedala vydržať a hoci som sa bála, išla som za mamou s prosbou, aby mi ju vytlačila. Domnievala som sa, že v nej bude kopa hnisu, keďže bola taká zapálená a veľmi bolestivá. Mama mi ju chcela vytlačiť už skôr, ale bála som sa tej bolesti, tak som jej to nedovolila. Nastala však "hodina H" a mama sa pustila „do práce“. To, čo však vytlačila von z tej vyrážky, mňa, aj ju poriadne zaskočilo. Nebol to totiž očakávaný hnis, ale nejaký biely špicatý pazúr vo veľkosti asi 1,5 cm a šírky 0,5 cm. Nikdy v živote som nič podobné nevidela a nemám predstavu odkiaľ sa ten pazúr ocitol v mojej ruke ...Dokonca ani netuším akému zvieraťu mohol taký pazúrisko patriť. Jedna vec, ktorú ľutujem, že som si ho vtedy neodložila na pamiatku :-(
Calypsó

Školák

Na ruce: 270.43

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: PAZÚR V RAMENE

Příspěvekod thechosenone729 » 30 dub 2014, 22:39

Nemohlo to byť od tej mačky ? Z predošlej témy ?
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Calypsó » 02 kvě 2014, 16:19

Nie, určite to nemohlo byť od tej mačky, resp. - nemohlo to byť od žiadnej mačky, lebo toto bol obrovský a hrubý pazúr. Netuším z akého zvieraťa to mohlo byť, ale muselo to byť oveľa väčšie zviera ako mačka. Hľadala som taký pazúr aj na internete, ale nenašla som nič podobné ...
Calypsó

Školák

Příspěvekod Martin108 » 02 kvě 2014, 17:12

Možná se ti do toho místa něco mikroskopického zapíchlo a kůže trochu poblázněně zareagovala tím, že to začala vytlačovat zrohovatělými buňkami.
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Calypsó » 03 kvě 2014, 22:24

Martin108, neboli to žiadne zrohovatené bunky , bol to veľký biely pazúr, na konci zahnutý, poriadne špicatý a ostrý. Moja mama bola z toho v šoku a ja dvakrát tak. Netuším odkiaľ sa to vzalo v mojom ramene, ale faktom zostáva to, že to bol skutočný PAZÚR !!! Veľmi, ale fakt veľmi ľutujem, že som si ho neodložila, aby som mala dôkaz.
Ešte, keď som pracovala vo svojom 1.zamestnaní, tak mi moja šéfka hovorila, že jej asi známu (už neviem presne koho) niekto uriekol tak, že jej bolo veľmi zle. Zavolala teda nejakú pani, ktorá dokáže odriekať, a tá jej z členka začala vyťahovať akúsi neskutočne dlhú niť a pri tom odriekala akési slová. Keď tú niť z toho členka vytiahla celú, tej urieknutej sa uľavilo. Možno aj mňa vtedy niekto uriekol a preto mi z ničoho nič z ramena vyšiel von ten divný pazúr...
Calypsó

Školák

Příspěvekod Martin108 » 04 kvě 2014, 09:53

Calypsó píše:Martin108, neboli to žiadne zrohovatené bunky , bol to veľký biely pazúr, na konci zahnutý, poriadne špicatý a ostrý. Moja mama bola z toho v šoku a ja dvakrát tak. Netuším odkiaľ sa to vzalo v mojom ramene, ale faktom zostáva to, že to bol skutočný PAZÚR !!! Veľmi, ale fakt veľmi ľutujem, že som si ho neodložila, aby som mala dôkaz.
Ešte, keď som pracovala vo svojom 1.zamestnaní, tak mi moja šéfka hovorila, že jej asi známu (už neviem presne koho) niekto uriekol tak, že jej bolo veľmi zle. Zavolala teda nejakú pani, ktorá dokáže odriekať, a tá jej z členka začala vyťahovať akúsi neskutočne dlhú niť a pri tom odriekala akési slová. Keď tú niť z toho členka vytiahla celú, tej urieknutej sa uľavilo. Možno aj mňa vtedy niekto uriekol a preto mi z ničoho nič z ramena vyšiel von ten divný pazúr...

Drápy, nehty, teda i pazúry jsou zrohovatělé buňky :wink:
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Calypsó » 04 kvě 2014, 14:55

OK, máš pravdu, to som si neuvedomila a môžeš sa mi smiať, ale neverím, že v tak krátkom čase by sa dokázalo vytvoriť niečo tak veľké a v takom dokonalom tvare. Nie som dermatologička, ale logika nepustí...Ale neberiem ti tvoj názor. Máš naň právo, ako každý. Pekný deň
Calypsó

Školák

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy