Pohledy dětí

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Pohledy dětí

Příspěvekod evaV » 28 pro 2014, 18:45

Ahoj jmenuji se Eva a je mi 23 let. Stává se vám taky že se za vám otáčí cizí děti? No na tom by asi nebylo nic divného, kdyby se na mě jen otáčeli. Často se mi stává že se na mě děti otáčí a smějí se jako kdyby viděli něco krásného nebo zábavného některé děti se za mnou dokonce rozebíhají někdy se zastaví těsně u mě a jen koukají jindy mě objímají kolem nohou někdy mi i upřeně koukají do očí a něco říkají ale většinou jsou ve věku kdy jim ještě není pořádně rozumět, takže nevím co si to žvatlají. :-) Neříkám že je to špatný pocit je to příjemné (je to jako by k vám posílali čisté světlo plné síly), ale nedávno jsem zjistila že já přirozeným způsoben mít děti nemůžu. :-( (a tak moc by jsme si s manželem miminko přáli)píšu to sem jelikož mi spousta známých řeklo že je zvláštní jak se ke mě děti chovají i ty nejstydlivější si se mnou okamžitě rozumí. A jelikož pracuji jako prodavačka dětí kolem mě projde mnoho a snad se ještě nestalo aby se na mě některé z dítek neusmálo :-). Tak mi řekněte co na mě ty děti vidí?
evaV

Školák

Obrázky: 1

Na ruce: 143.10

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Pohledy dětí

Příspěvekod Moiss » 29 pro 2014, 04:29

Asi seš kost!
Moiss

Školák

Na ruce: 75.78

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod terrina lex » 29 pro 2014, 06:22

dej sem svoji fotku ;-)
terrina lex

Školák

Na ruce: 124.16

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod evaV » 29 pro 2014, 08:56

No tim to určitě neni :-D
evaV

Školák

Příspěvekod Ebraxytion » 29 pro 2014, 09:45

přirozeným způsoben mít děti nemůžu citujem evaV.Možno je to tým keď deťi mať nemôžeš tak ti to tvoj anjel strážny nahrazuje týmto spôsobom.Treba stále skúšať a skúšať a veriť že sa to podarí s maželom splodiť dieťa a ak nie stále tu sú iné varianty adopcia dieťa alebo si adoptovať nejaké domáce zviera.Viem že mám len 24 rokov a nemám ani partnerku ešte ani dieťa ani toľko skusenosťi ale rád pomôžem.
Ebraxytion

Školák

Na ruce: 1,181.58
Banka: 0.00

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod evaV » 29 pro 2014, 10:39

Manžel jedno dítě má. Beru ho jako vlastní, ale stejně vím že není. Adoptovat nechce. Je to zvláštní, když Vám řeknou že nemůžete mít děti a ještě horší to je, když vám řeknou že máte vývojovou vadu vejcovodů, která neni nikde pořádně popsaná a že to viděli lékaři poprvé v životě.(to si pak začnete myslet že vás život prostě za něco trestá) Všichni na Vás vrhají soucitný pohledy a neumí si představit co je to vlastně za beznaděj. Ale co, jsou na tom páry mnohem hůř některým seberou naději úplně. Já mám alespon šanci v naší medicíně... tak uvidíme co nám začátek roku přinese. Doufám že to vyjde je to dost o nervy :-D
evaV

Školák

Příspěvekod Ebraxytion » 29 pro 2014, 10:47

Tak veľa šťastia a pevné nervy a držím palce.
Ebraxytion

Školák

Na ruce: 1,181.58

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 30 pro 2014, 19:41

Děti reagují na kontrastní věci (čím kontrastnější, tím líp), takže hraje vliv i oblečení (barevnost, kontrast barev), barva vlasů, symetrie obličeje (symetrickej obličej = sympatičtější člověk) atd. :) Navíc touha po dítěti umocňuje to, co z tebe vyzařuje a to děti vnímají sakra dobře :) Přeju, ať to výjde :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod evaV » 30 pro 2014, 20:28

V barevnosti to nebude manžel říká že jsem šedá myška... většinou chodím v černé a tmavě hnědé nebo tmavě modré :-)
evaV

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 30 pro 2014, 20:49

Vyzařování bude hrát hlavní roli :) Pak symetrie, úsměv, barva a intonace hlasu, kontrasty a plno dalších věcí. Děti vnímají to, co dospělý už většinou ne :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod evaV » 30 pro 2014, 21:06

myslím si že vnímání okolí dětmi by mohlo být velké téma. Někdy člověka vyděsí co všechno jsou schopni vnímat. Myslím si že nejvíc asi do 5let věku. Pak si začnou uvědomovat a dospívat a také přebírají názory rodičů většinou a to omezí jejich vnímavost.
evaV

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 30 pro 2014, 22:57

Jak říká moje předrahá, je to tím že děti mají smysl pro reálnou krásu bez předsudků a vším tím, co se doučíváváme během dospívání a utváří náš náhled i směrem sexuálním.
Zkráceně řečeno vidí co je pěkný a to bez obalu, sexuálního fetiše a reklamního klišé televizí a reklam.
Takže si gratuluj ;)

Jinak co se týká ostatních příspěvků, zachovejme prosím trochu dekóra a etiky.
Nejsme banda paviánů vystrkující na sebe červené zadky a tesáky v mordách, aby jsme tu dychtivě a vyslitávajíc chtýčem tvořili kaligrafické bahno a nemorální sliz.
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Životní zkušenosti