Pomôžme si navzájom

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Pomôžme si navzájom

Příspěvekod Majka » 29 srp 2007, 11:32

Postavil vás život ,pred dilemu áno či nie ,riešili ste nejaký problém ,zažili ste nejakú situáciu ,v ktorej vám niekto dobre poradil ? Podelte sa snami o skúsenosti .
Majka

Učeň

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Pomôžme si navzájom

Příspěvekod pentagramové oko » 12 kvě 2010, 20:06

jednou když mi bylo nejhůř a všechno jsem zdávála,že už nemám naději a.že přijdu o to co mám ráda,a co jsem v životě budovala.jsem potkala madarskou bosorku,která mi zachránila žívot.lidé co my ubližovali tak byli čtyři a každý z nich každý rok za to zaplatil.ona uměla dobře vykládat,čarovat.a já jsem chtěla umět to co ona.pak jsem najednou stála před velkým dilemem,chci to co už jsem měla,a nebo něco jiného?začala jsem vykládat sama od sebe jako bych to dělala odjakživa,viděla jsem věci co druhý né.a pomalu jsem se začla bát sama sebe.potom mi bosorka udělala spojení na celý život a hádajte platí to do dneska.nevím jestli vás tady někdo někdy uhranul a zkusil očarovat.to mě se všechno stalo.magie se stala mým koníčkem,která patří ke mě.ted za mnou jezdí spoustu lidí i cizích kde berou ty informace,asi od lidí kterým jsem pomohla.a ještě ke všemu jsem zjistila,že má dcera je pokračovatel mě.a bylo tu další dilema ,mám jí všechno vysvětlit a nebo uchránit ode všeho.osud rozhodl za mě ,ona si vybrala pokračovat a v jejím osudu je napsáno ,že bude dobrý zaříkavač.v egypském horoskopu je egypská sfinga.tak a co vaše dilema a příběhy taky napište!!!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Životní zkušenosti