Pomstíte se?

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Re: Pomstíte se?

Příspěvekod hypperbola » 29 lis 2011, 16:54

Já jsem kliďas ( + jako bonus mám parametry boxera těžké váhy :D) a nikdy jsem nikomu nedal důvod, aby mě napadnul. Takové věci se mi vždy vyhýbaly a i když do mě někdo omylem žduchnul např. na městě, začal se mi hned omlouvat. A ani do mě nikdo nikdy nějak nerýpal a nesnažil se mi znepříjemnit život a když už, šlo o klasické ,,rýpačky'' (naštěstí si umím ze sebe udělat srandu) Jenže někdy to už vážně nejde. Mám problém s jednou věcí a to násilím konaném ať jedincem či vicero lidmi na mnohem slabší (i ženy). Tady nestačí úsměvy. Tady to řeší slova, které poukazují na jejich ubohost s výhružkou fyzického trestu. Někdy si to vyžaduje i ostřejší odžduchnutí (mám v rukou celkem sílu, takže jednou rukou dokážu někoho shodit na zem v pohodě), ale nikdy nedošlo jak se říká ,,na pěsti''. Jednou jsem se odhodlal k použití ruk. Jednou se do mě navážel jeden rádoby borec před partou svých stejně hloupých kamarádů. Urážel mě, urážel mou rodinu (vůbec jsem ho neznal) a to jen proto, aby vypadal dobře před skupinkou asi 15ti letých holek a nejspíše i doufal, že když má za sebou 6 kamarádů, že si pro něj nedojdu. Spletl se! Přistoupil jsem k němu, na což jeho kamarádi zareagovali dvěmi kroky zpět. Měl jsem krátký proslov jako z Pulp Fiction :D a vyfackal jsem ho jako malého smrada. Žádné pěsti, jen pět facek, které ho rozbrečeli. Chlapec se shodil před všemi lidmi co byli poblíž a hlavně před svým nezletilým harémem. Jediné uklouznutí, jinak volím metodu úsměvu a slov. Když nestačí ignorování a úsměv, musí přijít na řadu slova, která dokáží ublížit více než fyzické napadení. Ale je to vážně vyjímečně, do mě lidi nerýpou, jsem se všemi v mém okolí za dobře, ale v nejhorších případech mám na to, abych mohl použit hrubou sílu.
Člověk je tím, o čem přemýšlí po celý dlouhý den.
hypperbola

Školák

Na ruce: 786.29

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 29 lis 2011, 18:55

Určitě bych to taky řešil nejprve slovy a až v situaci, kdy by to ohrožovalo někoho slabšího (hlavně ženy - to nesnáším ze všeho nejvíc), tak bych do toho šel fyzicky. Ale vždycky jen v rámci obrany, nebo co nejrychlejšího eliminování hrozby. Tak abych mu nezpůsobil příliš vážná zranění a hlavně bez hněvu. Ten člověka v podobných situacích dost znevýhodňuje.
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 30 lis 2011, 01:46

Ja se braim, ale NIKDY se nemstim. Svych znalosti uzivam k dobru ne k mste ani zlu.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod superbo » 06 pro 2011, 15:39

déčko.. když mi říká furt takový hrozný věci dávám na něj IGNORE.. :o)
superbo

Školák

Na ruce: 92.33

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 pro 2011, 15:54

To se snažím taky :P
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Fox » 29 úno 2012, 17:53

Zajímavá anketka. U mě to hodně záleží na situaci. U poslední velmi nepříjemné osoby, která mě ničila život ( byly vlastně 2) jsem zvolil možnost utéct co nejdál a nikdy se nevracet. Tu volím obvykle nejčastěj. Na pomstu v tomto případě myslím často a z části bych jí moc rád vykonal.Ať už pomstu fyzickou či magickou. Jenže problém je v tom že se člověku vše vrací. To znamená že když se pomstím, ať už kletbou či půjdu s cihlou na čelní sklo auta té osoby !no1 :grin: tak se mi to tak jako tak zase vrátí. Proto se snažím vždy tomu kdo mi nějak ubližuje odpustit a jít dál. To co dáváme ostatním dáváme vlastně i sobě. To znamená že když mu odpustím udělám vlastně něco dobrého i pro sebe. Samozdřejmě totéž platí i pro toho záškodníka. Když on(a) mi ubližuje, ubližuje vlastně sám sobě, protože se mu to vrátí... Takže když se to vezme dokola kolem msta není zapotřebí, protože záškodník se usmaží sám svým zlem. Tak jsem pravil :grin:
Fox
Fox

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 29 úno 2012, 22:15

Msty bych byla schopná jen v případě ublížení někoho z mých blízkých. Co se týče ublížení mně, tak to platí to o těch božích mlýnech :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Fox » 29 úno 2012, 23:37

Ještě se prý doporučuje udělat kolem toho šmejda jakousi "zrcadlovou bublinu" aby si ty boží mlejny sebou trochu mrskly :D (aby se tím svým zlem uškvařil rychlej než obvykle)
Fox
Fox

Školák

Na ruce: 0.00

Příspěvekod Sam Tektzby » 01 bře 2012, 20:17

Já souhlasím se svojí přemilou :-* :-* takže zase shoda :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Rychlik » 30 pro 2012, 19:55

Tohle je sice asi trochu pozdní příspěvek, ale stejně se podělím o svou zkušenost:)

Chodím na atletiku a asi před dvěma lety sem začala chodit jedna holka která je sice o víc než 3 roky mladší než já, ale byla neuvěřitelně...jak bych to řekl.... ne úplně drzá, ale prostě nebojácná;) A často provokovala, občas to zašlo i k tomu že mě nebo někoho z mých kamarádů praštila (neberte to tak že by nás šikanovala, občas byla i docela v pohodě, ale někdy prostě takhle ujela, vůbec jsem to nechápal). Docela mi to lezlo na nervy, ale tak co můžete udělat 11-ti letý holce? Párkrát jsem se jí ptal proč to dělá...co mi odpověděla už si přesně nepamatuju, ale bylo to něco ve smyslu že neví. Tak jsem to prostě ignoroval.... Ale za pár měsíců (asi už jí lezlo na nervy jak se jí furt ptám proč to dělám;) ) s tím přestala a ani ne pár týdnů (po tom co jsme se vrátili z atletického soustředění) jsme se dost skamarádili a dokonce bych jí mohl označit za jednu z mých nejlepších kamarádek:)

Takže pomstu rozhodně ne a jestli vás někdo otravuje - !lidi se mění! - tak dříve nebo později přestane, chce to trpělivost:)
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to zač by byl ochoten zemřít" H. de Balzac
Rychlik

Školák

Na ruce: 20.35

Poděkoval za: 4 příspěvky

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec