Energetický upíři

Zde si mužete vyzkoušet vše co chcete ( jak vložit příspěvek, jak fungují ruzné funkce atd )

Energetický upíři

Příspěvekod Lukáš » 08 led 2015, 07:25

Všechno to začalo takhle hrál jsem jednu hru kde jsem se seznámil s jedním hráčem po delším rozhovoru mi řekl že je energetický upír samozřejmě jsem mu to nevěřil ale řekl dobře kde bydlíš potvrdím ti to v 1 hodinu můžu jít ven na lov nebo něco takového říkal moc si to nepamatuji bylo to asi před rokem no a já mu dal adresu samozřejmě jsem šel spát protože jsem si myslel že si dělá srandu no jenže jsem se ráno probudil a u nás v paneláku byl netopýr nikdy u nás nebyl netopýr v paneláku no tak jsem na toho netopýra začal mluvit jestli je to tak třeba ať se otočí a takhle všechno dělal no tak netopýr se chitil ale ten chlap říkal jak se tam mohl dostat do paneláku no a takhle to dopadlo myslíte že to byl on já se v tom nevyznám ?
Meditace je cesta k poznání sebe
Lukáš

Školák

Na ruce: 157.59
Banka: 0.00

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Energetický upíři

Příspěvekod evaV » 08 led 2015, 09:40

Ahoj no podle mého názoru ač tomu také moc nerozumím, to on nebyl. Energetičtí upíři že živí energií ostatních lidí. Většinou hledají slabinu tvůj strach obavu nebo něco co tě rozladí aby se k tvojí energii dostali. Dá se proti tomu bránit já si vždy říkám když někoho takového potkám ,,jen když to dovolím" to znamená že si může vzít mou energii pouze když já to dovolím. Jako dobrá ochrana taky funguje když si představíš jak dělá kolem tebe tvůj anděl svými křídly ochranný štít (třeba jako že tě do nich zahaluje) a nebo si kolem sebe představ ochranou bublinu. prostě podle mého byl ten netopýr jen náhoda.
evaV

Školák

Obrázky: 1

Na ruce: 143.10

Poděkoval za: 4 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 10 led 2015, 21:56

No nevím, energetickým upírem tu je například Razorečka a nejsem si vědom, že by měla schopnosti zvěromága a nebo dlaka.
Folklór mluví tak, že jak sangvinističtí tak i energetiční vampíci mají různé schopnosti.
Ale spíše bych to přisuzoval většímu tlaku na to lidi postrašit, než aby to bylo reálně možné.
Pokud by jsme tu mluvili čistě fyzikálně, ta bytost by musela nějak zachovat svojí reálnou hmotu ergo ten netopýr by byl velký jako člověk.
S čímž souhlasí rumunské legendy, kde moroi ordog "nemrtví vysávající energii" (skrz krev a nebo jen tak vitae) se měnili v obrovské noční ptáky a nebo bestie podobné lítým vlkům (mohutný předek vlka).
Paradoxní je, že o podobném případu mluví i legenda o bestii z francouzkého Gévaudanu, který unesl a roztrhal Marianu prosebnici. Vlku tu byl popisován jako inkarnace samotného ďábla velikosti dvou dospělých mužů (což podle mého zase maličku fabuluje neschopnost šokovaného procesí marianu zachránit a vlka odehnat).
Z mého pohledu jde jenom o shodu náhod, co se týká tvého případu, nic víc.
Já se do podobné společnosti taky řadím a garantuju ti, že jako zvíře se cítím tak maximálnně při větší konzumaci alkoholu ;D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Lukáš » 11 led 2015, 09:41

Jak se dívám ty se snad vyznáš ve všem :D
Meditace je cesta k poznání sebe
Lukáš

Školák

Na ruce: 157.59

Poděkoval za: 3 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 11 led 2015, 14:09

Celej Sameček :D :-*

Netopýr v bytě není nic neobvyklýho, můžou být např. ve spárách mezi panely, větracími šachtami, oplechováním střechy atd., vyhledávají dutiny, který jim připomínají přirozený úkryty.
Je ale divný, že se to stalo na druhej den, a ještě ke všemu pokud se to dřív nestalo. Možností je synchronicita.

Razorka Tektzby píše:V podstatě si začneme všímat souvislotí kolem sebe, který ale spolu nesouvisí do momentu než je začneme spojovat. V tom okamžiku si uvědomujeme, že náhoda není náhoda. Dáváme nahodilé souvislosti kauzálnost.

Transformace na klasickýho netopýra je nepravděpodobná, max. tak ovládání netopýra alá holubí pošta, a i to je divoký :p

Hodím sem ještě zhruba princip energetickýho vampyrismu :)

Razorka Tektzby píše:Souvisí s energetickým obalem (aurou), kterej obklopuje nejen tělo člověka, ale všechny živé organismy. Je důležitý zmínit, že auru opouzdřuje dalo by se říct pružnej obal. Aura představuje naši vitální sílu a řekněme, že se v ní odráží naše emoce, myšlenky, přání atd. Během dne potkáváme plno lidí, ale pokud jsou ve větší vzdálenosti, obaly se nesetkají, tak nás to příliš neovlivní. Pak může dojít k bližšímu setkání a prostřednictvím aury vůči dané osobě začneme zaujímat nějakej postoj (např. je nebo není mi sympatická/ý). Nedojde ale k mísení energií, protože aury zůstaly opouzdřeny v pružným obalu. Další možností je, že při setkání s druhým člověkem dojde k mísení energií, protože pružnej obal aury už nezůstal tak pevnej. A protože, jak jsem na začátku psala, se v auře odráží naše emoce, myšlenky atd., tak nás toho setkání již značně ovlivní. U obou dojde k předání a přijmutí, jakési výměně. Teď záleží, jestli třeba je jeden z nich dominantní nebo jsou oba na "stejné úrovni". V případě dominantnějšího jedince dojde k daleko většímu zásahu do aury a submisivnější jedinec je více ovlivněnej jeho názory apod.

Jsou to lidé, co čerpají energii z aury ostatních lidí. Často bývají přátelští, atraktivní, aby se jim ostatní "otevřeli" a překonali tak pružnej obal aury a mohli vesele odčerpávat. Tohle se ale může taky dít na nevědomé úrovni.

Ochrana proti energetickým upírům je nasnadě. Nedovolit porušit pružnej obal, čili představit si, že moje tělo obklopuje bublina, pro klaustrofobiky dostatečně velká :D Tuto představu vyvolat párkrát denně.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Mel24 » 19 čer 2015, 21:00

Uvedomuje si človek, že je vlastne takýmto energetickým upírom?
Mel24

Školák

Na ruce: 25.06
Banka: 2.20

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 19 čer 2015, 21:21

Ze začátku ne, pak na to přijde sám.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Razorka Tektzby » 20 čer 2015, 21:02

A nebo mu to někdo musí říct :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 28 čer 2015, 18:43

Že mu saje energii XD
Sam Tektzby

Site Admin

Zpět na Zkušebna