symboly, paralyza,sen

Veškere vyřešené temata

symboly, paralyza,sen

Příspěvekod hozzul » 03 lis 2016, 03:28

zdravim

uz dlouho mam pocit, spis to vim ze je vemne něco nebo kolm mne, vždy když zajde slunce, jsem sam tak mma pocit ze někdo semnou je asi 2 roky v kuse sem mel morbidni sny, spankove paralyzy kazdej den, stalo semi třeba ze ve 4 rano prislaa babka do pokoje(kurarny) kdesem spal rok a pul zeji volam, rikam ne odesla a ja slysel sam sebe volat pod barakem, pak ale prislo něco uplne jiného byl to demon tak jak ho znate ve filmech mluvil neznamym jazykem asi 3-4 slova hodne me trapi sny ve kterých jsou většinou bytosti které nejde popsat ale jedno vim když uz vim v tm snu zeto prijde a podivam se nani zacnu se trepat vysava meto. rozebral bych ho vic, pisu to ted v noci protože semi stal zvlastni věc, bdel sem mam cerno bile zrcaadlo na skrini ve tvaru ctverce ale je otoceny, ve snu sem naras slysel piskani s kterym se ztupnoval zvuk a pocit ze se nekontroluji a vtom před očima byl nakej papir a nanem byly symboly a jak to piskalo prepla jakasi rucicka na kruh bylo tam hodne symbolu pamatujisi trouhelnik s vahami mam pocit, bylo to jasne bile zarive svetlo vnem symboly a naraz cvak a byl sem venku, zrcadlo jsem mel zamlzene cele, a zvlastni kresby nanem pripominajici Pismo vyrite R bylo vyditelne.
hozzul

Školák

Na ruce: 275.32

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: symboly, paralyza,sen

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 lis 2016, 12:16

Promiň, opravdu tě nechci urazit.
Dej tomu nějakou formu, protože z textu dost věcí nechápu.
Vyzkoušej to napsat víc heslovitě.
Co se kdy stalo.
Jak se to stupňovalo etc.
Takhle je to opravdu nepřehledný text.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Batole » 06 lis 2016, 19:11

hozzul píše:zdravim

uz dlouho mam pocit, spis to vim ze je vemne něco nebo kolm mne, vždy když zajde slunce, jsem sam tak mma pocit ze někdo semnou je asi 2 roky v kuse sem mel morbidni sny, spankove paralyzy kazdej den, ......

Vypadá to že jsi dost rozrušený. Zkus meditaci = soustředění mysli. Zadej si to do gůgle. Nejdříve je potřeba aby sji se ulidnil.
Batole

Školák

Na ruce: 293.87

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod hozzul » 07 lis 2016, 15:02

Začlo to jeden večer když jsem se vracel domu, seděl jsem asi v 1 rano na lavičce kousek od baráku kde jsem bydlel, a koukal dolu do lesa mezi baráky, hned jsem si všiml dvou červených očí ba kapuce vic sem nevyděl byla tam tma, nemohl jsem se nato misto přestat divat. Nebral jsem to vážně a kamarádovi co seděl vedle mě sem nic neříkal. To bylo v 17-18 letech teď jemi 21 nepamatuji si kdy, ale opar dní do měsíce sem zacal mit doma strach bydlely jsme na půdě v 4+1 bytě, s babičkou dědou strýcem, musel jsem zavirat všude dveře hodne to bouchalo a skřípalo. Měl jsem pocit že neco je v předsíni za dveřmi, sny se pojily s mim strachem. Často šlo oto že jsem v nakym bytě, všude byla tma, a jase snažil rožnout ale neslo to, pozdeji sem už věděl come čeká byla to naka černá postava někdy panenka nekdy dívka, když jsem se nane podíval, začalo meto vysavat+ sem měl obrovský strach a trepal jsem se. Něco jak tranz. Poté jsem se zbudil, dělo seto často. Pamatuji si jeden sen jeto dávno asi dva roky byl jsem někde na louce byl podzimní den slunce zapadalo stal sem uvnitř kruhu nějakých lidi v černých kabátech asi tak to vypadalo, poté keme začaly mluvit a daly name naky fialovo černý oděv rekly ze jsem "pán smrtí" jmeno mi daly garrel". Vždy jsem si musel v předsíni rozinat nikdy sem to nezapomněl. Jednou jo šel jsem a za zády name něco zavrčel hakoby naky chlap deštník cobyl zaveseny na trupce od topeni spadl strašně jsem se lekl a skocil do pokoje kde jsem spal. Hned večer jsem psal mame ze už tam nemohu bydlet že metam něco chce dostát. Stim demonem to bylo už dříve předtím. Šel jsem jako vždy spat a čekal cosemi bude zdát, asi v 4:40prisla babka a říká vollal jsime domi. říkám ne a to jsem začal slyšet muj hlas pod barákem jak volá babku. Asi 3x a pak něco co mi připomínalo hlas goaulda s hvězdné brany, nešlo tomu rozumět, nešlo stoho vyčíst zadny pocit. Byla to jedná věta asi 4-5slov. Byl jsem zas tak vyděšeně ze jsem to ani nevyřešil a usnul. Od tého večera sem od tamad odesel. V jinych bytech seto po case sklidnilo, ale musel sem rožnout, nebo usinat pod strachem, budil jsem se ze skrabanci. Většinou na rukách od loktu dolu a břiše nechty jsem měl okozsane xd, budim se hodne casto v celou hodinnu třeba 2:00 11:00 00:00 2-3x v noci se zbudim je toho hodně ale u vabky cosemi stálo byme zajímalo mohl jsem to vyvolat já si myslim. Hodně sem zacal myslet na satana ďábla, jednou sem je chtěl vydet, slyset ale potom byl obrovský strach. Našel jsem si vabu sem rád že. Spíme spolu. Chceme se odstěhovat od rodičů. Mam strach že meto vyhledá pokud nato budu myslet ve svem bytě. No tímto končím. Dik za nazor.
hozzul

Školák

Na ruce: 275.32

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod tyci » 15 lis 2016, 20:03

Sedněte si rodinou a popovídejte si jestli se někdy něco zlého nestalo ve vašem domě a nebo ve vaší rodině. Jinak těch duchovních zjevení a snu si nevšímej. Je to utlak Světlonoše aby jsi začal panikařit. Není těžký najít řešení ale je vždy těžký najít příčinu. Osobně bych řekl že jsi asi měl zajímavý mládí. Neděli se ti divný věci od narození?
tyci

Školák

Na ruce: 211.85

Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Zpět na Archiv