Vlastní pozorováni UFO

Co dodat, napište co si o tom myslíte.

Re: Vlastní pozorováni UFO

Příspěvekod Sir_Lincoln » 01 led 2017, 23:13

Já viděl hodně věcí a nějaké zkušenosti ohledně UFO mám a uvádím ve zkratce níže:

Bylo mi tak 13 let a chytali jsme světlušky(to jich ještě tehdy bylo daleko víc) a pak najednou jsme na obloze viděli něco jako zlatý peníz, který blikal různými barvy. Bylo to strašně divné a letělo to neskutečně pomalu nebo spíš pohybovalo. Když nad tím teď tak zpětně přemýšlím, tak si ani nevzpomínám jak to zmizelo.

V 15ti jsem šel v noci na záchod. Bylo to v zimě a do pokoje mi skoro nic nesvítí a když, tak strašně ledabyle pokud zrovna větve nezakrývaly nějakou lampu. V noci jak jdu, tak jsem uviděl v pokoji oranžovou záři a tak intenzivní, že jsem musel jít poslepu. Nevěnoval jsem tomu pozornost a jak jsem se vracel, tak jsem si lehl a usnul. Ráno jsem se probudil a vzpomněl si na celou událost, tak jsem se podíval z okna a viděl jsem v poprašku sněhu černé kolo. Jako by tam něco stálo v okolí napadal sníh. To mi bylo divné, tak jsem vzal foťák a šel to vyfotit. Ještě tehdy to byly foťáky co byly na film. Chtěl jsem fotky vyvolat a někomu je ukázat, ale film byl celý černý.

Někdy když mi bylo už 19, tak jsem viděl na obloze letět něco velkého a černého. Na jasně modré obloze asi tak ve 2 odpoledne to prostě letělo jen tak pomaloučku oblohou Na tu dálku to bylo veliké asi jako připínáček, takže jsem zřetelně viděl nějakou konstrukci. Vypadalo to jako stanice MIR to je jediné co mě napadlo a říkal jsem si, zdali je to vůbec možné a tak blízko?

Dále jsem měl období opět ve stejném roce kdy jsem se často koukal ven na oblohu. Stávalo se mi častokrát, že jsem viděl padat jako by meteory k zemi. Prostě to letělo směrem k zemi a za sebou to nechávalo "kouřovou" stopu. To byly začátky pozorování. Pak se to na druhý den objevilo zase, ale tentokrát jak ten objekt či co to bylo padal k zemi, tak se rozdělil na 3 části. To by nebylo nic zvláštního, ale ty 2 části začaly poletovalt kolem té části 1ní a pak se spojily a zmizely. Tenkrát jsem to hlásil ufologické společnosti a chtěl jsem ať to prověří a zjistí, zdali nikdo nehlásil průlet letadel či něčeho podobného. Tohle mi bylo vyvráceno.

Tenhle příběh zase tak úplně nesouvisí s pozorováním UFO, ale jedna paní mi říkala, že mi chtěli něco sdělit a co se stávalo? U nás ve městě je opuštěný zámek. Je opravdu starý a kdysi sloužil jako archiv. Nicméně je zavřený a veřejnosti nepřístupný. My se tam samozřejmě dostali a pokaždé, když jsem se vrátil domů, tak se mi v noci stala zvláštní věc. Probudila mne vždy silná bílá záře, ale tak silná až mě pálily oči. Nepomáhalo mi ani zavřít oči, měl jsem hlavu nacpanou v polštáři a křičel na sestru ať mi nesvítí do obličeje. Tu jsem evidentně vzbudil a křičela zase na mě jestli nejsem normální. Pak to chvíli přestalo a měl jsem v očích takové ty modré vidiny jako když se podíváte do slunce a pak někam jinam. Nevím co to znamenalo, ale nikdy jindy se tohle nestalo. Na zámku jsem byl asi 3x a vždycky ten stejný scénář.

Možná se někomu stalo něco podobného, ale tohle jsou vážně věci nad kterýma mi pořád zůstává rozum stát.
Sir_Lincoln

Školák

Na ruce: 129.26

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Předchozí

Zpět na Ufo - Neindetifikovaný létající předmět