Ďábel

Vymítání

Ďábel

Příspěvekod Veronique.M » 04 úno 2017, 09:48

Mám v sobě údajně ďábla,démona..Když mi bylo asi 15 let,moje máma mi řekla máš uplně černé oči a chováš je jakoby jsi v sobě měla ďábla..O dva roky později,jsem byla doma se svým přítelem.Dívali jsme se na film.Doma jsme byli uplne sami..Najednou se z vedlejšího pokoje ozvala rána,šla jsem se tam tedy podívat ..Byla otevřené půda,která předtím byla zavřená a pod tím kapky krve a vedlejší dveře také oteřeny..Nedávno jsem byla u kamarádky,která se zajímá o exorcismus..A sdělila mi,že mám v sobě hodně špatnou energii a snažila se do mě dostat a řekla mi,že mám v sobě démona,že v horní části těla jsem tzv.černá...A,že s tím mám začít něco dělat,že je to už velké.....Může to mít také nějakou souvislost z toho dne,kdy jsem byla s přítelem a byla tam na podlaze ta krev..Mohlo se do mě něco také dostat..?I když si myslím,že už to mám v sobě dřív..Sama pociťuji,že mám také neustále agresivní chování,které se rok od roku stupňuje a navíc mi kamarádka doporučila at chodím občas do kostela,ale nato jsem jí řekla,že némůžu,ale nevím z jakého důvodu,ale nemůžu vkročit do kostela..
Veronique.M

Školák

Na ruce: 28.94

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Ďábel

Příspěvekod Batole » 05 úno 2017, 06:35

S tím "v sobě" bych tak nějak polemizoval. Na ďáblíky v křesťanském pojetí nevěřím. A démoni jsou vyšší duchovní bytosti které obvykle nikoho neposedají. Kamarádku která se zajímamá o exorcismus bych poslal do háje. Osobně jsem měl když mi bylo nějakých 15 let problémy podobného rázu které zmizely když jsem začal páchat meditační techniky. Je dobré naučit se dokonale soustředit, viz trátak (zadej si heslo do gůgle), a v případě tzv. telekinetických jevů (Najednou se z vedlejšího pokoje ozvala rána,š....) se zkusit v meditaci obrátit na nějakou vyšší "duchovní" bytost. Ne démona, to je pochopitelné, ale ani anděla. Podle většiny starých textů mystického a magického rázu je velmi těžké přimět k nějakému projevu anděla, musí být člověk velmi čistý. Takže spíše planetárního ducha, viz Arbatel, z magie starých (je volně na netu, zagůgli) či "pohanského" bůžka... případně v době před usnutím jako to bylo prováděné ve starém Egyptě a Řecku viz překlady magických papyrů, to obvykle velmi urychluje dosažení výsledku.
Podle mého názoru jde buď o nižší astrální bytost nebo o pokusy někoho kdo se učí mágii. Rozhodně ne o vyšší a to ani démonické bytosti.
Batole

Školák

Na ruce: 293.87

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod tyci » 07 úno 2017, 19:53

Ahoj. Na toto jsem si udělal zajímavou techniku jak to zjistit. Našel jsem zpusob jak tyhle duchovní bytosti vyprovokovat (pokud jsou v člověku) a aby to neublížilo. Dá se to opravdu poznat jestli je to posedlost nebo jiný problém. Z Jihu čech asi nejsi že by jsme se sešly? Po Čechách je dost lidí co toto taky ovládá.
tyci

Školák

Na ruce: 211.85

Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 11 úno 2017, 01:50

Tak to rozebereme.
Ďábla v sobě mít nemůžeš, bylo by to (jak jeden chytrej člověk kdysi prohodil) jako nacpat slona do krabičky od sirek.
Pravděpodobně by jsi zdesintegrovala svojí schránku jenom v jeho přítomnosti.
Ta sama o sobě je na Zemi nemožná a to v důsleku "equilibra", rovnováhy která je zachovávána pro poslední soud.
Jinýma slovíčkama to znamená, že nijaká podstata nesmí zasahovat do edenské zahrady bez narušení rovnováhy.
Ta by ve vší samozřejmosti vedla ke kataklyzmatu (vzpomeň a na sodomské a ten solnej sloup).
Co tu máme dál, a jéje jabka a hrušky - démoni a ďáblové.
pfffft
Popravdě tohle nemám rád, když se míchají věci dohromady a to díky křesťanskýmu osekávání.
Víš například, že původní význam slova démon není nějaký čertík bertík, ale jenom nadlidská bytost.
Což mytologicky může zahrnovat i andílky?
Chození do kostela, já teda nevím, Razorečka říkala že jsem temňour a kostely mi nevadí.
Podle mýho spíše procházíš něčím co tě mění psychicky, zvýšená agrese může mluvit o podvědomí a kostel, nebo hledání v religionistice je jenom ventil.
Ono popravdě komu by se nelíbilo bejt "posedlý" a nebo na sebe uvrhávat pohledy nevěřících, při slově exorcismus.
Podtrženo sečteno mi to spíše nahrává na volání o pomoc holky, co by chtěla víc od okolí.
Výbuchy nenadálé agrese jsou potom jenom ventilem k situaci, stejně jako rebelantství k autoritám (ve tvé případě patriarchální cirkev).

Pomoc je jednoduchá, buď sama sebou.
Ono nejvíc cool je být tím, jaká jsi a ne tím co kolem frčí.

P.s.:

Jo a zbav se tý "kamarádky", co lítá v nesmyslech (protože o exorcismus se, po tvém popisu, vůbec nezajímá).
Kdyby to byla opravdová kámoška, tak tě vytáhne ven aby jsi na tu "vnitřní" samotu zapoměla.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 14 úno 2017, 21:52

To je zdařilej rozbor situace Samečku, pod kterej se podepíšu :))
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Zpět na Exorcismy