Můžete mi napsat váš názor?

Máte nějaké video, Fotku, nobo zvuky různých anomalií nebo nevysvětlltelných úkazu? Pochlubte se!!!

Re: Můžete mi napsat váš názor?

Příspěvekod Vea BM » 27 úno 2017, 18:40

Ahoj všichni, tak jsem fotky nahrála na net a budu ráda, když mi sdělíte svůj názor. Samozřejmě jsem si myslela prvně, že se jedná o světlo z blesku. Fotila jsem mobilem. Podotýkám, že to světlo jsem viděla letět i mimo záběr fotoaparátu, tedy jsem ho viděla jak letí dál....vždy se mi tak nějak připletlo do cesty při focení. Když jsem dělala druhou fotku, viděla jsem, jak to udělalo takový trojúhelníkový tvar, tedy letělo to jako by to obkreslilo trojúhelník a zase zmizelo. Nejde mi o to, dávat sem nějakou úžasnou senzaci a být zajímavá, ale protože se u mě v poslední době děje hodně zvláštních věcí, ráda bych začala postupně zjišťovat, co je co.
Pokud mi odborníci tu řeknou, že se jedná o blesk či jakékoli jiné světlo, budu jedině ráda ;)

Zde prosím váše názory : na první fotce světlo letí přímo nad stolem, pak se odrazilo a letělo do toho trojúhelníku, než zmizelo....

http://veasee.rajce.idnes.cz/zahadne_fo ... 8203_o.jpg

na druhé fotce zde: světlo letí přes místnost, je přede dveřmi.

http://veasee.rajce.idnes.cz/zahadne_fo ... 3678_o.jpg

Za jakoukoli reakci děkuji
Vea BM

Školák

Na ruce: 173.42

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 28 úno 2017, 11:07

Pozri ten uhol v pripade oboch fotiek- ten isty. Pride mi to ako nejaky odlesk svetelneho zdroja...
Robi to vzdy? Potom by to mohlo mat nieco i s kamerou.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Příspěvekod Vea BM » 28 úno 2017, 11:35

Pietko píše:Pozri ten uhol v pripade oboch fotiek- ten isty. Pride mi to ako nejaky odlesk svetelneho zdroja...
Robi to vzdy? Potom by to mohlo mat nieco i s kamerou.

Ne, Pietko, stalo se mi to právě poprvé, tedy, jen při těchto dvou fotografiích. Jinak si doma fotím běžně, nikdy jsem takové světlo nikde neměla. Úhel může být stejný, v obou místnostech je okno, tedy může se jednat o nějaký odraz od skla....
Vea BM

Školák

Na ruce: 173.42

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 18 bře 2017, 22:08

Vypadá to jako nějakej odraz z úhlu.
Pošli echo EPRV 777 rádi se na to podívají
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Vea BM » 20 bře 2017, 19:13

ok, díky za názory.