Sen o posmrtném životě

Zde pište své sny, pokusíme se najít přčinu dané věci.

Sen o posmrtném životě

Příspěvekod Pavlina88 » 10 kvě 2017, 13:24

Dobrý den, možná to je jen hloupost, ale většinou se mi sny nezdají a na ten dnešní nějak nemůžu zapomenout... nevím jak jsem zemřela ale najednou jsem stála před svým hrobem a věděla, že už nejsem "živá".. najednou se u hrobu objevila osoba otočená záda což mě vylekalo(asi jako když se v hororu objeví duch..) Když se otočila, věděla jsem že je to moje prababička, ktzerou si sice nepamatuju, ale je to moje kmotra a strach najednou opadl. Pak jsem potkala svoji druhou prababičku, kterou si už pamatuju, jak mě srdečně vítala. Bylo mi hrozně líto, že jsem umřela a nemůžu mluvit s ostatními lidmi,mohla jsem mluvit jen s "duchy" ale zase jsem měla pocit takovýho uvolnění, pohody.. ptala jsem se jestli v tomhle světě můžu nějak ovlivňovat čas a přenést se v čase až umřou ostatní abych byla s nima, tak prý musím čekat... pak jsem se ptala jestli můžu létat a najednou jsem se vznesla. Bylo to všechno tak moc živý! Pak jsem se ptala, jaktože si tohle vše nebudu v dalším životě pamatovat.. tak prý než se znova narodím, vezmou si mě k sobě nějací"lidi" kterým tam říkají "policajti" :D ty mi řeknou něco po čem asi zapomenu a nebudu o tom všem mluvit v příštím životě... no na konci snu mi tam bylo tak krásně že jsem nechtěla jít zpátky, přesto že na začátku jsem pociťovala hroznou úzkost z toho že jsem mrtvá... je možný, že to fakt nebyl obyčejný sen, ale že jsem se dostala do nějaký "jiný dimenze"? Nebo je možný abych ve snu opravdu mluvila se svojí babičkou? Díky za odpovědi a snad nejsem úplně mimo :/
Pavlina88

Školák

Na ruce: 26.88

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Sen o posmrtném životě

Příspěvekod Batole » 11 kvě 2017, 13:05

Docela zajímavý sen. Ale problém je že sny bývají často "fantastické" nebo "alegorické". Samozřejmně že se můžeš ve snu dostat mimo tělo a mimo tento svět. Ale je dost velký problém někdy rozlišit co se blíží nějaké realitě co jsou fantastické vidiny.
Batole

Školák

Na ruce: 293.87

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 16 kvě 2017, 10:44

Mám k tomu jen pár vodítek (haf :D ) :)
Tři roviny.

Proběhlá životní změna.
Strach ze smrti.
Souvislost osobnostních rysů, událostí s předchozími generacemi.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 kvě 2017, 18:49

Nádherně jsi to popsala má předrahá :-* :-*
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Sny